Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
15. jún 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
patka, ani sa nenazdas a budes ich moct nosit 😉

reivka
15. jún 2009

ahojte dievčatá 🙂

zusika
15. jún 2009

dobre raaanko!!! 🙂 Pati urcite nieco na tu svadbu zozenies..... neboj...skus si urobit nejaku taku sondu....popozeraj po nete, obvolaj obchody a potom chod uz skoro na hotove .... 😉 a v ziadnom salone nemaju aj take tehu saty?,

pata31
autor
15. jún 2009

Ahojte...no tak som si nakoniec vcera nasla na mmb take tehu capri nohavice, som si ich objednala a k tomu si dam taky pekny cierny top, takze som to nakoniec vyriesila 😉 😀 😀
a takto vyzeraju tie nohavky: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5902217
inac u nas v SNV to je katastrofa nieco vhodne najst, lebo mi tu mame takmer len cinanov...

pata31
autor
15. jún 2009

jeej, tak konecne funguje konik...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...uz som mala abstak 😀 😀 😀

zusika
15. jún 2009

no ved ja tiez...som nemala co robit.... 🙂
ale uz idem domov, tak snad zajtra uspesne poficime cely den 🙂

pata31
autor
15. jún 2009

no dnesny deficit budeme este dlho dohanat 😀
baby, som si dnes kupila aj suknu 😀 to jak narokom, ze som vravela, ze u nas nic neni 😉 je elasticka, cierna s takym bielo-fialkovym vzorom...tak som rada, uz si mozem vyberat, co si obleciem na svadbu 😵
dnes mi je zase blbo, uz by to ozaj mohlo prejst.. 🙄

januliatko1985
15. jún 2009

ahojteee....to co sa deje s tym konikom dens,jak narocky ked mam volno som tu mohla byt 😠 ...no ale zato som vyblyskala cely bytik a letim z noh,konecne sedim ale pride hned manzel tak ideme na nakup a na postu a vecer po svokrovcov k vlaku sa vratia z pariza,jak im fajne...este sa zastavim vecer ak budem mat cas 🙂

minix
15. jún 2009

davam vam info. 🙂)

sme v 8tt, presne podla tabuliek, zivi, krasni. 🙂 1,6 cm, hlavicka, dve rucicky, dve nozicky, taky maly macko a kukal rovno na nas. 🙂)))

opat idem o 2-3 tyzdne.

pati, brusko uz rastie?

janurka
15. jún 2009

ahojte baby no ja som tu strááášne dlho nebola, a ani neviem čo sa tu zmenilo... Pribudla k nám nejaká tehula? Ja som dnes bola u doky lebo som mala silné bolesti, tak hned mi odbili aj poradňu (kde som mala ist až o týžden) ale som rada lebo ma uistila že je všetko ok zatial a dala mi duphaston... srdiečko malému už krásne bije takže supiš pupiš.... len ma vypísala na rizikové a diagnózu tam mám hroziaci potrat tak dúfam, že to nebude až také zlé.... dávam si na seba velikánsky pozor a dufam že to bude ok.... a nechcem zakríknuť ale nevolnosti mi pomaličky asi ustupujú tak som šťastná prešťastná 😀 😉

pata31
autor
15. jún 2009

Ahoj, Minix, no super, krasa! A fotecku nemas? mne uz ozaj zacina brusko rast, vsetky nohavice ma uz tlacia...ale vaha stale rovnaka 😉 uz som si kupila aj tehu rifle, dnes som si objednalatehu capri nohavice, a aj suknu som si kupila, takze vybavena by som uz mala byt dostatocne! 😉
Janurka, ozaj si dlho nebola...len sa pekne setri, aby ostalo v brusku malinke, budem drzat palce! takze teraz si doma? ja som si myslela, ze mi nevolnosti ustupuju tiez, ale posledne dva dni som zase mala kyselinu, resp. aj teraz mam...a neviem, cim to mam zrusit, tak len papam take slane oplatky, tie trosku pomahaju... 😅
inac ma v poslednej dobe tak inaksie picha v bruchu...a ked dlhsie postojim alebo pochodim, tak ma zacne riadne pichat...az sa bojim...hadam to je len roztahovanie maternice...

janurka
15. jún 2009

Dakujem pati si zlata... no dnes som ozaj velmi pokojna aj ked mam dosť bolesti ale stále obdivujem fotku malého tak ma to ukludnuje... 😀

teuflerin
15. jún 2009

ahojte babulky..tak ja som po dlhsej dobe tu,.,nemohal som sa prihlasit lebo tu malu co opatrujem, tak si postavili dom vo horkach, tak su teraz dva tyzdne na dovcui tak im ten dom s priatelom strazime, a este tam nemaju zavedeny netik....no inak mrcha este nedrazila.......zatial sa ani necitim ze by mala dorazit..tak neviem.....uvidime za chvilku..ak do zajtra nepride, tak budem asi v stredu rano testovat tak vas urcite oboznamim.....a vy sa mate ako?janulka je mi luto ze mrcha prisla...ale neboj dojde aj na teba..ja sa tiez modlim aby mi nedosla.....

januliatko1985
15. jún 2009

ahoj teu,....tak terz si na rade ty s testovanim,silno drzim palce 🙂

teuflerin
15. jún 2009

no janulka tak duafm ze ta mrcha dozajtra nepride..lebo mam take zmiesane pocity neviem ako to oppisat..ale tak urcite vies o com hovorim

januliatko1985
15. jún 2009

no teu,to ti verim,uz si urcite nedockava...ja uz si tento mesiac prvykrat vyskusam tie ovu testy,lebo mam nepravidelnu ms,ale pre istotu ked mi teraz skonci tak musi byt sexik skoro kazducky den 😀

teuflerin
15. jún 2009

no sak treba..my sme skoro kazducky den..tak uvidime co a ako..sice sme to uz ku koncu trosku flakali, al e tak nebolo casu..vobec....sak som mala skuky, priatel zase dlho do vecera v robote..ale tak minimalne dva tyzdne po mrche sme kazdy den...potom uz tak sporadicky, tak dufam ze sa zadarilo...fakt uvidime,...ale mylsite na mna..urcite sa zajtra skusim ozvat....

teuflerin
15. jún 2009

babulky vy ste tu neni?...tak to je skoda tak ja idem lebo mam zajtra skusku v martine..tak musim skoro vstavat....inak mrcha este neprisla 😉 tak dufam ze ani nepride a zajtra alebo v stredu vam napisem nejaku dobru spravicku..tak mi drzte palceky aj na skuske aj v tom aby nedosla dalsich devat mesiacov:D-...krasne snicky..ahojte

reivka
16. jún 2009

prvááááá 😀 no čo nedohánate absťák??? už ide koník dávno 🙂

reivka
16. jún 2009

ozaj ahojteeeeeeee 🙂

michalag
16. jún 2009

Ahojte 🙂 ,
druhaaaaa 😝 😀 😀 😀
no u mna to vyzra ze mrcha dorazi za par dni urcite, ale 😎 , dalo sa to cakat 😝

zusika
16. jún 2009

🙄 tretia???
ahojte.... Minix blahozelam....a tesimsa ze je vsetko Ok, dufam, ze ja budem mat podobne spravy v pondelok..... inak dnes rano som sa zobudila s tym, ze sa asi povraciam... ale potom to nastastie preslo....
divne stavy,,a v noci ma tak strasne pichlo v brusku ze som skoro vykrikla...som sa tak cudne natoahla...dufam, ze to bude vsetko OK...zacinaju ma nahlodavat pochybnosti....hrozna som!!! Janurka a ty budes teraz doma, alebo ako to je ked ti napisal rizikove??
Teu drziiiiim palceeeeeee!!!

pata31
autor
16. jún 2009

Ahojte 🙂

reivka
16. jún 2009

miška ja viem že poznáš tie grafy, ale ako si môžeš byť istá, ved možno nepríde

michalag
16. jún 2009

uz ma bolia aj prsia ako zvyknu a mam takeho tusaka ze pride

zusika
16. jún 2009

miska..aj ja som mala tusaka z
e pride no a vidis.... 🙂

reivka
16. jún 2009

veru miška to nemôžeš vedieť dopredu, kým nepríde máš nádej 😉

michalag
16. jún 2009

ved hej, ale .... ak nepride do pondelka, tak v utorok skusim testnut 🙂 😉

janurka
16. jún 2009

ahojte baby ... zusi ano doma som teraz lebo v mojej praci by som aj tak kvôli malemu nemohla ostat...

zusika
16. jún 2009

juuu, janurka..a to budes az do porodu..ci sa to casom moze zlepsit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre