Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
17. jún 2009

ak nahodou bude meskat, tak potom skusim, ale skor uz nie 😉 🙂
kleo, pekne pekne, uz tu davno nebola 😠 😠 😠

reivka
17. jún 2009

baby suseda, ktorá čaká že každú chvílu porodí leží na blakone a opaluje sa 🤐 😅

zusika
17. jún 2009

kleo?? a kde ta je?? no nech sa nam pride pochvalit....
reivka, budes asistovat??

reivka
17. jún 2009

no zusi nie ale niekto ako keby rozum nemal 🤐 inak to je ta čo otehu s bývalým 😉

evulik6
17. jún 2009

no babulky...ja zase musim ist od vas... maly sa uz zobudil, pradlo idem povesat a je tu sestra a ide aj mamina, tak musim ist off... ale zajtra sa vam uz budem moct venovat...mozno aj dnes vecer este nakuknem...

tak zatial... ahojte

a ta kleo ma teda riadne prekvapila... 😕 ale tesim sa... ved to oznami aj nam 😉

reivka
17. jún 2009

pa evka 🙂

zusika
17. jún 2009

ahoj Evi.... uzi si este den
a reivka...tak asi si ta susedka rozumie.... ale podarene to tam teda mas.... my mame v panelaku jednu..taku "opalenu" ktora ma dve deti a kazde z inym..jeden bol mafian a toho zastrelili alebo zabili v base, uz neviem...a ten druhy je taka opita alebo sfetovana troska..... takym treba deti.... doteraz som nespocitala kolko ich je v tom jednom trojizbaku.... rodicia + asi 4 dospeli + tie dve male deti.... ale to len moj odhad.... 🙂

reivka
17. jún 2009

nechapem prečo je to tak, že takym individuam sa podari hned čakať

andi20
17. jún 2009

Ahojte babenky, rada by som sa pridala k tejto teme (ak môžem), lebo aj my sa snažilkujeme od aprila 2009. Ale zatial nic 😢

reivka
17. jún 2009

andi ved ani my nič 😀

michalag
17. jún 2009

andi, na tom sme podobne viacere 😅 .... ale vitaj 😉

reivka
17. jún 2009

kde je teu??? chcem novinky 🙂

andi20
17. jún 2009

Ale pridavam sa k nazoru, ze casto taki, ktori ani nechcu mimi, otehotneju ani nevedia ako. A ti, co velmi chcu, mozu cakat............. To je nieco strasne. 🙂

zusika
17. jún 2009

ahoj Andi!! vitaj...Drzim palce ..vsetkym!!! 🙂

zusika
17. jún 2009

ake pekne cislo 7777 sme prekrocili....

andi20
17. jún 2009

Vidim, ze su tu medzi vami uz aj nejake tehulky, tak vam vsetkym drzim palceky. 😎 A dufam, ze tie, co sa snazilkujeme o chvilenku najdeme// 😅

kleopatris
17. jún 2009

ahojte

vidim, ze drby sa roznasaju aj na konikovi.......ja este nemam nic potvrdene a az keby som mala tak vam to dam vediet, ale uz netreba...hlasne truby funguju....takze dakujem

zusika
17. jún 2009

chcete sa pobavit?

Poslanci SDKÚ chcú novelou Zákonníka práce odstrániť diskrimináciu vydatých žien oproti slobodným matkám v dĺžke materskej dovolenky. "Aby neboli demotivované dávať dar života, mať deti"
juj, aki snilkovia.......

reivka
17. jún 2009

😅 no tešíme sa tak prepač že som ťa vyšpehovala a gratulujem k // 😉

reivka
17. jún 2009

zusi 😕 ??? ťuk ťuk na čelo že?!

michalag
17. jún 2009

kleo, ved sa neurazaj 😉 🙂 .... a potichucku blahozelaaaaaam 😵 🤐

zusika
17. jún 2009

kleo...teskame sa!!! 🙂 vidis, medzi zenskymi nic neutajis 🙂
idem off....ahojte zajtra!!!

nikiarudi
17. jún 2009

babule niečo na pobavenie... 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=BQOds0kCgOk
pata31
autor
17. jún 2009

baby, dnes ma dojst sef, tak sa mu chystam povedat, ze som tehu...normalne som nervozna z toho...a mi to pripada horsie jemu povedat, jak manzelovi ked som povedala 😀 ...aj ked sef je v pohode... 😅

teuflerin
17. jún 2009

ahojte babulky..tak som tu..aj s mrchou ☹ ....a mam pocit ze sa nam to asi nikdy neporazi..to je asi ten prvy pocit po dostani mrrchy, ze???neostane mi to ci?????? 😀

teuflerin
17. jún 2009

a malo tu byt nepodari:D...ale ano,. je pravda, uz ma ide aj porazit 😀

evulik6
17. jún 2009

ahojte...

teu, nesmut....urcite sa podari, neboj sa... budem ti straaasne silno drzat palce aby nabuduce ta svinucha cervena uz nedorazila 😉

patka no co? aj si povedala sefovi? ako zareagoval? urcite bol prekvapeny ze? ja som z toho mala tiez zaludocnu nervozitu ked som to mala sefovi povedat...

andi, vitaj medzi snazilkami 😉

kleo, nehnevaj sa na reivku 😉 drzim palce aby to u dokiho dopadlo dobre a tesim sa na spravy od teba... ozvi sa 😉 a potichucku gratulujem 😉 🙂

evulik6
17. jún 2009

zelam dobru nocku babulky... 😉

pata31
autor
17. jún 2009

no sef v pohode to zobral...on je pohodak, a je len o tri roky starsi, ale hlavicka riadna! 😉 a aj tusil nieco, bo som sa ho dva krat pytala, kedy pride do snv 😀 ...sme pokecali, ze kto za mna pojde...asi ocino, ale nie je to iste zatial, no uvidime, aj ked pre mna by to bolo najlepsie...ako zhanat niekoho cudzieho a potom sa tam stale o to starat...no ale zatial do novembra daleko...
Teu, hnusna mrchana 😒 ale raz sa to podariii...neboj 😉
tak bru noc!

teuflerin
18. jún 2009

ahojte babulky..tak som tu prvaa....dakujem baby...no ja idem na skuku akurat....za hodku aj daco...tak som tu dnes prva?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre