Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
18. jún 2009

evi dakujem 🙂

reivka
18. jún 2009

teda miška to vyzera ako nádejne 🙂

zusika
18. jún 2009

janulka....to chcete so svokrovcami v chatke vyrabat dieta???

januliatko1985
18. jún 2009

zusika ,nieeee 😅 vtedy ked budeme tam tak dufam bude po ovulke a uz len chcem sledovat teplotku 😅 :- 😀

pata31
autor
18. jún 2009

joj, baby, ale vam to pise dnes 😵
Zusika, aj mne je dnes nejako divne...ale treba sa mi ucit tu blbu anglinu, vecer mam konecne skusku...uz to chcem mat za sebou (uspesne 😉 ) jejda, ma normalne tlacia nohavicky na podbrusku...a to mam take nizke...asi si budem musiet kupit take big tehu nohavicky...ale ked sa mi taaak nepacia 😅 a ani nemam na to este brucho...sice su aj take nizke...ale dost to stoji...no ale musim obetovat na to prasulky pre pohodlie 😉 😀

evulik6
18. jún 2009

pati, ja som si take nohavicky ani nekupila... 😕 nejako mi ich nebolo ani treba...

januliatko a kedy idete na dovcu? ja este dva tyzdne musim vydrzat 😒 och, sa mi to zda dlha doba, ale ved tie dni utekaju, len ta predstava ze dva tyzdne, uz sa neviem dockat 😀

januliatko1985
18. jún 2009

evi,my ideme 13.6.-21.6., na balaton...sa tesim,som tam v zivote nebola,ze vraj je tam vyborne

reivka
18. jún 2009

tak to už ste tam lebo je 18.6. 😀

januliatko1985
18. jún 2009

jeziiiis,oprava v juli ideme 😅 😀

pata31
autor
18. jún 2009

Evi, ked mna teraz vacsina mojich nejako tlaci...takze som nutena si kupit take 😉
Janka, na Balaton idete? ani ja som tam v zivote nebola, ale sla by som kuk...moze tam byt pekne...tak sa tesim na tvoje podovolenkove pocity 😵

evulik6
18. jún 2009

jani, to je super...ja som tiez nebola na balatone, ale pocula som same chvali... tak super

no babulky, idem od vas, idem s malym von...ahojte a pekny dnik zelam 😉

reivka
18. jún 2009

my sme na Balatone boli, je taj ozaj dobre, voda pomaličky klesala ako more, a dokonca sme si z dna vylovili take male mušličky, boli tam stanky s občerstvením, skákací hrad...

zusika
18. jún 2009

zase tie dovolenky.... ja som nam prave rezervovala penzion slalom v tatranskej lomnici v auguste na tyka predlzeny vikend.... hory moze iba prospiet.... tesim sa... 🙂 ved aspon nieco ked nie more....

reivka
18. jún 2009

my tiež radi chodíme do Tatier, bude vam tam dobre 😉
idem do obchodu prejst sa s malym, ked ho dam cez obed spat, tak pridem pa

januliatko1985
18. jún 2009

aj na slovensku sa da pekne dovolenkovat......ale janikdy nezabudenm na minulorocnu dovolenku co sme boli ja a mm na road tripe v rumunsku a pokazilo sa nam auto v strede rumunska uprostred nicoho v lese a to hned na druhy den,no katastrofa....ale nakoniec to dobre dopadlo,su tam dobry ludia tak nam pomohli aj ked sa nam kvoli tomu trosku predrazila dovolenka(o 300e 😠 ) no ale stalo to zato

pata31
autor
18. jún 2009

ja mam Tatry na skok, ale chodim tam vacsinou len v zime lyzovat...ja mam radsej dovolenky, kde sa mozem kupat vo vodicke...
Janka, tak to vy ste teda dobrodruhovia 😀 😀

inac mam otazku...ked som 13tt + nejake dni, tak to som v 14tt, ze?

januliatko1985
18. jún 2009

inac v tom rumunsku je to celkom dobre,vela ludi slovakov tam asi nechodi,ale sa to tam peekne rozrasta, co sa tyka cestovneho ruchu aj krajina peknucka.....palze pekne,ciste ubytko dobre...a hlavne lacne!!!!!!odporucam 😉

zusika
18. jún 2009

rumunsko?? verim, ze je to ine ako to co prezentuju media..no ale rumunski obchodnici im dobre meno nerobia.... a maju Morandi!!! 🙂 (su to tusim Rumuni, ze?)
no a pati....asi ano....ved to mas ako s vekom, nie? ked si uz blizsie k 27 ako k 26..tak mas 27.... ciii nie? aspon ja to tak beriem...preco sa pytas?

januliatko1985
18. jún 2009

no, sak uz aj tu v ke som zopar tych obchodnikov videla...no co uz....a morandi je peckaaa,rumuni su to hej.
babba ,keby ste ma teraz videli tak sa ma asi zlaknete,mam na tvari bahennu masku 😀 len oci mi svietia,hlavne ,ze pomaha 😅

januliatko1985
18. jún 2009

baby chcela som napisat nie babba 😅

januliatko1985
18. jún 2009

😠 🙄 ...nervy ma chytaju,mali sme priajt do prace brigadnicky,lebo nam dve kolegynky odisli,a ze vraj nam ich nedaju,dovod neviem,ale ide o to,ze mi o chvilku vyberame dovolenky a nebude mat kto robit,...a este k tomu zajtra zacime mat sale a ludi bude jak mravcov,lebo na to uz kazdy caka a sme s nimi ratali,ze ich budeme mat a nic z toho...slak ma triafa 😠

zusika
18. jún 2009

no pekne jani...a co predavas ako sa teda mozem spytat? moja mami sp. bielizen skiny a Esprit....a to tam vzdy necham vela looove....preto tam chodim velmi malicko 🙂

pata31
autor
18. jún 2009

Zusika, preto sa pytam, ze dnes som 13+0, cize som zacala 14tt..cize som v druhom trimestri 😵 😵 sa tesiiim, ze sme prvy trimester bez problemov zvladli 😉 😵
dnes boli Morandi na exprese, ste poculi? som sa rehotala, jak zacali na zivo spievat angels a ti moderatori im tam spievali vokaly jak tie deti 😀 😀 😀

januliatko1985
18. jún 2009

http://www.motivi.com/
toto predavame..no a je to zle robit v obchode s damskym oblecenim,hlavne ked su zlavy a ja uz mam v sklade kopu veci,co cakam tiez na zlavy,....no dost vela u nas mi 😅 niem tiez

zusika
18. jún 2009

nooo.....pekne vecicky... 🙂 jani, ale ked budes tehu....to budes tam mat tazke...ved ste stale na nohach....

januliatko1985
18. jún 2009

zusika,ja viem,to budem riesit ked budem tehu a urcite tam neostanem,lebo uz teraz mam problem....inac teraz mi odisla kolegynka na matersku a bola v osmom mesiaci a furt stala nanohach,som sa jej cudovala,ale ona take tehu ma,ze ked nema brusko ta ani nevie ze je tehu 😅

zusika
18. jún 2009

jani, som si pozerala almum, kocka si.... ty brusko asi neschovas 🙂

pata31
autor
18. jún 2009

Zusika, mne podla krvi vychadza chlapec, a podla cinaka dievca, ale tam to je dost na prelome s chlapcom...a suseda tipuje dievca, tak som zvedavaaaa 😵
tebe co vychadza?
ja som uz taka hladnaaaaaaaa 😕 😅

januliatko1985
18. jún 2009

zusika,ja sa tesim ked budem moct cim skor ukazovat brusko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre