Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
22. jún 2009

ozaj 😨 ja už na budúci mesiac by som mala byt ozaj tehu lebo sa nase...iem, mám to dostať na druhý den dovolenky oooooch joj bože dopraj mi aby som bola tehu 😀

pata31
autor
22. jún 2009

diky, baby...ta chicco je tiez zaujimava... 😵 ale ako funguje?

teuflerin
22. jún 2009

no babulky tak to by bolo fajn kebyze tento mesiac vsetky..lebo ja by osm nemala mat termin na maj bo vtedy mi vyjdu asi statnice, alebo v juny, tak bud teraz alebo az ptoom na dovci aby sme zamiesili, to by mozno tak nejako vyslo..enviem, v tomto mam dilemu..neviete o niekom kto rodil pred alebo po statnicami?ze ako mu vyhoveli s datumom?nieze budem musiet opakovat rocnik:(

reivka
22. jún 2009

takže musíme všetky naraz nič sa nedá robiť 😀 🙂 snažme sa

michalag
22. jún 2009

reivka, nie je tam rozdiel len ja som si ju vtedy kupila resp. vymenila za tu chicco, lebo som baby-nove uz neverila 😅 😉

reivka
22. jún 2009

miška prečo? 😨

pata31
autor
22. jún 2009

Miska, ale tam je nejaka pumpicka, ktoru stlacas, aby odsavala mliecko, ci to len rukou sa stlaca prsnik? Lebo z toho obrazku mi to nie je jasne... 😕 😅

michalag
22. jún 2009

reivka, mne sa tam roztrhla taka gumicka po 2 tyzdnoch odsavania a potom som musela cakat mesiac ci mi uznaju reklamaciu a ked konecne, tak som sa rozhodla preistotu pre chicco

michalag
22. jún 2009

patka, ty stalcas tu pumpicku a tam sa ti robi tlak a tym ti odstriekava mlieko, podla mna aj tieto su dobre

zusika
22. jún 2009

ahojte...no tak ja som uz konecne spat.....
neviem opisat ten pocit.... vsetko je v najlepsom poriadku....aj vypocet na academy je uplne presny ako povedala doktorka.. teda 7tt+5 dni.... vidiet ako tej malej bielej skvrnke bije srdiecko bolu uuuzasneeee!!! o 2 tyzden idem na odbery...a koncom jula uz na poradnu.... 😀

michalag
22. jún 2009

zusika, parada, ze vsetko je oki 🙂 😵 🙂 😵 a blahozelam k srdiecku 🙂

reivka
22. jún 2009

zusika paradičkaaaa 😵

pata31
autor
22. jún 2009

aha, tak to je fajn, Miska 🙂

Zusika, tak vidis, zbytocne si sa stresovala 😉 blahozelam 😵

ja idem o tyzden na krv na tie AFP testy, ci ako sa to vola...

zusika
22. jún 2009

dakujem..skusila som hodit prve foto ...je to take mobilove.. som sa musela ist normalne poprechadzat, aby som to rozdychala.... 🙂
Baby, strasne vam to vsetkym zelam!!! inak reivka, ale vies co to moze znamenat, ked si vracala..... 😉

michalag
22. jún 2009

zusika, krasna fotocka 😵

bibi24
22. jún 2009

prepacte baby, mali sme poradu...a teraz idem na obed, ale potom som opat tu 😉

zusika, to je uzasneee...super 😵
No, ja by som tiez mala mat ovu pocas dovolenky, takze uvidime 😉

reivka
22. jún 2009

zusika ale nie, to zrejme neznamená nič, len som nejaký iný druh človeka, nejaký hybrid 😀 ale tá tvoja fazulečka je pekná 🙂

michalag
22. jún 2009

bibi, bruuu chut 🙂

bibi24
22. jún 2009

Teu - k tym statniciam. Ja si myslim, ze keby ti to tak vyslo, ze vtedy prave rodis, tak ti ich isto posunu a robilla by si statnice vtedy, ked sa robia opravne 😉 Urcite nie opakovat cely rocnik. A keby to bolo este pre porodom, tak vybavis statnice a mozes ist rodit 😀 😀

bibi24
22. jún 2009

Miska...dakujeeeem 😉 aj ked mam len zeleninovy tanier...nic moc 😖

januliatko1985
22. jún 2009

jeej zusika aka krasna fazulka 😵

bibi24
22. jún 2009

No, ja uz som po obede...aj vy? 🙂

Akurat mi manzel napisal krasny mail, ze sa nemam bat, ze babatko budeme mat, ze slubuje a ze ma lubi 😵

reivka
22. jún 2009

no vidíš bibi s takouto podporou od mm ho budete mať, aj mňa môj tak ukludňuje ked nervačím že zase nič každý mesiac 😉

bibi24
22. jún 2009

Aspon, ze mame takych zlatych a milujucich manzelov, ze Reivka? 😉

reivka
22. jún 2009

dievky tu máte niečo, vyrátajte si najplodnejšie dni a ideme na to 😉 http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php

pata31
autor
22. jún 2009

aj ja uz som tu po obediku..kolozvarsku kapustu som si dala, mnamky 🙂
Bibi, tak to mas romantickeho manzelika 😵 😵 krasne ti to napisal 😵

reivka
22. jún 2009

ja som si ani nemyslela že mm to bude so mnou tak prežívať to snažilkovanie a fakt je vždy taký smutný, sklamaný ked sa nepodarí a ked mám len nejaký náznak že by som mohla byť tehu tak už sa chce tešiť alebo ako to mam povedať, no je taký iný aj včera mi navečer ked mi bolo blbo smrdelo to mäso pečené čo sme robili na obed, normálne ma začalo napínať z toho a on si hned myslel že som tehu. Čaká len na hocijaký náznak aby sa mohol začať tešiť. 🙂

bibi24
22. jún 2009

Patka, no praveze nie je az taky romantik, ale niekedy vie prekvapit, hlavne ked to necakam 🙂 Lebo ja s nim tieto moje "zenske" starosti okolo tehu velmi nepreberam, lebo mu nechcem zacat s tym liezt na nervy. Preto radsej chodim sem, za vami 😉

januliatko1985
22. jún 2009

ja som tiez po obede,mala som faaaajny gulas taky v kotliku na dvore uvareny,lebo vcera taky menisa rodinna oslava bola tak som si trosku ukradla 😝 mnam
inac aj moj mm ma ukludnuje, ze tento mesiac to vyde,nech sa nebojim a kazducke rano sedi pri mne ked si meriam bt,no zlaty je 😵

pata31
autor
22. jún 2009

sranda s tymi manzelmi 😀 super, ze vas tak podporuju, aj ten moj ma tiez.. 😉
Janka, mnam, kotlikovy gulas...ten mam feest rada 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre