• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ahojte tak som tu..uleitana a nic som nevybavila lebs om zistila ze lekar ma dovcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak aspon som si na trhu kupila hjahodky...mnam tak si idem pekne spravit...no a inak zusi aj ja chodim pravidelne darovat krvcikuuuuu.....tak som na injekcie uz zvyknutaaaa
25. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuleee :slight_smile:
25. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co budete robit cez vikend? Ja zajtra idem do Senca na Karneval. Uz sa tesiim
25. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no doteraz mi blbol konik a k tomu čaju len tolko, že potom sa nemá piť, ked zistiš že si tehu, lebo spôsobuje stahy maternice alchemilka a môže spôsobiť predčasný pôrod alebo teda potrat
25. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak celkom blbne aj mne ten konik..nchapem preco...styri hodiny to nacitava a podobne
25. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako casto sa to deje, nemyslite?? je nas tu tak vela ci co?
25. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, aj mne blbol. Ale uz je to dobre. Asi je to pretazene, ked tak svorne tu pise tolko zien.
25. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, baby, co robite? ja som docitala knizku, tak sa teraz kus nudim...ale uz len hodka a idem s kamoskou posediet :dizzy_face:
25. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška ako, už sa chystáš snažilkovať???
25. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka, este mame chvilku cas... ovu vychadza buduci vikend ak nepride skor alebo nebude meskat :wink: :slight_smile:
25. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od utorka su plodne dni :wink: ale ja neviem, či sa niečoho budem držať, prestáva ma to baviť príliš sa snažiť, chcem to nechať len tak na náhodu
25. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka, ja som povedala ze este tento mesiac skusim a potom tomu davam volny priebeh, lebo uz tiez nejako nemam sil stale sledovat plodne, neplodne dni a neviem co este .....
25. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to už potom také nudné a človek stráca tú radosť z toho
25. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mozno ked sa akurat prestaneme snazit tak nam to vyjde skor ako keby sme sa snazili a stale na to mysleli :slight_smile: :wink:
25. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo možno na tom volačo bude :wink:
25. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan
bruuu nocku :wink: :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
25. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku :pensive:
25. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,
........ prvaaaaaaa? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .........
26. jún 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, ako to len robis miska??? si davas budik, aby si nas tu privitala? :slight_smile:
ja som tu dnes trochu skor... a som smutna.... ved zomrel kral.... :frowning2:
26. jún 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, mas pravdu, zacala som si davat budik, ale koli malemu, lebo on ma rano nepride zobudit a potom robi v byte hovadiny, tak pre istotu, kedze v byte je dost nebezpecnych veci :zipper_mouth:
26. jún 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, dnes je konecne piatok. Takze dnes sa nemusi pracovat. :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si mala pravdu andi :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale predsa je to o nieco kludnejsie, ako cez tyzden. Zajtra môžem varit lekvar, ci sa mi nechce.
26. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna caka taky polo pracovny den zajtra...idem trochu pomoc nasim, mozno tiez aj s lekvarom, ak to dnes mami nestihne...visnovy ..taky lubime :wink:
26. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my budeme robit visnovy. Ale my ho budeme robit bez cukru, bo môj je cukrovkar. Ale aj taky je chutny :sunglasses:
26. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte..ja sa uz tesim na svadbu zajtra :dizzy_face:
26. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz mas zajtra pati.... no a co si nakoniec oblecies, tu suknu ci biele gate?
26. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie biele gate :wink: a k tomu taky pekny cierny top :dizzy_face: a vcera som si kupila este biele topanky, takze som komplet vybavena :grinning:
vcera dosla mamka domov z Belgicka, aj ked lietadlo meskalo dve hodky, potom nestihla vlak z BA, tak prisla az rano o piatej...ale si uzila dva tyzdne u segry :dizzy_face: segra mi tam kupila v sekaci take tricko, ci saty...take pre tehulky...a mamka mi doniesla take peknucke ponozticky pre male, ruzove :grinning: tak som zvedava, ci to susede vyjde ten typ, ze dievcatko...
26. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby kde ste.... piatok, co?
26. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz tu, akurat som prisla z obeda...bola som si kupit este vitaminky a nausnice...a chce sa mi spat teraz :rolling_eyes:
a ty ako? dobre sa citis?
26. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok