Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
7. júl 2009

Ahojte...no Janurka, nic moc ta chripka teraz...ale aspon ze ti ten cesnak pomaha 😵 ja tiez nemam rada cenak, lebo mi je z neho vzdy tazko, az zle...skus si spravit aj teple mliecko s medom a nakrajanym cenakom, to sa celkom da vypit..

janurka
7. júl 2009

pati to ja radšej zjem len tak lebo vypiť by som to asi nevypila. ale dakujem aj tak

zusika
7. júl 2009

a to akoze rozkuses ten cesnak v ustach, ci zjes roztlaceny ci co?? a keby si to prehltla a zapila...take roztlacene...ved aj tak sa to potom rozlozi v zaludku, ci nie??

janurka
7. júl 2009

no zuši to maš asi pravdu možno aj to vyskušam roztlačit a zapiť... ja to jem tak že na koliesko z rožka dam trošku masla a na platky rozkrajam cesnak a potom to už len rozžujem v ustach a zapijem ... fuj je to hnus ale pomáha... tak čo už
😀

januliatko1985
7. júl 2009

dobre ranko babenky 🙂

teuflerin
7. júl 2009

dobre ranko babulky tak ja som sa akurat zobudila..tak super som si pospala...v noci tu bola burka tak sa az tak dobre spalo....a dnes je zase krasne a uzastne teplo, ktore ja tak milujem....idem sa nachystata a pojdem pomaly ku malej...dnes tam bduem az do siestej...

januliatko1985
7. júl 2009

aj tu v noci prsalo a teraz je nadherne,ale asi to dlho nevydrzi,lebo sa uz zmraka....ja idem o chvilku robit fasirky pre mm a do obchodu a potom do prace poobede az do deviatej,tak sa mi nece,ale mame novu kolegynu tak aspon daco nove,zaucame a tak...inac tu je moj graf, uzto zacina byt zaujimave po ovu 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

michalag
7. júl 2009

Ahojte 🙂
janurka, chripka je teda pliaga, ale dufam sa ta to len tak "optre" a bude dobre 🙂

jani, krasne snazenicko, tak nech je to na koci s // 😉 🙂

ja som pravdepodobne po ovu teda aspon myslim ..... v nedelu som mala pozitivny ovu test(ciarka bola o dost silnejsia ako kontrolna) otvoreny krcok a aj bielkovy hlien, vcera som mala tiez pozitivny ovu test ale uz bol slabsi ako v nedelu a krcok bol otvoreny ale uz menej aj s vodnatym hlienom a dnes uz len kremovy hlien a zavrety krcok, takze predpokladam ze aj ovu test uz bude dnes negativny, ale podla BT to vobec nevyzera ze bola ovu 😒

janurka
7. júl 2009

no u nas s tym počasim to vôbec nie je ružove lebo od rana je zamračene chvilku to vyzeralo aj že sa možno slniečko prederie ale nie... Som z toho smutna. tak len ležkám a sem tam vas prídem skontrolovať 😀

tatranka111
7. júl 2009

ahojte baby
tak včera som napísala, že prišla mrcha iba taká slabulinká, no asi som to zakríkla ☹ ☹
božeeeee dnes musím íst na wc každých 15 min. toto nieje normálne ☹ a do toho ma ešte aj natahuje na zvracanie......výýýborne!!!!! to aby som zase nahodou neskončila v nemocnici
ja sa už ZBLAZNIM

janurka
7. júl 2009

oj tatranka to je mi luto ... to maš až také strašne ? pana beka... tak len nech ti čím skôr skonči a môžete snažilkovať.... 😉

teuflerin
7. júl 2009

boze baby ja som sa akurat tak dobre naranajkovala, ze sa mi ani do sprchy nechce ist....boooze,.....a to za pol hodku pride drahy a hodi ma ku tej malej, asi by osm mala zacat cosi so sebou robit ze?....

tatranka tak to mi je luto, dufam ze ti to prejde coskoro

tatranka111
7. júl 2009

teu
dakujem ja tiež dufam, že to čoskoro prejde

janurka
no asi od septembra minulého roku ma to občas chytíííí ☹
ved to už hadam ani nieje normálne.......to nemožem byt zdravá ako ostatné ženy?
stále nejaké problémy ☹

zusika
7. júl 2009

tatranka, to ma naozaj mrzi....verim zeje to neprijemne...opatruj sa.... a si doma?

tatranka111
7. júl 2009

zusi
ano som doma......a už pomaly začínam mat depku ☹
už nemam ani tabletky.....a navyše mam anémiu čiže každá abnoormalna strata krvi mi len škodí ☹
a to som ešte ani len nezačala upratovat a o varení ani nehovorím

reivka
7. júl 2009

ahojte 🙂 😀
jaaaaj tatranka, chuďa moje ☹ nech ti to skončí
miška ale ved celý čas až po mrchu je plodné obdobie, no nie? 😉

ozaj ja som mala taký hlien čo spomínate ten bielkový 2-krát, no pondelok a potom stredu - to čo je hmmmm?? babo raď ! 😀

zusika
7. júl 2009

😒 chuda....no ake snad sa to vsetko este zlepsi a upravi...

janurka
7. júl 2009

haloooo baby tak kde ste... nikto tu nie je? 😕

pata31
autor
7. júl 2009

Ahoj, ja som tu, doteraz som robila, teraz sa mi uz nechce...
ako sa citis?

janurka
7. júl 2009

ahoj pati ... ja som to vzdala o pol štvrtej ked tu nikto nebol ... 😅 ale teraz mi je už da sa povedať že fajn... este ma trošku boli hrdlo ale inač ok

teuflerin
7. júl 2009

ahojte baby

janurka som rada ze ti je uz lepsie....ja osm sa akurat vratila od malej, uz mam na dnes dost......idem cosi zjest a podjem do postele..a co vy?je tu este iekto???

janurka
7. júl 2009

ja este na skok ale prišiel mi už mm s prace tak utekam sa mu trošku povenovať.... tak dobru nocku žienky a vyspite sa doružova 😉

janurka
8. júl 2009

dobre ranko ženičky... čo sa dnes chystáte robiť? a ako ste sa vyspali? ja sa dnes chystam na prechadzku no dufam že dovtedy nezačne pršat...

zusika
8. júl 2009

ahojte..u nas bola v noci silna burka, zle sa mi spalo lebo tie blesky boli divoke.... a rano tiez trochu poprchalo a ze aka kosa....

janurka
8. júl 2009

no ja už ani nejdem na tu prechadzku lebo za chviločku sa určite tak rozprši že by som bola do nitky mokra... a teraz mi to fakt netreba... ☹ tak budem už druhy den doma... ved vyskočim z kože ☹ ☹ ☹

michalag
8. júl 2009

Dobre ranko,
aj u nas bola burka, teda viac menej blesky, ale ani by som nevedela pokial by som sa nezobudila na maleho a neosvietil ma blesk 😝
pozerali ste vcera rozlucku s MJ?

janurka
8. júl 2009

ahoj miška... ja som to nepozerala, ja si myslim že to trošku prehnali a urobili z toho zbytočnu komerčnú frašku...

zusika
8. júl 2009

ja som pozerala a mam uplne opacny nazor Janurka.... on to presne takto chcel a splnili jeho zelanie...podla mna to bolo vhodne, bolo to sice velkolepe ale nie prehnane.... a ti ludia o nom pekne hovorili, spievali jeho piesne a ten zaver ma uplne dostal..... mozem povedat tiez iba cest jeho pamiatke....

michalag
8. júl 2009

ja som uz pisala do jednej temy, ale ..... bol super spevak, tanecnik a urcite si v zivote musel vela vytrpiet (najma v detstve) a podla mna to tiez bolo trosku viacej .... ale rozlucili sa s nim pekne 🙂 , aj ked ako osobnost som ho velmi nemusela (mozno keby nemal tie plastiky tak...) .... mam racsej obycajnych ludi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre