Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
20. júl 2009

Bibi, nezufaj..myslim, ze v kazdej z nas je ten strach..ale verim, ze sa vam to podari prirodzene 😵

michalag
20. júl 2009

bibi, ale ak som mala ovu na 15DC - 18DC, tak mrcha moze prist az vo stvrtok, takze este je dost vela casu na nejake zavery 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

bibi24
20. júl 2009

Nie Patka, nezufam, neboj. Nie som z toho psychicky na dne, to nie. Len to zamrzi...a zamyslas sa, ze preco ty nie a ostatne ano. A kde je chyba a kolko to bude este trvat, pripadne kde je problem. Chapes.
A chvilku som smutna a potom to zas prejde a vrhnem sa do dalsieho snazenia s novou nadejou 🙂 a uvidime.

pata31
autor
20. júl 2009

Bibi, je to tazke, urcite to zamrzi...ale ozaj treba mysliet pozitivne 😵 drzim palceky!
Miska, ved ty si uz 13dpo...tak to uz aj zajtra by mala (ne)dojst, nie?

michalag
20. júl 2009

patka ano ale ja mavam vacsinou LF 15 a to vychadza ze by mala prist vo stvrtok, ale ona my rada prekvapi skor ako ju poznam 😠

michalag
20. júl 2009

bibi, presne aj u mna je to tak, prvy den mrchy som taka zklamana a smutna ze to nevyslo, ale na druhy den uz je dobre a tesim sa na dalsie snazenie 🙂 ... ja som mala vcera taku depku, ze som az plakala .... dozvedela som sa ze dalsia sesterka caka v januari 2-he babo ... nieze by som jeje nedopriala, ale to ze nam sa stale nedari a oni ani velmi neplanovali druhe a vyslo im to ani nevedeli

pata31
autor
20. júl 2009

jaaj..no svinucha by uz mohla dat pokoj, ne? 😝

joj, baby, ja sa tesim na Ace age!!! o piatej idem do kina 😵

inac poradte, ako stravit nedelu, ked mame prve vyrocie sobasa...rozmyslala som nad nejakym vyletom, bud Tatry alebo tak niekde...a fajny obedik a neviem co potom... 😅 az do vecera 😉

bibi24
20. júl 2009

Dakujem za podporu Pati 😉
Miska, ja skoro vzdy mavam ovu na 17 a 18 DC a LF mam okolo 12 dni. Len teraz prisla nejak skor (10 dni LF). A mas pravdu, do stvrtku este casu dost 🙂

michalag
20. júl 2009

bibi 😉

patka v tomto ti neporadim a keby ste isli na nejaky relaxacny pobyt a spojili to s romantikou 😅 .... nic ine ma nenapada 😅 😝

bibi24
20. júl 2009

Aj ja som Miska minuly mesiac plakala. Teraz to zvladam lepsie, ale aj tak ma to mrzi, hrozne. Zvazujem navstevu lekara.
A aj mna vzdy dostane, ked je dalsia baba tehu, ale vzdy si poviem, ze sa nemozem porovnavat, ze 100 bab moze byt tehu a ja nemusim. Je to bohuzial tak.

Patka, ja by som to riesila asi ako ty pises - vylet + fajny obed, prip. vecera (ja dobre jedlo naozaj mozem). Ak chcete ist na cely vikend, tak potom nejaky pekny hotelik. Zalezi od toho, co mate radi je to velmi individualne.

pata31
autor
20. júl 2009

Ahojte, tak Ace age bolo super 🙂 sme sa dobre zasmiali s detmi...a plneee kino bolo 😵

No musim este s mm prebrat, ze kam pojdeme cez vikend...

desmodka
21. júl 2009

ahojte zienky ako sa mate???? 😀 😀 😀
vobec nemam prehlad... vy ste tu takmer vsetky tehu????
mala som od kona riadnu pauzu, ani som sem len nenakukla - som na seba hrda 😝 😝
ako sa tehulkuje?? ako sa dari??

zusika
21. júl 2009

ahojte, Desmodka no vitaj...
za tehulky vravim ze sa dari zatial vyborne (tfuj, tfuj..) mimi aj brusko pomaly rastie, priznaky vsak stale nikde..takze sa len tesim...
a ty ako? nic?

bibi24
21. júl 2009

Ahoj Desmodka, no vsetky asi ee...ale dost vela...
Gratulujem k pauze na konovi 😀 niekedy by som to potrebovala aj ja...avsak teraz som bola na dovci a na sluzobkach, tak som mala skoro 3 tyzdne pauzu a to je uz vykon 😀

desmodka
21. júl 2009

zusika... ziadne bojimanie wc misy??? 😀 no tak to gratulujem
ja nic, bo sa ani nesnazime.. este jeden cyklus a potom... sme si povedali ze zacneme az na dovolenke... toto leto si uzijeme eset na plno a potom ideme na to 😀 😀 😀
bibi, my budeme spolu tehulkovat 😝 neboj uz coskoro budeme objimat misy 😝

michalag
21. júl 2009

Ahojte babenky 🙂
desmodka vitaj opat medzi nami 🙂 😉

bibi, tak co?

desmodka
21. júl 2009

miska dakujem ale este sa vyparim odtialto :D, dnes tu chvilku s vami pobudnem... vratim sa tak o mesiac 😝
inak miska tvoj graf je naaaadherny... taky tehulkovsky... urcite si mala zly test vcera 😅

zusika
21. júl 2009

nie desmodka, objimam tak maximalne mm a brusko 😀

pata31
autor
21. júl 2009

Ahojte! a ahoj Desmodka 🙂 aj ja sa mam fajn, mne nevolnosti uz presli, takze si uz uzivam tehu...a teraz cakam na prve pohyby, este tak dva tyzdne a uz by som mohla citit 😵

Zusika, asi to bude chlapec, ked ti nebyva vobec zle 😉

vivi
21. júl 2009

Ahojte 🙂 , síce sem veľmi neprispievam, ale je mi hrozne keď vidím okolo seba samé tehulky ☹ . Nechcem sem veľmi chodiť aby som sa z toho nezmagorila, ale na druhej strane som rada, že nie som jediná. Teraz mám plodné dni a zajtra začínam s Duphastonom 2x1 - od 16 do 25 DC. Tak uvidíme resp. asi zase nič neuvidím.... Máte s tým liekom niektorá skúsenosť?

michalag
21. júl 2009

desmodka, mavam 15LF, takze ak ovu bola na 17DC, tak mrcha vychadza na stvrtok, takze pohoda 😎

janurka
21. júl 2009

ahojte žienky. zusika gratulujem ku včerajším skvelým správam ja idem až o tyžden neviem sa už dočkať... 🙂 desmodka vitaj doma 😎

bibi24
21. júl 2009

Desmodka, beriem ta za slovo v tom tehulkovani 😉
Miska, co si myslela, ze tak co? 😅 som mimo?

michalag
21. júl 2009

bibi, ze ci sa ti uz rozbehla a teda prisla??

desmodka
21. júl 2009

zusika to som aj ja pocula... a este ze ked zena opeknieva pocas tehu tak to bude chalan 😀
pati ked si uz v 19tt to by si uz aj kazdu chvilu mohla citit pohyby... nie az za dva tyzdne... to uz bude zurka v brusku 😝
michi to je dlha LF, ta moja ma len 11 dni dufam ze to nebude problem 😒
biba ruku na to 😵 😵 v septembri si hovorime o priznakoch 😀 😀

michalag
21. júl 2009

desmodka, vraj je normal do 16 dni, tak neviem ....

michalag
21. júl 2009

desmodka a vy sa uz snazite, ci este musite pockat?

zusika
21. júl 2009

no o tom opeknievanie som pocula aj o spicatom brusku... ale to ci ti je zle alebo nie...to podla man enma suvis, lebo mojej mamine nebolo tiez vobec zle pri tehu a som ´dievca, nie chlapec..... aj ked tiez to citim na chalana no nadeje na krasne dievcatko sa nevzdavam...
ale ked je teraz tolko dievcatiek, tak sa obavam, ze sa uz minuli... 🙂

bibi24
21. júl 2009

Podla mna su to len take reci 😉 mile sice, ale asi nie velmi pravdive. A Zusi, v mojom okoli sa praveze rodia zase sami chlapci 🙂
Desmodka, ok, tesim tesim 😵
Miska, vyzera to, ze ano 😖
Moja LF je tiez tak cca 12 dni.

michalag
21. júl 2009

mne sa potvrdilo podla tvaru bruska a aj som vo vnutri citlila ze to bude chalan 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre