Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
17. aug 2009

Neboj Pati, jasne, ze vydrzi a vsetko bude ok 😉

pata31
autor
17. aug 2009

no dufam, ze aj z vas budu coskoro tehulky, aby ste si uzili ten krasny pocit!!! 😵 tpfuj, tpfuj!!! 😉

bibi24
17. aug 2009

Dakujeme Patka 😉 Dnes to tu inak nejak viazne...asi su vsetky baby vonku a uzivaju pekny letny den 🙂 A ja musim pracovat a ako naschval dnes bolo toho dost...ale zas, aspon som sa nenudila.
Patka, chcem sa opytat, omylom som pri zadavani aktualnej strany - 323 klikla na inu a otvorilo sa mi prave to, kde si rozoberala, ci budes tehu (mala si nejak po ovu)...inak bolo to hrozne mile, som si kusok precitala 😵 Ale to som nechcela, chcela som sa spytat, ze ako casto ste sa snazili pred ovu? Iba 1 krat?

janurka
17. aug 2009

bambulky tak ja sa s vami lučim a prajem krásne dva týždne.
snažilky držim palčeky a dufam že ked prídem každá už bude mať fazuľku v brušku 😉 a tehuľky vy sa mi len pekne držte a starajte sa o drobčekov. Tak pa pa a pošlem vam pekne počasie 😎 😉

evulik6
18. aug 2009

ahojte...

janurka, stastnu cestu a krasnu dovcu... aj ked si toto uz asi neprecitas ....

bibi24
18. aug 2009

Ahojte...no tu to mrzne, kde ste vsetky? Sa mi zda, ze sa to tu nejak preriedilo...

pata31
autor
18. aug 2009

Cafte...som bola dnes na tom utz, tak vsetko ok a pan doktor tam tiez nevidel chlapceka 😉
Bibi, no vtedy sme sa snazili tesne pred ovu len raz..resp. den pred ovu to bolo, ale inac kazdy druhy, treti den 😉 lebo to som mala posunutu ovulku, tak som ani nevedela poriadne, ze kedy bude ci bola...
a ty si na tom teraz ako? cakas ovulku?

bibi24
18. aug 2009

Tak super Patka, ze je vsetko ok. Ja momentalne cakam ms 😉 A som nastvana, lebo som mala ist na hormonalny profil, ktory sa robi na 3-5 den od zaciatku ms a prave teraz mi to tak blbo vyjde, ze to nestihnem. V piatok mam totiz dovcu (a nebudem doma) a ms som este nedostala, takze nehrozi, ze stihnem tych 3-5 dni. Takze mozem cakat na dalsi cyklus 😖

bibi24
18. aug 2009

Vies, to je ako naschval, minuly mesiac som dostala ms presne na 28 den, dnes je to 30 a nic. 😠 Keby som aj tento mesiac dostala pekne na 28, tak mozem ist kludne na krv, ale nie...prave teraz sa to musi posuvat.
Ale nerobim si nadeje, ze by som bola tehu, lebo to snazenie nebolo bohvieco tento mesiac a okrem toho LF je zatial len 10 den, takze je to normal.

desmodka
18. aug 2009

ahojte zienky... ako sa mate?? nejake nove tehu??? co je z minix?? kle??, barchee??? uz sem vobec nechodia???
pata tak baba to bude... gratulujem...

bibi24
18. aug 2009

Ahoj desmodka, no nejak je to tu biednejsie v poslednej dobe...o minix neviem nic, ani o kleo, ale barchee chodi do temy, ktoru som zalozila ja - 4. cyklus snazenia a stale sa nedari...
Inak, myslim, ze ziadne nove tehu zienky tu nie su.

pata31
autor
18. aug 2009

Bibi, tak to ti ozaj blbo vyslo...no sak uvidis, mozno nakoniec dojde tak, ze to aj stihnes...

Ahoj, Desmodka...no baby chodia do inych tem...Minix myslim do januaroviek, Kleo do zahranicnych...a Barchee do temy s Bibi...
a ty ako? kedy idete do toho Egypta? uz teraz niekedy, nie?

bibi24
18. aug 2009

Desmod, ides na dovolenku? Jeeej, to je supis, ja by som tiez brala este jednu 🙂 My si to aspon sprestrime predlzenymi vikendmi...pojdeme do rakuska a potom este do tatier 😉

desmodka
18. aug 2009

bibi - preto to tu viazne ze su prazdniny... vsetci oddychuju 😀 asi aj od kona 😀 😀
do egypta ideme 31.8. .. uz odratavam kazdy den 🙂.. sa neviem dockat 😒
janurka to kam isla do egypta??? neviete??
patka a mala aj vystraja???

bibi24
18. aug 2009

Hej, je to mozne...vsetci su rozcestovani kade tade...uvidime co v septembri 😉
No, to ti verim, ze sa nevies dockat. Myslim, ze janurka to niekde aj pisala, tusim sharm al sheik, ale nie som si ista.

pata31
autor
18. aug 2009

Desmodka, no vystraja uz riadne 😉 robi kotrmelce v bruchu 😀 jak sme boli na 4D utz v piatok, tak dr povedal, ze to je riadna akrobatka 😵 obcas ma tlaci do mechura riadne, napr. rano som cakala na utz asi hodinu a som bola dva krat na wecko a ked som skoncila, tak som musela zase ist 😀

pata31
autor
18. aug 2009

Reivka a ty nam tu uz ani nenapises??? 😕 🙄

bibi24
18. aug 2009

A kde je Teu napr.? 😕

pata31
autor
18. aug 2009

hmm..asi tato tema uz nie je aktualna.. 😅

evulik6
18. aug 2009

ahojte zienky...
ja som bola s malym vonku a teraz konecne vegetim...nohy ma bolia :( V poslednom case som stale nejaka unavena, ubolena...neviem co to so mnou je... zajtra cakam mrchu :( Moje babatenko by uz bolo cca od soboty na svete :((

januliatko1985
18. aug 2009

No ahojte kocky 🙂 tak konecne som sa sem dotrepala, mam dnes volno , ale hned od rana som zacala s upratovanim, varenim a teraz veget... 😵
baby, minuly pondelok co mi dal dr vyvolavacku by som mala dostat ms do 10dni,a este stale nic 😠 som nastvana z toho uz , ale aspon viem ake mam vysledky z cytologie a je to vsetko ok a zvysne mi sestricka povedala, ze mi dr povie, tak sa neviem dockat.ak do stvrtku ms nedojde tak mam za nim ist a ak pride tak na 8dc, tak sa len modlim, ze co, mam z toho neskutocne nervy 😖 😠 ☹

evulik6
18. aug 2009

jani, neboj sa...je to normalne ze si este nedostala ms... kamaratka presne takto isto, potom jej dali este jednu vyvolavacku a uz to prislo ...

pata31
autor
18. aug 2009

Evulik...tak to je smutny datum... 😒

evulik6
18. aug 2009

patka moja, no co narobim... celu sobotu som sa snazila na to nemysliet... potlacala som to ako som len vedela... a zajtra ta prekliata mrcha...och...
som vam ani nehovorila ze sme tento mesiac snazili zase, ale opat z toho nic nebude, dnes som si namerala 36,8 takze mrcha je uz na ceste...svina jedna... si pripadam ako nejaka vadna :(

evulik6
18. aug 2009

inak ja vas stale citam, smirujem :D ...len niekedy neviem co mam pisat, niekedy zase nie je uz cas aby som vam napisala...
Inak vcera som bola u kadernicky a mam novy strih...sestra s kadernickou ma nahovorili, takze si zvykam na novy image a psychicky sa chystam do prace ... len neviem ci ist do prace hned, alebo az od oktobra...ale asi si to este predlzim... :D, koniec koncov ..narobim sa este dost no nie? :D:D:D

bibi24
18. aug 2009

Evulik, tak hod nejake foto, nech vidime novy image 😉 Mne tiez raz za cas chyti tuzba po zmene.
A ja inak tiez cakam, uz ma zacina aj podbursko pobolievat, tak ratam, ze uz dojde 😉

evulik6
18. aug 2009

baby nejdu mi sem davat smajlikovia... neviete co mam s tym robit?

pata31
autor
18. aug 2009

Evulik...no daj fotecku..
no ti verim, ze si sa snazila nejako zabavit, aby si na to nemyslela...nam nasa triedna ucitelka na zakladnej raz povedala, ze jej syn, co potratila, by mal v ten den 18rokov...takze clovek na to male nikdy nezabudne, aj ked existovalo len kratucko..ale verim, ze druhe babanko onedlho pride... 😵
inac ja sa uz tesim na matersku...aj ked nemam narocnu pracu, ale nejako mi chyba dlhsi oddych...tak si hadam aspon mesiac oddychnem, leo uz potom asi tak skoro sa nepodari pri malej 😀
a neviem, preco ti nejdu smajlikovia, mne idu 😕

evulik6
18. aug 2009

neviem patka, nejdu... uz dlhsie.. mozno zo tri dni...

foto dam, len musim dat do pc a mam novy telefon, tak neviem ci mi vobec pojde...

ano, clovek na to nikdy nezabudne... ale musim mysliet na krajsie veci...
bibi, mne zatial nic nie je...ani brusko ma neboli, iba prsia poriadne...

kleopatris
18. aug 2009

ahojte babulky,

prisla som vas pozdravit 🙂 aj ja vas stale sledujem, ale neprispievam 😅

patka gratulujem k dievcatku, aj ja by som taaak chcela, no uvidime co nam osud a manzelova spermijka pripravili 🙂

evulik drzim pasticky moc a moc, nech vam to konecne vyjde a nemusis uz tolko mysliet na vasho anjelika v nebicku 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre