Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
26. aug 2009

ako ste sa tu vsetky naraz objavili 🙂 a kde mame reivku,hmmm....
baby teraz ma tak zacolo boliet brusko az som sa nemohla pohnut na sekundu akoby mi tam dal niekto kamen, taky tlak,auuuu
ja dnes idem do prace ale az na tretiu do deviatej do vecera, mala som robit len do siestej dnes ale sefka mi zmenila smenu tak som nasrata z toho, lebo sme chceli ist s mm niekam vonku ked je tak teplucko takze nic z toho, bude to pracovny vecer 😒

januliatko1985
26. aug 2009

prave som sa rozhodla, ze pojdem si dnes doobedu kupit testiiik 😉

januliatko1985
26. aug 2009

pati ake si ty mala na uplnom zaciatku tehu bolesti ked si to este nevedela?boli nejak eci ani nie?a ty miska mas nejake tie priznaky?

michalag
26. aug 2009

jani a planujes ho spravit zajtra rano? ... ja som mala obcasne bolenie podbruska, akoby sa mi natahovala maternica a obcas ma aj pichlo, ale casto som chodila cikat

bibi24
26. aug 2009

Miska a uz vies, ako to povies manzelovi? Ty teda dlho vydrzis to tajit, to by som ja ee. 🙂

januliatko1985
26. aug 2009

miska,hej zajtra ale pochybujem , ze to vydrzim a asi spravim dnes este, 😵 😅 😎 ....a ani ja by som nevydrzala s takym tajomstvom tak dlho,dobreeee,to bude radosti 😵

desmodka
26. aug 2009

ahojte zienky, hlasim svoj prichod 😀 , zacina snazilkovanie... vcera dorazila mrcha, uz len pockat na jej odchod a potom sup sup nato 😝 😝 😝

januliatko1985
26. aug 2009

vitaj desmodka...tak nech ti mrcha rychlo zbehne a sups sup na snazenie,drzim palce velmi

bibi24
26. aug 2009

Jani, som zvedava na tvoj testik 😉

Desmod a preco az od septembra? Uz si to nepamatam....

michalag
26. aug 2009

bibi, pojdeme niekam a ked sa napapame tak mu dam obalku, ze mam pre neho nieco a ked to otvori tak tam uvidi testik (kupila som si este jeden mamatest Comfort) ale ten si spravim az v piatok 🙂 , aj vcera sme sa rozpravali o tom ako ten cas leti, ako Samko rychlo vyrastol z babatka atd atd ... a on mi povedal "este keby sa nam podarilo druhe babo" ... no ale skoro som sa neudrzala 😅 ... pri prvom som mu to povedala hned a potom som to aj lutovala ze som mu to nepovedala inak a krajsie ale vtedy bola ina situacia

michalag
26. aug 2009

desmodka, vitaj naspat, tak drzim palce aby sa vam rychlo podarilo 😵

michalag
26. aug 2009

Co myslite nie je ten napad z obalkou sialeny 😅 ?

desmodka
26. aug 2009

januliatko - dakujem.... ty preco netestujes????? ja by som uz mala ocikany test urcite 😀
bibi - potratila som vo februari, potom som mala draciiu liecbu, no a teraz cas snazenia 😅
miska - ty mas inu trpezlivost 😀 , ale urcite to bude strasne romanticke oznamenie 😵

bibi24
26. aug 2009

Miska, akokolvek to urobis bude to krasne a romanticke 😵 Potom nam musis zreferovat. 😉
Inak, dnes ma tvoj Samko meniny, ze? Tak vsetko dobre mu prajem 😉

Jani, ja by som mala ocikanych uz milion testov 😀

Desmod, aha, prepac, to som nevedela, je mi to velmi luto ☹ A aj prisli na dovod preco sa to stalo? Len tu tvoju liecbu nejak neviem precitat, alebo citam spravne a neviem co to znamena. 😕

michalag
26. aug 2009

bibi, Samko ti dakuje 😉 🙂 😵

michalag
26. aug 2009

No ideme mi konecne na chvilku von a aj do obchodu, tak snad ked zaspinka, tak tu niekto bude
zatial sa majte 🙂

januliatko1985
26. aug 2009

desmodka, ja mam nepravidelnu mrchu a dnes je to 75dca pred 15dnami som bola na vyvolavacku a stale nic, do desiatich dni som mala dostat a nic a tak som sla zase k dr a uz mi dalsiu nedal a povedal za ak do 7dni nepride mam prist na utz, ze nevylucuje tehotenstvo a som testovala asi v sobotu s ami zda a test bol negativny.zajtra je ten siemy den tak ak dovtedy ms nepride tak pojdem. vsetky krvne testy aj hormony a cyto mam v poriadku tak neviem kde je problem a mam tam akurat na vajecniku malu cystu. tak uz sa neviem dockat zajtrajska, ze co mi vlastne je 😒

januliatko1985
26. aug 2009

miska, aj ja blahozelam Samkovi.......pojdem aj ja do obchodu a po ten teeeest, dam vediet ked testnem nahodou, ale sa bojiiim 😖

pata31
autor
26. aug 2009

jej, ale ste popisali!
Blahozelam aj ja Samkovi!! 😵 a myslim, ze ten testik v obalke je super! dobre si to vymyslela! 😉 😵
Desmodka, tak vitaj zase medzi nami...a budem ti silnoooo drzat palceky, aby dalsie tehu prislo skoro a bolo uspesne!!! 😵
Jani, no potom hned napis, ze ako testik, som zvedava.. 😉

pata31
autor
26. aug 2009

Jani, ja som na zaciatku mala take pocity, akoby mrcha mala prist...taka bolest v podbrusku..a potom par dni neskor ma zacalo popichovat, ale to sa uz maternica roztahovala.. 😵

desmodka
26. aug 2009

bibi, v pohode...je to dračia hormonálna liečba - aspon tak to nazval moj doky 😀 😀
po dovode sa mooc nepatralo, lebo to bolo len prvy krat, len mi robil testy na zvieracie choroby ci nejake nemam , ale vsetko je oki...
januliatko... 75 den ty kokso, tak to je uz riadna dlha doba... to by musel uz aj tehu vidiet... no to som zvedava na ten zajtrajsok ze co ti povie...
miska - samkovi vsetko naj naj naj a nech maminku teraz nestresuje, len nech tesi 😀
patka dakujem, budeme sa silno snazit 😝

pata31
autor
26. aug 2009

Desmodka, no treba, treba 😉 😀
takze budes chodit konikovat castejsie?

bibi24
26. aug 2009

Desmod a co to je ta dracia hormonalna liecba? Alebo teda z coho pozostavala? A to ste sa vtedy nemohli snazit? Vies, pytam sa, lebo ja som bola tiez vcera na hormonalnom profile, v stredu si idem po vysledky (aj z testov na chlamydie a ueroplazmy), tak som zvedava, ze co mi povie.

januliatko1985
26. aug 2009

testovanie sa nekona lebo jedina lekaren co mam tu pod nosim je zatvorena kvoli dovolenke, takze uz som kludnejsia....ale to podbrusko ma neskutocne zacalo boliet pred chvilkou som sa nemohla ani len narovnat, utekala som na wc, ze ci uz nahodou ms neprisla a nie 😕

desmodka
26. aug 2009

patka neviem ci budem konikovat castejsie... ako mi cas dovoli, ale do piatka tu budem potom odchod konecne na dovolenku 😀 a potom sa uvidi...
bibi - ta liecba pozostava ze 15-25 dc beriem estradiol a 23 dc agolutin a na 28 dc pride mrcha.. cyklus jak hodinky 😀 😀 😀 takto sa to berie 6 mesiacov.. z toho 4 mesiace zakaz otehotnenia a potom sa moze ist na vec... no tak ideme na vec... zacala som 5 cyklus
mne HP ani nerobil ani tie chlamidie a podobne
januliatko no mozno uz mrcha dorazi... mozno aj lespie.. lebo 75 dc to je uz moc nato aby si bola tehu... 🤐

bibi24
26. aug 2009

Desmod...a to kvoli tomu potratu si to takto brala? joj, ale tak drzim velmi silno palec, aby sa teraz podarilo, ked uz sa mozete snazit 😉 Aj si sledujes ovu a tak?

desmodka
26. aug 2009

bibi, doki povedal ze po tejto liecbe zena lahsie otehotnie a je vacsia sanca ze sa potrat nebude opakovat (tak mu verim - ved co mi aj ine ostava) ... tak som z vedava ci to bude aj na mna platit 😀 😀 si priniesem mozno z dovolenky maleho egyptana 😝
od kedy mam tuto liecbu tak mam snad vsetky priznaky ovu: ecko vytok, pichanie vo vajecnikoch, bradavky ma zacnu boliet a este aj meriam BT a presne to sedi 😀 😀 predtym som ziadne priznaky nemala ak som sa spoliehala len na tu teplotu
bibi a vy sa kolko snazite

(ja som vobec neni v obraze tak sorry ked sa pytam nieco co ste tu uz rozoberali 😅 )

bibi24
26. aug 2009

Ahaaa, no tak to vyzera velmi nadejne, budem verit spolu s tebou. Ja tiez od tohoto mesiaca asi zacinam merat, som obnovila moju registraciu na ff a uvidime ako mi to pojde...
My sa snazime teraz bol 5.ty mesiac, pojdeme na 6ty ☹ V pohode, pytaj sa hocico, mne to nevadi 😉

januliatko1985
26. aug 2009

tak ja padam do prace, k tomu dr idem az zajtra o 16.00, lebo ordinuje len poobede zajtra a to som v praci takze tak ku veceru som tu a dam vedeit, drzte palce, pekny deeeeeen 🙂

pata31
autor
26. aug 2009

Jani, drzim prsty veeeelmi silno!!!!!!!!!!!!! 😵 dufam, ze len dobre spravicky budu od teba...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre