Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
13. okt 2009

jeej miska ahoj 🙂 super, ze aj vy ste ok 🙂
aj fotecka je peknucka 😵

pata31
autor
13. okt 2009

Ahoj, Miska...nooo peekne!!! uz skoro 5cm...parada! 😵 a fotecka ozaj pekna, pekne vidno hlavicku, rucicky, nozicky 😵

brr...dnes je teda riadna kemra!!! 🙄

kleopatris
13. okt 2009

pati co je kemra? zima?

michalag
13. okt 2009

pati, to mi hovor, mne sa dnes nechcelo ani nos vystricit, ale musela som lebo hned rano som isla na sono prsnikov ale potom druhy krat som uz isla rada, ved som chcela vidiet drobceka 🙂 ... ale este by som brala keby bolo teplucko ako pred tyzdnom

babenky dakujem 🙂 .... ja vas obcas sledujem ako sa mate

patka, pozeram ze za chvilku sa ani nenazdate a budete traja 😵

baby, dokedy ste mali o malicke strach ci je v poriadku a zdrave? lebo ja mam stale strach sice este som len na zaciatku a aj poznam kopec pribehov z konika a uz je to druhe tak viem co ma caka

kleopatris
13. okt 2009

miska ja mam strach stale, odvcera je taky nejaky kludny, tak som sa dnes bala, ze ci sa neudusil alebo tak, ze co mi ukaze uzv....
ja som tiez precitala vela pribehov tu na koniku a to mi teda na dovere nepridalo ☹ tolko smutnych veci sa deje

michalag
13. okt 2009

kleo, ved prave .... ☹ ☹ ☹

kleopatris
13. okt 2009

a inak sa mas ako? uz ste maleho pripravili na prirastok do rodiny? 😵 a zle ti neni?

michalag
13. okt 2009

obcas mi byvalo tazsie na zaludok, ale misu som obimala len raz a aj to asi preto ze som bola chora a mala teplotu ale byvala som dost unavena a vecer som zalahla uz o 21:30 co predtym nebyvalo zvykom ... a maleho sme este nepripravili, cakala som na sono, ale teraz v najblizsich dnoch mu uz asi povieme, aby sa postupne stotoznil s tym ze nas bude o jedneho cloviecika viac 🙂

michalag
13. okt 2009

kleo a ty? uz mate vybrate pre malickeho meno?

pata31
autor
13. okt 2009

Kleo...hej, kemra je zima 😀 to mam od kamosky z Martina taky vyraz 😉 😝
Miska...sak o tri tt idem na materskuuu!!! 🙂

a ja sa tiez stale bojim, ze ci je ok...ked dlhsie nekope, tak zacnem do nej stuchat, aby zacala 😉 hlavne potom, ako kamoske v 31tt zomrelo babatko v brusku, tak mam este vacsi strach...joj, ale musime verit, ze to vsetko dopadne ok!!! aspon ja si to stale hovorim, ze vsetko bude v poriadku...lebo psychika vela robi... 😕

kleopatris
13. okt 2009

urcite budeme vsetci v poriadku 🙂 preco by sme nemali 🙂

no miska, ja si este tak kazdy druhy den s misou pokecam, ale uz je mi to jedno, uz mam vacsiu polku za sebou 😀 a meno mame maximilian 😵
ale super, ze miminko tvoja choroba neublizila a vydrzalo 😵

janurka
13. okt 2009

ahoj miška. Super že ste v poriadku a krasne rastiete a fotka je prekráááásna 😵
Ja mam tiež o maleho stale strach ale odkedy citim pohyby tak je to jednoduchšie aspon pre mna, lebo ked dlhšie nič tak ho zobudim a ked kopne viem že je všetko v poriadku. Ale viem že pred tym som na každu poradnu netrpezlivo čakala a bala sa čo utz ukaže...

pata31
autor
14. okt 2009

Cafte, baby...vcera mi zdochla baterka na aute, ked som chcela ist domov...tak dosiel mm, ze ma roztlaci...chudak, ma tu na tri krat roztlacal na dvore pred robotou a aj tak nenaskocila 😅 tak ma len odviezol domov a teraz rano mi tu doviezol nabijacku, takze sa hadam este dobije...ale aj tak musime novu kupit, bo tato vecne zdochyna a v zime uz totalne 🙄

kleopatris
14. okt 2009

ahoj pati 🙂

no pekne s tou baterkou, chudak este v takej kose musel tlacit 😖 ja som tiez musela menit baterku asi pre mesiacom, ale moja uz ani netukla 😒

pata31
autor
14. okt 2009

ahoj, Kleo...no veru, ze sa natrapil a este aj prsalo a fukalo vcera 😅 len sradna, ze som vcera rano v pohode nastartovala som sla k dr a aj potom som nastartovala..ale potom stalo auto v tej zime cely den, tak to uz baterka neprezila.. 🙄

idem sa pomaly chystat na obed...aj ked sa mi vobec nechce ist do tej zimy...brrrrrr...som si dnes obliekla ponco, si v tom pripadam jak taky sudok 😅 bohuzial nemam nic ine teple, co by som este mohla nosit...uz len ocinovu vetrovku 😅 😉

nikiarudi
14. okt 2009

čauko kočky, tak tento problém s bundou rieším už aj ja.. všetky kabáty aj bundy som skúšala, no zapnem asi 2 aj to len tak tak..a to končím 6 mesiac..tak ja naozaj neviem čo budem nosiť v zime... 😠 😠 budem musieť asi manželovi nejakú ukradnúť.. 😀 😝 😀

kleopatris
14. okt 2009

no ani ja neviem, co obleciem 😒 vsetky veci pred tehu som mala celkom na tesno na postavu a teraz mam smolu 😒 ponco som tiez rozmyslala, ale bojim sa, ze mi bude aj tak zima ... este som kukala na ten kabat od ma-ma.sk, uvidim co urobim 😅

janurka
14. okt 2009

ahojte baby. no ja minuloročnu zimušnu bundu este oblečiem ale už maximalne len mesiac... a potom mam este jednu staršiu sice ale je volna tak dufam že do tej sa vpracem . ale ak nie tak kupim len niečo v sekáči, lebo načo mam kupovať drahu zimušnu bundu pre tehule ked aj tak ju po porode môžem vyhodiť....

pata31
autor
14. okt 2009

cafte, babule 🙂
no mne je v tom ponci tiez celkom zima...takze asi na taku teplejsiu jesen to skor je, nie ked uz snezi...zajtra beriem ocinovu vetrovku 😝

tatranka111
14. okt 2009

ahojte baby
noooo ako tak pozerám vy ste tu už skoro všetky tehule 🙂 už nech sa aj mne poštastííííííííííííí 🙂

pata31
autor
14. okt 2009

Tatranka, drzim palcekyyyyyyyyyyyy 😵

janurka
15. okt 2009

dobre ranko žienky. ako ste sa vyspinkali? ja mam v poslednej dobe stale pocit ked si lahnem že nezaspim vôbec a dosť dlho mi trva kym zaspim.... ale aspon že zaspim 🙂 . A ako to vyzerá u vás? Tiež ako na vianoce? Síce je to krásne, no je na to ešte skoro, ked len par dní dozadu sme chodili v krátkom rukáve 😖

pata31
autor
15. okt 2009

Ahoj, Janurka...no cisto jak na Vianoce 😕 ...minule som skypovala so sestrou a som jej vravela, ze ked sa mala narodi, ze nasnezi...ale toto ma prekvapilo...sak mala ma este casu!!! 😕 😉 blbne to pocasie...pred rokom sme sice uz v novembri lyzovali na Strbskom, ale predsa len to uz bol november...ale v oktobri sneh? no sak sa to ale este isto roztopi...
no a co sa tyka spanku, tak ja zalomim kazdy vecer velmi rychlo...zapnem telku, ze nieco pokukam, ale za chvilku spim.. 😉 som dost unavena z prace, aj ked tu len sedim za pc... 😅

nikiarudi
15. okt 2009

ahoj kočky, tak ja mám dnes super deň, len včera sme objednali postieľku pre malinkú a už dnes ju mám doma..super,že?? sa teším ako malá.. 😀 😀 😀 už sme ju s mm aj pekne poskladali a je kráááááááásna..neskôr pridám aj real foto.. 😉 júúúúúúúúúj už aby som do nej mala koho dať... 😵 😵 😵

pata31
autor
15. okt 2009

Niki, tak to je super rychlost dodania! 😵 😵 parada 🙂 🙂 ...tesim sa na foto 😉
ja tiez kazdy vecer cucim na postielku...ale zatial si hovorim, ze este mame cas, nech este vydrzi v brusku 😉

nikiarudi
15. okt 2009

tak a foto sú v albume.. 🙂

janurka
15. okt 2009

jej niki no super... my este postieločku len vyberáme... 😒

pata31
autor
15. okt 2009

Niki, taku istu mame aj my, akurat, ze sa da aj bok dat dole...ale to sme zdedili, tak som mala menej starosti 😉

baby, ja som normalne zadriemala v praci...a po 5 minutach dosli zakaznici...jak zazvonili, tak som normalne nevedela, kde som 😅 😀

janurka
15. okt 2009

baby neviem či ste to tu už mali ale ak nie tak vam to možno pomôže :

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1276/co...

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1276/co...

januliatko1985
16. okt 2009

Ahojte baby🙂 tak som vas po dlllhom case prisl apozriet a prispiet sem....vsetky ste tu uz tehulky, tak preto sem neprispievam, lebo tak trosicku vam aj zavidim. my este stale nic, chodim na folikulometriu a hormonalny profil.dr ma stale sleduje na ten zvyseny prolaktin a beriem aj lieky na jeho znizenie.min cyklus mi zase musel dat vyvolavacku ale zato to bol kratky cyklus pre mna "len" 35 dni 🙂 teraz som uz 15dc momentalne a tak to vyzera, ze vsetko ide ako ma, vcera som bola na utz a ze to vyzera ze ovu uz bola, aj teplotka tomu nasvedcuje, tak som bola taka happy, lebo min cyklus ovu nebola, to kvoli tomu prolaktinu.
snazim sa na to tak velmi nemysliet a asi to aj funguje, lebo psychikia robi straaasne vela to mi aj dr potvrdil, ze nemam na to tak velmi mysliet.tak dufam, ze sa zadari.

tak sa teda drzte tehulky 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre