Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
9. apr 2009

no dnes nam tema zase nejako pokulhava ☹ kde ste vsetci? sak nemam co citat 😵

pata31
autor
9. apr 2009

musis dat nejaku temu, ze by sme viac pisali 😉 joj, akurat, ked chcem ist na obed, ta zacalo fucat a prsat 😠 resp. zacina liat...a ja som hladnaaa, ale nemam dazdnik 🙄

kleopatris
9. apr 2009

no ja som si dnes rano zobrala z auta dazdnik, lebo sa mi zdalo nejako zatiahnute a kolegyne mna vysmiali, ze ci u nas doma prsi 😀 a teraz je u nas uplne jasno modre nebo a slnko svieti jak o zivot, tak vyzeram troska blbo s dazdnikom na stole...tak si prid poziciam ti 😉

pata31
autor
9. apr 2009

uz letiiiim po dazdnik 😀 😀
no idem ja teda do toho dazda, ked uz mam teraz dazdnik 😝 😀

pata31
autor
9. apr 2009

tak uz som naspat a medzitym aj prestalo prsat...a to bol taky fajny letny teply dazdik, tak fajne vonalo vonku 😵

radinka2
9. apr 2009

ahojte.. 😉

desmodka, tak spon viem, ze mi ho bude mat kto postrazit.. 🙂 dakujeem.. 😀

radinka2
9. apr 2009

inak, tu sa chysta prsat uz od rana a stale nic.. uz by aj bodlo, bo je vonku strasny vzduch... 😖

pata31
autor
9. apr 2009

Ahoj, Radi...no tu uz zase prsi...cisto april 😀

radinka2
9. apr 2009

no ja mam v kancli asi 50 stupnov... bleee... 😝

radinka2
9. apr 2009

jeeej.. prsi... 😀

pata31
autor
9. apr 2009

idem asi zdrhnut domov... 😉 😝 😀

kleopatris
9. apr 2009

ziadne zdrhanie nebude, pekne pracuj 😠 zdrhat sa bude az budu deti 😀

radinka2
9. apr 2009

no ja by som uz tiez sla domov.. 😉

kleopatris
9. apr 2009

teeeda baby dneska ste to riadne odflakli 😒 sak sa nudiiiim a nemam ani co citat 😖

pata31
autor
9. apr 2009

ja som ozaj zdrhla 😀 idem teraz nieco piect...akurat hladam nejaky recept na nete...

desmodka
9. apr 2009

ahojte baby, tak dnes nas pustili z roboty o 13 ani som sem poriadne nestihla na kuk 😀
tu cely den slniecko svietilo, ani kvapka nepadla 😀
kleo dobre tomu rozumiem ze to ti robia testy na rakovinu krca maternice?????
radinka kludne aj dvojicky ked sa vam podari 😀
evulik pecie palacinky???? 😀 😀
pata tak sestra je cela a zdrava??? ta ma teda nervy... to ma tak po sebe deti??

pata31
autor
9. apr 2009

Ahoj, Desmodka...sestra aj s detmi su cely a zdravy 😵 ona ma nervy, my uz nie... 😝 😀 a deticky maju 8,6 a 3... 🙂 inac aj mne robili ten ster na hpv, tiez nemam dobre vysledky, akurat mam ist teraz niekedy na kontrolu 🙄 tak som zvedava 😖
tak pekny vecer, idem kuk na kolace, bo peciem 🙂

desmodka
9. apr 2009

pata inak aj mne robil vcera nejaky ster o dva tyzdne mam vysledky, tak dufam ze to bude vsetko dobre 😅
nas len stale testuju, jak pokusnych kralikov 😠
pata ja by som si dala jeden kolacik 😀 😀

pata31
autor
9. apr 2009

hej, aj ja som cakala 2 tyzdne...
no poslem ti kolacik postou?? 😵 robila som jablkovo-orieskovo-tvarohovo-hrozienkovu strudlu 😝

desmodka
9. apr 2009

no pekne tak mne to nakoniec robil... povedal ze preventivka...
poprosim ale rychlou postou nakolko sviatky idu a ked to dorazi tak mozem ist na infekcne potom lezat :D :D... a oriesky moc nemozem, mam na ne alergiu 😠

pata31
autor
9. apr 2009

hej, aj mne prvy ster robil preventivne, ale druhy kontrola, neboli moc dobre vysledy, ale mi vtedy povedal, ze o pol roka zase kontrola a ani mi nic nedal...takze ted preslo pol roka...
oj, tak to ti iny poslem, bez orieskov...urcite budem este nieco piect asi tak v sobotu, bo ta strudla sa zajtra zje 😵 😝

evulik6
9. apr 2009

ahojte tak uz som tu....doobeda som trosku upratala a isli sme s dadkom von, potom sme sa prisli napapat domkov a o pol hodinku sme isli k nasim, tam som bola az do vecera.....boli sme vonku.... no uz sa to pocasie zacina kazit, ale neva, ved chvilu vydrzime a potom od utorku ma byt zase pekne...

patka teplota sa drzi dole, uvidime co zajtra, ale neva, ja som to aj ocakavala, takze v pohode, aj ked chvilkami ma to chyta ale snazim sa mysliet na ine veci... a s meranim uz koncim... u mna to asi nema vyznam, aj tak v noci vstavam, kvoli malemu, len som si chcela zistit tu LF, uvidime ako to dopadne tento mesiac...minuly bola 15, som zvedava co teraz...bo ja od kyretu mam cyklus rozhadzany... 😠 a to mi slapal ako hodinky, sakra 🙄

pata31
autor
10. apr 2009

Bre ranko! Moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
dnes teplota trosku stupla, ale zase som sa zobudila skoro 😅

pata31
autor
10. apr 2009

tak prajem vám pekný deň 🙂

evulik6
10. apr 2009

ahojte....

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

mne sa stale drzi teplota na rovnako... a je mi uz dva dni zle...na zvracanie... nooo mrcha sa uz blizi svina 😠 😀

kleopatris
10. apr 2009

ahojky a dobre ranko 🙂

desmodka mne najprv tiez robili preventivku a tam mi robil cytologiu a cakala som na vysledky dva tyzdne. Potom mi volal ze nemam uplne dobre vysledky, ze mam dojst za tri mesiace na kontrolu. tak som prisla a na vysledkoch bolo, ze mam zapal a odporucaju cytologiu opakovat + vyter na HPV. Tak mi teraz urobil oboje, povedal ze pockame ako vyjdu vysledky a potom mi na to nieco da. tak teraz cakam a cakam. este tyzden 😒 nechapem, co na tom tak dllllho trva 😖

ja by som mala mrchu dostat zajtra podla mojich vypoctov, uvidim, ci aj pride....tentokrat bez merania, proste podla kalendara 🙂 mne sa vam tiez uz nechce merat, dlho mi to nevydrzalo, az jeden mesiac 😀

kleopatris
10. apr 2009

teeeda dnes ani nohy 😕
vidno, ze som v praci sama 😀 a tiiisko vam vsetkym zavidim 🙄

michalag
10. apr 2009

Ahojte, prajeme krasny slnecny dnik 🙂 😉.
Mne pred chvilou odisli chlapici ku starkovcom a vratia sa az v nedelu podvecer, ale uz teraz mi velmi chybaju ☹ 😢
pata 🙂 😉 🙂 😉
... a moje grafy:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
10. apr 2009

Ahojte, tak my sme dnes pratali na zahrade a pivnice o sto sest, aj ked dnes by sa nemalo...ale ked treba nam, bo chceme robit rekonstrukciu domu, ale najprv treba vyhadzat stare dzady!
Miska, tiez ti pekne stupa teplotka 🙂 klop,klop... 😵 a coze na tak dlho si pustila svojich chlapov?

pata31
autor
11. apr 2009

bre ranko...moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
zase o nievo stuplo...ale stale moze klesnut pred mrchou...
Evulik ty ako?
a Miska?
ideme dnes zase na zahradu robit...aj ked je dnes nejako chladnejsie...
tak pekný deň prajem! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre