• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
pata, zatial len potichucku ale blahozelaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
15. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska si na rade :slight_smile:
15. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, dakujem...ja tomu nemozem uverit...ale radsej sa musim krotit v radosti, ak by to nahodou nebola pravda...
a ked sa to mne teda podarilo, tak aj vam sa to podari...tema zacina plnit svoj ucel? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano patka, treba sa tesit ale len tak trosku, aj ked ta radost je teraz urcite obrovska...tema urcite plni svoj ucel...neboj sa... zajtra alebo pozajtra testni este raz hned rano ked sa zobudis, uvidis ze bude ciarocka silnejsia... a tesim sa na foto...chodim smirovat aj do grafov tak som citala ze si das foto do albumu... super
15. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, dam, len mm musi doniest...musim porozmyslat, ako mu to poviem...ty si ako svojmu povedala? si cakala az na dr?
15. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka a nemas tam DM drogeriu? tam maju dobry pepino test... kup ten ak mozes....
15. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik, ja som tiez skusala dnes, ale biely ako jarny sneh :frowning2: :frowning2: :angry:
15. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naposledy som odfotila mobilom test a poslala ako mms :grinning:
15. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska u teba moze byt este skoro :wink:
15. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nejako tomu neverim :zipper_mouth:
15. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak ked prisiel domov...napisala som pod fotku ahoj ocinko a poslala... chcela som vidiet jeho reakciu ked sa na to pozrie... a podarilo sa... bol happy ale skoda ze len tak kratko :confounded:
15. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my tu nemame DMko...ja tu v takej dzure zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate tam aspon viac lekarni, ked zijes v dzure :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... a tesco? tam je jeden tiez dobry... u nas je tam medzi vitaminmi... nejaky HCG teho test..neviem ako sa vola... alebo si kup mamatest v inej lekarni alebo co...

no idem ja off..trosku sa vyvetrat...papik zatial a drzkaj sa
15. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani Tesco tu nie je :grinning:
ale pojdem do inej lekarne, tie tu mame jak maku :grinning:
15. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata, dufam ze si sa neurazila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ak ano tak prepac :wink: :slight_smile:
15. apr 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neee...sak to tu je ozaj dzura :grinning: v Poprade maju vsetky tieto obchody, a my nic :unamused: len cinania :rolling_eyes:
15. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata aj my tak, hoci Kaufland a Hypernova tu je, ale.... no lekarni tu mame jak maku :grinning:
15. apr 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my tiez mame Kaufland, Hypernovu, Lidl, Coop, teraz stavaju Billu...keby radsej to Tesco postavili...
15. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babyy !! gratulujem patiii !! :sweat_smile: je to uzasnee :sweat_smile:
ja som dnes musela dojst domov, lebo mi tak zle bolo nejak. najprv podbrusko a potom zaludok. mam taky pocit, ze moje telo preziva hormonalnu burku.. :confounded:
15. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata :slight_smile: hned taka super sprava :grinning: patka gratulujem, ale tiez len potichucky aby sme to nezkrikli :wink: super, tesim sa velmi s tebou :slight_smile:
15. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, baby :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andiekens a s tebou to vlastne ako vyzera? Cakas mrchu?
Kleo, dlho si tu nebola...vela prace?
15. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som tu po dllllllhej veľkonočnej pauze. :slight_smile:
Takže pata, je to realitka? :slight_smile:

Ja mam dnes poslednu tabletku a potom uz nic....jupiiiiiiii
15. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kolegyna mala dovolenku tak bolo toho vela :unamused: , ale teraz uz mam casuuuuu :slight_smile:
joj, ale je to super patka, konecne prva hviezdicka vysla na nasom snazilkovom nebicku :wink: a ten nazov temy si potvrdila na 100 percent :slight_smile:
inak dufam, ze nas teraz neopustis, kedze uz asi nie si snazilka, ale tehulka :grinning:
15. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kleo, urcite vas neopustim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma tu budete trpiet :grinning: a hej, konecne sa potvrdil nazov temy... :dizzy_face:
ale stale to mu nemozem uverit...pojdem za chvilu do mesta kupit dalsi test, ze rano testnem znova...a potom to poviem mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, tak ja dnes uz cakam 15. den a mrcha nikde. gyndoska mi brala krv na hormony, lebo o nic ine (pozit or negat) sa nevedela opriet. dnes poobede mi ma volat, ze ako dopadli hormony aj hcg.
co sa mi nestavalo je, ze ma boli podbrusko, co predtym takto nikdy nezvyklo..tak snad nebude nejake mimomaternicove..co by nemusel potvrdit test..
15. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andiekens urcite nebude mimomaternicove, ak bude nejake tak urcite pekne tam kde ma byt :slight_smile: tak nas informuj hned ako budes mat vysledky :slight_smile:

ja musim zajtra volat mojmu gynekologovi kvoli vysledkom, dufam, ze uz budu hotove a ze tam nebude ziadny HPV :frowning2: normalne sa bojinkam mu tam volat :unamused:
15. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andiekens, a kedy ti ma Dr. asi volat?
15. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak riadne asi nebude, kedze mi v nedelu vysli dva testy negat.. :frowning2: aj ked moj drahy oba spochybnil, zlaty :sweat_smile:
ved to, ze uz cakaam a cakaam..povedala len, ze poobede :unamused: jej sukromny nazor bol, ze to bude asi negat., nechala mi stipku nadeje :sweat_smile:
15. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase vzdy lepsie negativne ako mimomaternicove, to by ti museli babatko zobrat a to nechceme :frowning2:
15. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok