Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
17. apr 2009

ved uvidis,mozno si ozaj tehulka 🙂
inak nespadla si nahodou? ja som mala raz spinenie, ked som riadne spadla z brusli 😒, ono tie zenske organy su fakt take priserky...moj manzel furt hovori, ze co to tam mame za komplikovane veci....sak mne tiez furt nieco je 😠

andiekens
17. apr 2009

evulik, tak u mna je to trochu komplikovane 🙂 moc dlho meskala mrcha, ale testy boli negat. tak som sla k dr. a brala mi krv. hcg bola negat, hormony oka. s tym, ze ovu som mala len 4 dni predtym ako mi brala krv. a ja som s drahm bola o co si neskor ako bola ovu, ale bola som 😅, takze hcg nemohlo byt este pozit. horsie alebo lepsie (sama netusim), ze som zacala spinit uz druhy den plus ma boli v podbrusku. tak neviem.
ale uz ked ma dost ta mrcha nech dojde, lebo uz na to nemam nervy.. 😠

kleopatris
17. apr 2009

ahojte patka a babatko 🙂 odfotis aj tento testik? nech sa mozme zase chvilku vytesovat s tebou 😀

andiekens
17. apr 2009

super patiii !! 😉 🙂
klea, nespadla som a ani ziaden uraz som nemala posledne dni. ani pocas velkej noci som neutekala 😅

evulik6
17. apr 2009

no andiekens, tak to kludne mozes byt aj tehu...alebo aj nie.. nechame sa prekvapit... a kedy ti ma dojst ta svinucha? alebo nedojst? 😉 skus si zajtra odmerat rano teplotu... to nevadi ze si nemerala....pred mrchou byvaju teploty nizsie tak mozno nam nieco napovie 🙂

ahoj patka, tak to je krasa... len tak dalej moja...

evulik6
17. apr 2009

aaaale miska, co to tu vidiiiiiiiiim... no ved ty budes asi tiez tehu.... mas podobny grafik ako patkaaaaa....super, dufam ze to tak naozaj bude... drzim palce 😵

michalag
17. apr 2009

baby, dnes som predsa len skusila a bola len / ☹ 😒 😠

andiekens
17. apr 2009

ja viem 🙂 uz si nerobim plane nadeje.. ma len zaskocilo to spinenie a bolest v podbrusku. v stredu mi bolo tak neprijemne, ze som skoro zobrala prufen, lebo som myslela, ze kramy dosli..
tak obdobie po ovu aj ked je rozhodzany cyklus zvykne byt stale rovnake tot 14-15. dni. tym padom to vychadza na bud. piatok a vikend.

evulik6
17. apr 2009

miska 😔 ale pokial nepride, tak nadej stale zije 😉 je kopu bab co mali dve ciarky az ked im mrchajda neprisla...tak ja stale drzim palceky...a ked nie, tak budeme snazit spolu nooo.... ale to je az druha moznost 😉

kleopatris
17. apr 2009

andiekens tak to sa mas este nacakat, kym sa to potvrdi ☹ a miska neboj ona ta druha si len dava na cas a potom pride urcite 😉

andiekens
17. apr 2009

miskaaa, niektore zeny ho maju pozit az neskor !! 😉
baby, ja si nemozem merat teplotu..ja by som z toho bola na nervy.. 😒

evulik6
17. apr 2009

to ti verim...ja som z toho tiez na nervy, tak som s tym prestala...teda aspon myslim... dufam ze vydrzim 😅

andiekens
17. apr 2009

klea, no mi hovor.. 😀 😅 keby aspon prestalo to spinenie.. by som mala lepsi pocit

michalag
17. apr 2009

ved nadej stale zije kym nepride mrchana 🙂 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

Miska peeeeknyyy grafik, ale s testikom pockaj este dva dni, este je skoro...ja som mala 14dpo len slabucky tienik...a dnes je uz krasny silny, idem dat do albumu 🙂

kleopatris
17. apr 2009

teeeeda to je ciarisko 😲 super patka, tak teraz uz si tehulka bez pochybnosti 😀

barchee
17. apr 2009

ahojky, tak dnes ráno som mala normálnych 37.1 😀 tá zvyšená musela byť aj od únavy, stresov...už konečne máme zajtra tú svadbu, tak bude po všetkých tých nervošoch 🙂 a potom teda uvidíme 😉

kleopatris
17. apr 2009

barchee tak uz zajtra budes pani 😉 aj ti troska zavidim, by som si nasu svadbu hned zopakla 😵

pata31
autor
17. apr 2009

ale vam to tu dnes pise!!! 😕 😵 super, super 😵
Barchee...tak to musis mat teda uz asi riadne nervy...ja som stresovala dlho pred svadbou, ale den pred a v den svadby som bola kludna 🙂 to zase mm zacal stresovat 😀 😀
Kleo, ozaj ciariska riadna 😀 som rano zase odmerala aj teplotu, zase 37...tak uz zajtra nejdem merat..ale idem este dr zavolat, ci mozem prist na krv v pondelok...

michalag
17. apr 2009

patka, to uz je kraaaasna dialnica 😉 😵 🙂
a nevies kedy mohlo dojst u teba k uhniezdovaniu?

pata31
autor
17. apr 2009

Miska, neviem presne, mozno na 8 dpo, lebo potom stupla zase teplota...ale nepamatam si, ze by som nieco citila...
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31

minix
17. apr 2009

Ahoj Patka,

ked som si tak citala skorej, kolko normalnych cyklov si mala po vysadeni HAK? Viem, ze sa ti to podarilo celkom skoro, nie? 🙂 ja som v utorok skoncila definitivne s HAK, zajtra (v nedelu) cakam mrchu a potom by sa nam to mohlo podarit.
AKurat sa chcem poradit - je mozne, aby som mala tak cca na 10.den uz ten hlienik? Stavalo sa mi to ale pocas brania HAK, tak neviem ci to mam brat ako relevantne alebo nie. 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

ahoj, Minix, tak nam sa to podarilo na druhy krat....prvy cyklus som mala 27 dni, mrcha bola potom dost silna...a ten druhy cyklus som mala posunutu ovulku o 5 dni, cize cyklus vychadza 33 dni 😵 a hlien mozes mat aj na 10 den, ale zalezi kedy mas ovulku...ta je vacsinou 14 den, ak mas 28 dnovy cyklus...spermijky vydrzia vnutri 1-2 dni, takze ten hlienik je asi aj preto skor, este pred ovulkou...

volala som teraz dr, tak mam prist najprv len na klasicku kontrolu a potom mi povie co dalej...

minix
17. apr 2009

no tak to som zvedava, po 6 rokoch som sekla s HAK, ze co bude dalej a ci to bude skutocne take lahke, ako si predstavujeme. 🙂)

tebe sa to podarilo tak kraaaasne. 🙂

ak by som si zacala merat teplotky a kadeco hned po mrske, teoreticky by som tu ovulku mala vidiet na teplote, nie?
pozerala som si uz aj kvantum grafov, ale zatial sa v tom velmi nevyznam. 🙂

cize si uz tehotka celym telom? 🙂

pata31
autor
17. apr 2009

Minix, pekna fotka 🙂) no tak asi teda tehu som, aj citim, ako sa tam zacina roztahovat to zatial embryjko..😝
ja som brala hak 4 roky....no a ta teplota v den ovulky klesne a na druhy den stupne...a potom sa drzi hore, a ked ma prist mrcha, tak asi den-dva vopred klesne, ak nie, tak asi tehu...ved vyskusaj merat a my ti tu poradime 😉 😵

minix
17. apr 2009

no tak preto sa pýtam, lebo potrebujem poradiť od skúsenejších. 🙂
Už som sa aj zaregistrovala na tom fertilityfriend, ale priznam sa, zatial je to pre mna maturacia, ze co a ako. Zacnem od menzesu prvykrat, a dufam, ze aj posledny.

Dakujem za dak k fotke, nechcela som uz byt anonymna.

Ty ale asi coskoro opustis tuto miestnost. :(

pata31
autor
17. apr 2009

ale neopustim, sak som ju zalozila, ako by som mohla 😉 😝 😀 😀
ja som tiez na FF zo zaciatku maturovala, ale do toho clovek rychlo pride 😵

minix
17. apr 2009

teba mam zatial ako jedinu znamu tu, tak dufam, ze zapadnem. 🙂 Musim sa este skamosit aj s ostatnymi.

novy cyklus ff je najlepsie zacat robit od 1.dna mrchy?

pata31
autor
17. apr 2009

neboj, vsetky baby tu su fajn...kazda poradi, ak vie 😵
no a novy cyklus vzdy zacina prvym dnom mrchy...ale teplotu si zacni merat, az ked ti skonci, najlepsie v dierocke, da sa aj v ustach, ale to moze byt skreslene...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre