• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ale kde, ked bol malicky v noci krasne spinkal a teraz sa budi 1-3x za noc, ale to mu je bud teplo alebo je smadny...... ale obcas sa mu podari spat celu noc :slight_smile: ..... ale ono to k tomu patri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spava vo svojej izbicke, ci s vami?
24. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame jednoizbak, takze jednu izbu mame aj obyvacku (bez TV) aj spalnu, ale ma svoj kutik, kde ma svoju postel :slight_smile: a kuchynu mame aj ako druhu obyvacku aj s TV :grinning:
24. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ked budete mat druhe, tak budete asi potrebovat viac priestoru, uvazovali ste? :wink:
24. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa bude riesit potom :wink: , aj pri malom sme to riesili ked sme sa dozvedeli ze budeme traja, tak .... ale tesi ma ze byty isli dole, lebo to by sme boli v 1-izbaku asi do konca zivota :sweat_smile:
24. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ved to...tu v BA ani dole nesli, teda pokial nechces nieco stare a nezrekonstruovane, do coho das dalsieho pol melca.
si original zo zvolena?
24. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodena Zvolencanka :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si Blavacka? Ja mam z tade celu rodinu, ale v BA uz ostal iba ujo s rodinou, sesterky a bratranec ostatok sa odstahovalo inde, ale ani ja by som tam nechcela byvat :zipper_mouth: , aj babka tam byvala (v Starom meste), ale uz jej tam bolo smutno, tak to dala do prenajmu a odisla
24. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este trosicku poznam Lamac :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....aj ja som tuuu...prisla som vas kuken....pozeram hokej a citam zameskane :grinning:

miska tak do bojnic? no krasa... ja som tam bola dnes... ale za sestrou....sestra tam robi v jednom bare hned pri tom novom hoteli /hotel pod zamkom/ hned veda je taky rodinny dom - vola sa to PErfekt bar... vcera tam otvorili vo dvore aj terasu...je tam kraaaaasne, ak budes mat cas zastav sa tam...vzadu je smykala s pieskom... robia tam vselijake miesane drinky a cokoladu... ta je uzasnaaaaaaaaaaaaa... a na tej terase mas vyhlad na zamok...no proste kraaasa... chod mrknut...aj ja tam zajtra pojdem ...mozno sa aj stretneme :wink:
24. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodena zahoracka. :slight_smile: ale byvam v BA viac menej od 15, najprv gympel, potom vyska a uz som tu ostala, inak som len 50 km od BA. je tu fajn, ale ja som vyrastla na dedine a drahy je tomu takisto nakloneny, tak pozerame nieco v okoli, nejaky domcek, ale je to tu drahe jak fras.

lamac? Ja byvam v petrzalke.:slight_smile:)

my sa takisto chystame do bojnic asi buduci vikend, tak mi potom date baby, odporucania. :slight_smile:)
24. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dame... mne sa paci u sestry v tom bare, je to tam teraz fakt krasa .... a aj to je dobre ze deti sa tam mozu hrat co v bojniciach take nieco asi este ani nie je... a ta terasa je vzadsie, takze mam istotu ze mi maly nevybehne na cestu... klud tam je, cistucko... vo vnutri sa ani nefajci...aj telka tam je.. taka pohodicka :wink:
teraz tam budem chodit asi dost casto ked bude pekne....tak miska, uzite si vylet, nech mate krasne zazitky :slight_smile:
24. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa tam mozno, evi, uvidime aj buduci vikend :slight_smile:)
24. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mozne to je minix....len ci sa aj spozname :grinning:
24. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ti nasi hokejisti to nejako seruuuuu... ja som to tusila ze este aj s nimi budu problemy...ach jaj :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik, mozes mi poradit? Ako sa dostaneme od zastavky Bojnice kupele do zoo? Je ta zastavka daleko (ideme dialkovym spojom)?
24. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa, dohodneme sa, pripadne si zavolame.
Kocky, ja koncim, mam toho velmi vela zajtra, vecer sa zastavim a porozpravm. :slight_smile:)

dobru nocku vsetkym, kto ma nasleduje. :slight_smile:))
24. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skoda, mohli sme sa tam stretnut vsetky tri a mohlo byt mini stretko :slight_smile: :grinning:
evulik, dalsi bus nam ide (bez prestupu az o 15:00) tak sa tam zastavime, diky za tip :wink:
... aj ja pozeram hokej ale len jednym ockom, lebo ..... :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix bruuu nocku :wink: :slight_smile:

uz som tu ostala asi sama co?
24. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte sa, nie je este stretkam koniec. :slight_smile:))
24. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este by si mala byt s evik...:slight_smile:
24. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, ale uz budeme mat vsetky aj bruska alebo aspon fazulky v bruskach :wink: :slight_smile:
24. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo miska....to nemas bohvie co... je to dost daleko z kupelov do zoo.... ale chodia z kupelov busy do pd... a stoja urcite v bojniciach...asi pri kupalisku cajka...z tadial je to uz len kusok pesi... no skusim ti pozriet nejaky bus na nete...pockaj ... ok?
24. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik a z vlakovej stanice je to daleko?
24. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam, baby....hadam sa zadari, aj s fazulami. :slight_smile:)))

baby, fakt padam, dobru nocku.
24. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska najlepsie by bolo keby si vystupila na stanici a z tadial ti ide do bojnic autobus....ten ti mozem pozriet...ked mi povies o kolkej prides do PD

dobru barchee
24. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna z tych nasich asi porazi a to hraju len prvy zapas :angry: :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to ano...aj mna porazi... to je teda hokej...

no toto som ti nasla...linka cislo 3 ide do bojnic... pri cajku...stoji aj pred zamkom...
http://www.sadpd.sk/sad/cestovneporiadky/mhd/307103.pdf
24. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si poklad :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , dakujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....... no hadam sa tam nejako dostaneme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok