Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
25. apr 2009

a co ako ste teda cestovali? isli ste rano do kupelov a z tadial peso alebo ako?

michalag
25. apr 2009

rano nam normalne isiel bus a zastavku mal na namesti a nastup naspat do ZV tiez na namesti, takze v pohode sme to zvladli 🙂 🙂 🙂 😉 a nemuseli sme vobec presadat 🙂

michalag
25. apr 2009

jeeej tak uz 3DPO, tak uz len cakat ako to dopadne 😅 , drzim palce 😉

michalag
25. apr 2009

no evulik, asi ta nepotesim, ale isli ste okolo nas asi 4-5 metrov od nas 😅 😝 😀 😀 , ale kym som sa spamatala, tak uz ste boli na druhej strane a to sa mi fakt nechcelo po tebe kricat a ak by si to nebola nahodou ty tak trapaaas jak hora 😝 😀

evulik6
25. apr 2009

dakujem...no uz len cakat... uvidime ako to dopadne... uz dva dni ma bolia trosku prsia...zvycajne ma bolia pred mrchou neviem co tak skoro teraz...no dufam ze mi nepride mrcha este skor ako mi vyznacilo na wunschi...

tak to ste mali super ze tam stal... nabuduce aspon uz budes vediet... tak sa najlepsie cestuje ked nemusis presadat a podobne 😉

evulik6
25. apr 2009

no ved jasne miska...co uz..nabuduce sas dohodneme.. a vy ste sedeli v parku? bo sme isli cez park na tu druhu stranu... no sranda teda.... 😅

michalag
25. apr 2009

ano sedeli sme na lavicke asi o tych par metrov dalej ako ste odbacali ku ceste 😉 .... presne aspon na buduce budeme vediet co a ako 🙂

michalag
25. apr 2009

ja sa podla WK neriadim kedy ma prist mrcha, lebo vacsinou mavam LF 16 a WK berie len 14 dnovu LF..... inak je mozne ze LF sa skrati o jeden den? Lebo som pocula ze sa nezvykne kratit

evulik6
25. apr 2009

no podla mna je to mozne...mne sa minuly cyklus skratila LF o tri dni tusim... no hruza, take to mam rozhadzane ze az... no keby som mala 16 LF tak mi mrcha vyjde na 28 den...ja tieto vypocty beriem s rezervou.... ale ten dnesny pokles teploty asi nevesti nic dobre... no co uz... na IP je to zavcasu, aj na mrchajdu, tak neviem preco ten pokles... uvidime zajtrajsu teplotku 😉

a ty si na tom ako?

michalag
25. apr 2009

no u mna zatial nuda 😅 😝 😉

evulik6
25. apr 2009

no idem ja, mm chce ist na net este, tak ho pustim 🙂 tak dobru nocku... zajtra 😵

michalag
25. apr 2009
evulik6
25. apr 2009

ok, tak ked to bude zaujimave tak to sem hod 😀 😉

michalag
25. apr 2009

uz som hodila 😝 😀

evulik6
25. apr 2009

hej hej...pozerala som to... no ved este chvilu a zacne to byt zuzo... dnes som skusala ze ci sa teplota zmeni ked zmeriam o stvrt hodku a o pol hodku neskor, ked som hore ale lezim este....a nie...bola rovnaka... 😉

michalag
25. apr 2009

tak to je dobre 😉 , aspon vies ze ked nahodou vstanes aj o nieco neskor, tak sa ti nezmeni 🙂

evulik6
25. apr 2009

inak pekne fotky mate... samko je riadne velky... zlaty... moj je tiez velky ale taky drobnejsi, no ved my s tatinom sme tiez nizsej postavy tak nema byt po kom vysoky...

evulik6
25. apr 2009

nooo ved prave preto som to skusala, bo sa mi nechce v poslednom case vstavat... 😝

michalag
25. apr 2009

ja tiez nie som nejaka vysoka, vsak mam 155cm 😅 .... inak dakujem 🙂

evulik6
25. apr 2009

som to tak blbo napisala ze velky ale taky drobnejsi 😀 😀 😀 no ale vies ako to myslim...uz vyrastol, nie je babatko nooo tak je uz velky chlap....ale oproti inym je drobnejsi 😀

evulik6
25. apr 2009

ano? ja som tiez krpec...158cm 😀

minix
25. apr 2009

dobrý večer, kecačky. 🙂)

minix
25. apr 2009

žeby tu už nikto nebol?? 😒

evulik6
25. apr 2009

ahoj ja som tu este, len som odbehla za malym bo sa prebral...ale idem aj ja uz... som ta len pozdravit vlastne prisla... a co ako sa mas? meranie ako?

michalag
25. apr 2009

minix, ahooooj 🙂

evulik6
25. apr 2009

no tak ja prcham babulky...ahojte a sladke snicky 🙂

michalag
25. apr 2009

evulik, jasne ze viem ako si to myslela 😉 , kazdy vravi inak jeden ze je maly, iny ze je velky na svoj vek a niekto zase ze je akurat, tak si vyber, ale pre mna je dolezite ze je zdravy 😉 🙂 ..... a moj drahy bol do strednej najmensi v triede a teraz ma 183cm, takze este z neho moze byt obrik 😅 😝 😀 😉

evulik6
25. apr 2009

no ved jasne miska...aj moj brat bol tak ako tvoj muz a tiez ma teraz 180 cm... a presne najdolezitejsie je ze su zdravy... co tam po vyske... 😉

no idem, mm sa uz chysta na net...ajojte

michalag
25. apr 2009

evulik, tak tak 😉 🙂

michalag
25. apr 2009

no idem uz aj ja, dnesok nas poriadne zmohol, tak sa musim ist vyspat
bruuuu nocku vsetkym 🙂 😉 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre