Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
27. apr 2009

minix,ano som po vysadeni HAK ale mrchu som dostala hned po vysadeni a nasledujucu az o 34 dni,takze si myslim,ze ak som neotehotnela tak sa mi stale upravuje cyklus.este ked som nebrala HAk tak som som zvykla mat nepravidelny cyklus.
to je pravda ze ma to trosku stve ze uz 40den,ale este chcem chvilku pockat ze co bude dalej a ak to bude dlho trvat a testy budu negativne tak skocim k dr. 😎

minix
27. apr 2009

pati, ak bude foto, tak ho supni sem, aj ja som zvedava. 🙂

nehovorme o vyrazkach, mam z nich fobiu, a modlim sa, aby neprisli po vysadeni HAK, aby som zas nebola ako pubertiacka. ☹

ja idem asi zajtra pozerat salu na svadbu, tak sa tesim. 🙂))

minix
27. apr 2009

ja som praveze mala pravidelny aj pred HAK, tak dufam, ze nejake velke zmeny sa tam neobjavia. 34 a 40 a najma ked nemas sajnu, kedy to pride a ci to pride. 🙂) to nekonecne cakanie.

Aj ked, po tom, co som si zacala robit tabulku na FF, tak mam pocit, ze o sebe viem viac ako som si myslela a stale sa to len zvysuje. 🙂

januliatko1985
27. apr 2009

minix,my sme vcera boli pozriet salu so svokrou lebo este nevidela,a chvalabohu bola spokojna s mojim vyberom,lebo ona dost tak vymysla a nerada by som sa s nou hadala 😅 aj kostol omrkla,ze pekny...tak mam srdiecko na pokoji,ze vsetko dobre dopadne v ten velky den.

januliatko1985
27. apr 2009

minix,no vidis aspon sa nenudis a este sa aj nieco nove naucis o svojom cykle.mna moj drahy kupil 8knih o tehotenstve,porode, ako otehotniet atd,tak som sa uz do toho citania pustila.je tam fakt vela zaujimavosti.

dnes ma normalne rano zobudil ked siel do prace , ze si mam spravit test,lebo uz je nedockavy a bol negativny,no co uz,nic nie je stratene 😉

pata31
autor
27. apr 2009

Januliatko, tak ako vau, ked tvoj drahy kupil tolko knih! Keby to aj moj spravil, tak by som od uzasu spadla na zadok!! 😀 mm to skor berie tak, ze co ma byt bude a ze netreba nic prehanat...ale chcem si kupit taku tu knizku o tehu, ale mozno moja svagrina ma, tak sa jej chcem spytat, ale este nevedia, ze som tehu 😝

januliatko1985
27. apr 2009

pata,aj ja som bola prekvapena ked mi povedal ze objednaj kopu knih a to este ani niesom tehu,ale ked on sa tak velmi tesi na babo.najdi na googli knihu Devat mesiacov otazok a odpovedia tam mas fakt vsetko,od pocatia az po porod,ako sa stravovat, ako riesit zdravotne problemy,proste vsetko a vzadu si ty robit tehotenske zaznamy kazdy mesiac,vrelo odporucam 😉

pata31
autor
27. apr 2009

🙂 idem kuk..

minix
27. apr 2009

no ja by som tam mala ísť s mamou, lebo si skorej vieme zobrať dovču ako budúci manžel. Tak uvidíme. 🙂)

8 kníh? wow...to ja budem kupovať, až keď budem vedieť, že som naisto tehu, aby som to náhodou nezariekla. 🙂
pobavila som sa na tom, ako ťa naháňal do testu ráno. 😉

tiež som na tú knihu počula dobrú recenziu, tak to preskúmajte a dáte mi potom, keď budem aktuálna, vedieť.
jani, ty si ju čítaš už teraz?

michalag
27. apr 2009

ja som mala tuto: http://www.martinus.sk/?uItem=35255 a bola som s nou velmi spokojna, precitala som si ju skor, ale ine je teoria a ine prax 😅 😉

januliatko1985
27. apr 2009

minix,hfej uz som ju zacala citat....no a s tym testovanim sa mi rano necelo,lebo som tusiola ze bude /,ale ked mm naliehal tak som teda sla skusit.

michalag-mas pravdu,ze ina je prax,ale aspon co to sa priucim 😎 😉

barchee
27. apr 2009

čaute baby, tak dnes prišli kramance 😔 v noci som mala otrasné kŕče v podbrušku, som spať nevedela...aj som si porevala ☹ no, ale pozitívne na tom je, že môžme zase príjemne využívať ovulačné dni 🙂 aj pre vás je milovanie vtedy také iné??? 😅

barchee
27. apr 2009

paťka a nech poriadne srdiečko bije 😀 daj potom foto 😉

minix
27. apr 2009

ahoj barchee. 🙂 dobre ta je vidiet zas a v pohodičke. 🙂) škoda tej falošnej nádeje, čo si mala minulý týždeň.

ja ešte netuším, ako to bude s tými mojimi ovulačnými dňami, lebo zatiaľ nič nenasvedčuje, že by mali prísť, a ja tak netrpezlivo čakám 😝
ale potom ti na tvoju otázku určite odpoviem. 🙂

pata31
autor
27. apr 2009

tak ja idem k tomu dr, len mi zase kruti po bruchu 😖 tak zatim pa

minix
27. apr 2009

pati, držím palce a som zvedavá na výsledok. 🙂))

evulik6
27. apr 2009

ahojte....

ja mam tiez presne taku istu knihu ako ma miska... a je fajn...uplne mi to stacilo a staci... ostatne co potrebujem je na nete alebo dobre su aj casopisy mama a ja...tie som si kupovala pravidelne ... a bolo to fajn...

patkaaaa myslim na teba... 😵

idem obedovat.. papa

januliatko1985
27. apr 2009

aj ja drzim palce pati,...a ja zase frcim do prace az do vecera tak see ya zajtra rano...prajem vam pekny dnik... 🙂 😎

pata31
autor
27. apr 2009

tak som tu, som feeest dlho cakala, ale stalo to za to, som 6-7tt podla velkosti, a mam fotecku, dam ju na net, ale kus neskor...

michalag
27. apr 2009

evulik, aj ja som kupovala casopis mama a ja hlavne v prvych 2 rokoch, ale este aj teraz si ho kupujem a bol super, dost veci co som potrebovala vediet som sa tam docitala 🙂 😉 ....... bruuuu chut 🙂

patka supeeeeer 😵 😵 😵 , uz bolo vidiet aj srdiecko vsak?

minix
27. apr 2009

ja som uz po obede a celkom som najedena, mala som zeleninovu pizzu a kapustovu polievku, zdrava vyziva snazilky 😎

ahoj pati, supeeeer, tak drzime palce, aby bolo dobre a len a len lepsie. A kedy mas dalsie vysetrenie? Tesime sa na fotecku! 🙂

michalag
27. apr 2009

patka, krasna fotocka 🙂 🙂 🙂 😉

pata31
autor
27. apr 2009

no uz som dala fotecku do albumu 🙂 srdiecko este nebolo vidno, aspon myslim, bolo to rychle vysetrenie, lebo uz bolo 13h. a koncili 😒
a na dalsie vysetrenie idem o dva tyzdne a to na krv 🙂

michalag
27. apr 2009

tak to ti asi spravi dalsie sono ak este nevidel srdiecko

pata31
autor
27. apr 2009

Miska, jasne, urcite spravi 🙂

michalag
27. apr 2009

patka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

minix
27. apr 2009

jeeeej, pati, aky novy obrazok. 🙂 kraaaaaasny.

dnes som dostala v robote povedat, aky plan mam na maj - tak prve, co ma napadlo, bolo: otehotniet. 🙂 aj ked dnami moje snazenie zapada este do aprila 😀 teraz len dufat, ze sa to podari. 😀

pata31
autor
27. apr 2009

Minix 🙂
a to co to ty mas za robotu? ked hovoris plany na maj?

barchee
27. apr 2009

paťka, krásna fotečka 😉 už badáš aj nejaké zmeny na sebe? ako myslím nie bruško, ale chute, pachy...grcačky 😀

evulik6
27. apr 2009

patka supeeer... len tak dalej moja...

ja som poumyvala kocik poriadne...este co mame taky hlboky, trojkombinaciu, a pojdem ho zaniest k nasim, bo u nas nie je miesto... takze uz je vycisteny pre druhe 😀 😀 😀

miska, tie casaky su fakt dobre...ale potom som uz akosi nemala kedy citat, ale aj tak som kupovala a vecer ked som zacala tak som pravidelne pri nom aj zaspavala... tak teraz uz nekupujem, teraz som sa dala na knihy ale nie tie romanticke gyce co si precitas prvu vetu a vies kto s kym skonci atd... ja si kupujem teraz take zo zivota, podla skutocnosti...to ma bavi... 😉 kym nezaspim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre