Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
29. apr 2009

no baby, sme my tvory zahadne... 🙂)
dobre ranko vam vsetkym.

ja sa snazim to snazenie takisto nesilit, lebo to urobi viac skody ako uzitku, ale viete, to sa neda, ked viem, ze mam tie moje predovulky, tak by som rada pre to urobila maximum a vsetko co sa len da. Bohuzial, nezavisi to len odo mna a budem dufat, ze sa dnes drahemu vecer podari a bude pekne snazenie. Myslim, ze myslienky na robotu zabijaju vasen. :(((

kleo, ono je to zakon schvalnosti, asi ked to ma prist, tak to pride a neovplyvni to ani nase meranie teploty. Ak by sa mi aj tento krat nezadarilo, aspon viem, ako reagujem a co mozem cakat. S tebou je to kleo, nejake neurcite, ale byt tebou, asi by som ovulku este nezatratila. 🙂)

no tak mi dnes asi drzte palce, aby sa nam to podarilo. Nepoznate ten spravny sposob ako muza poriadne vyhecovat? : 😉

evulik6
29. apr 2009

kleo, podla mna si v obdobi ovu, inak by si dnes dostala mrchu, ked mas taku nizku teplotu... take nizke su iba ked je ovu, uhniezdovanie popripade uz po ovu alebo v den mrchy...takze sa len pekne snazte 😉

minix
29. apr 2009

kleo, ty mas casu a casu....do mrchy....ajeeeeeeej.
A poznam to, takisto by som si rada zaznacila hlien do tabulky, ale mam problem rozoznat, co je co, to mas totalnu pravdu. 😉

baby, ale ako mam oklamat tu psychiku, lebo podvedome na to myslim, ze teraz by sa to mohlo stat...ale nie je to vobec lahke.

evulik6
29. apr 2009

minix, budem drzat palce...
no a co sa tyka vyhecovania, tak to je asi u kazdeho ine... 😉 spravte si pekny romanticky vecer, masaz...ta dost uvolnuje a tak...

minix
29. apr 2009

evik, to bude troska problem, nakolko moj priatel nema rad masaze, to ma este zo sportu, ani tam sa nedal nikdy masirovat, takze tu cesta nevedie. 🙂))

ved uvidime, ak mi to nie je sudene tento mesiac, tak to bude nabuduce. Musim si predsa uzit aj stranku FF. 🙂

evulik6
29. apr 2009

no minix, myslim ze podvedomie neoklames... urcity cas to trva kym si vsugerujes ze aj tak to nevyjde... ako ja...ja som si to vsugerovala a stale mam taky pocit ze mrcha aj tak dojde... no co uz... zabijem sa??? 😀 ale ma to svoje vyhody...aspon to sklamanie ze dosla nie je take strasne...aj ked je pravda ze v kutiku srdca dufam , ale neverim... takze asi tak...

evulik6
29. apr 2009

tak nech spravi on tebe...mne tiez moj robieva a on nemusi masaz... a mne to dobre padne, bo mna dost casto bolieva chrbat, to mam zrejme po maminke...
tak tak, ved sa nic hrozne nedeje ked to teraz nevyjde, ved ste este len zacali, niektore baby sa snazia ovela dlhsie na inej stranke, tak si treba povedat ze ste na tom dobre, ste mlady, zdravy, tak urcite sa zadari....mimco vas prekvapi ani nebudes vediet ako... o to je to krajsie potom 🙂

evulik6
29. apr 2009

no kleo ty mas urcite ovu... dala by som ruku do ohna za to... 🙂

michalag
29. apr 2009

Ahojte 🙄 🙂 ,

evulik6
29. apr 2009

babulky musim vas opustit...idem varit a treba poupratovat zase... tak zatial sa majte...este za vami pridem...pekny dnik a nech vam cas rychlo letiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

minix
29. apr 2009

evik, ved to, podvedomie asi neoklames. 🙂) ono ten moment, ked si merias teplotu, rozhodne.
Mne dnes rano, ked sa nam to nepodarilo dokoncit, aj slzicka potajomky vypadla, ale neberiem to nejako tragicky. Prioritne je, aby nam vztah neskoncoval na niecom, co budeme silit, to by ma mrzelo neuveritelne.

Budem ti drzat palce, lebo potom budes drzat ty mne. 🙂

no a vidis, na september chystame svadbu, tak ako poznam zakon schvalnosti, vyjde to tak, ze mi bude zle z tehotenskych veci na svadbe. 🙂 A ked sa zahryzneme do chystania svadby, tak aj zabudnem na plodne dni a stane sa, ani sa nenazdame.

zasa som ale potesena, ze viem, ze aj po vysadeni HAK ovulujem. 🙂

ved aj Patke sa to podarilo na druhy cyklus po vysadeni. 🙂))

evulik6
29. apr 2009

ahoj miska, preco ten unaveny smajlo?

minix
29. apr 2009

ahoj evik, pa.
Ahoj Misi, prehryz sa nasimi rannymi bolackami. 🙂)

michalag
29. apr 2009

evulik no maly zase vymyslal v noci a budil sa s placom, tak preto, ale kava ma hadam aspon trochu preberie 😅 😝

evulik6
29. apr 2009

no jooo tak tak...dobre vravis minix... a ja jasne ze ti budem drzat palce, to ti drzim uz aj teraz ...vsetkym... ono na take nieco krasne sa oplati cakat... len tomu treba nechat aj volnejsi priebeh... 😉 no tak ja uz bezim nech to stihnem,mm ma o dvanastej obedik... papa

kleopatris
29. apr 2009

minix sak aj u nas to bolo vcera uz take divne, manzel sa pri tom totalne rozosmial a nevladal dalej 😀, ze to je take divne, ze robime babo 😀 tak som mu povedala nech cusi a robi, ze ja surne potrebujem jeho spermijky 😀 tak sme sa potom smiali jak male deti, no co uz aspon bola sranda ked nie romantika 😀

a jak to je este s tou teplotou, keby sa nam napr. vcera postastilo, vidim to uz dnes na vyssej teplote? asi by som fakt mala nyvstivut tu temu o tej teplote 😉

evulik6
29. apr 2009

miska tak to mi je luto...aj moj mava take super noci...akurat som rozmyslala ze ked bude druhe mimi tak ze ako to zvladnem...ved dado sa budi aj dva - trikrat v noci...pri lepsej len raz a to male mimi ak bude ako on, tak to kazde 3 tak ma asi mrdne...to bude iny deficit spanku....no ale co by si pre ne neurobila ze?
asi ma len nejake blbe obdobicko alebo co... vydrzkaj moja 😉

no ja uz fakt letim...ahojte

evulik6
29. apr 2009

nieeee kleo...to ci sa zadarilo uvidis neskor...
inak dobry sexik mate... sranda... 😀 😀 😀

kleopatris
29. apr 2009

tak pekny dnik evulik a dobru chut k obediku a dakujem 😉

pata31
autor
29. apr 2009

Ahojte, ja dnes rozdychavam rannu nevolnost 😖
idem pocitat, co ste to tu popisali, vyzera to zaujimavo 😀

kleopatris
29. apr 2009

jeeej prva patkina nevolnost 😵

michalag
29. apr 2009

evulik asi ano 😅
... inak aj ja som nad tym minule rozmyslala ze ak by bolo druhe mimi..... ako to zvladnem, ale ja to uz mam naplanovane 😝 😀 , ak by to u Samiho pokracovalo. Ja budem vstavat k mimi a tatino by vstaval k Samimu 😀 , len horsie je ze Sami chce vzdy mna

kleo, tak ste sa aj pobavili 😝 😀 😀
minix, podla mna sa to neda velmi planovat, nikdy nevies.... ale urcite sa nam raz podari, ved pokial sme zdrave a aj muzikovia, tak.....

minix
29. apr 2009

ahoj miška. 🙂
kleo, u nas to ani nebolo o smiati sa, skorej to bolo o nevladani a neposluchani konika. 🙂)

pati, ty mas prvu nevolnost? Jeeeeeej, tak si to konecne uzivaj to tehotenstvo v plnej krase. 🙂 aj to k tomu patri. 😝 trosku vydrzis a coskoro je to prec.

kocky, budem mat poradu, tak sa troska odmlcim, ale potom sa vam hned venujem dalej. Tesim sa na vas.

pata31
autor
29. apr 2009

Kleo, hej veru..aj ked aj predchadzajuce dni som mala take ranne nechutenstvo, ale dnes to nie a nie prejst...a je to take divne, ako by sa chcel obsah zaludka ukazat este raz 😝

minix
29. apr 2009

miška, tuším sa začínaš blížiť. 🙂)

minix
29. apr 2009

pati, rada by som mala tvoje priznaky, aj ked to znie divne. 😀 😝

pata31
autor
29. apr 2009

Minix, chapem, aj ja som chcela, ked som nebola tehu a teraz uz som, ale bola by som radsej keby to bolo bez nevolnosti, ale co zena nevydrzi pre babo? 😉 😵

michalag
29. apr 2009

minix, este aby sme nemali ovu v rovnaky den 😝 😀
patka, aj ja by som brala tvoje nevolnosti ...... ja som to pri Samkovi nezazila

pata31
autor
29. apr 2009

Miska, tak to si mala super 😕 to by som zase ja brala 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre