• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
autor
Evulik, pekne teplotky :wink:
Kleo to ozaj vyzera, ze si este pred ovulkou... :dizzy_face:
30. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pati. :slight_smile: veríš tomu, že som ťa tipovala na 31, podľa nicku? :slight_smile:

tak som rada, že tu nie som sama v 26-ke. :slight_smile:

vidíš, nebude to s tými nevoľnosťami asi také zlé.
30. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, este ty sa kukni na moj graf a napis mi, co si myslis. :slight_smile: ovula zajtra alebo pozajtra? :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix, 31vého som sa narodila :slight_smile:
no a tvoja ovulka...urcite sa blizi, uvidis podla teploty zajtra, pozajtra :wink:
30. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj patka :slight_smile:

my sme manzelia necely rok, v juni bude rok a spolu sme 2 a pol roka :slight_smile: my mame vsetko take zrychlene :grinning: ale sak neni sme uz najmladsi tak na co cakat :grinning:
30. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podstatne je, aby mi to vydrzalo do zajtra rano. Kedy bude aj viac casu aj chuti na sexik. :slight_smile: a hlavne ta pohodaaaaaa. Tak budem verit.

ahaaaa, no tak zatiaľ sme tu všetko podobné veky...ešte počkáme na Mišku a Evku a uvídíme. :slight_smile:

Kleo, ani by som nepovedala, ze to mas zrychlene, zrychlene by to podla mna bolo, ak by si to stihla vsetko do jedneho roka. :slight_smile: my sme spolu o doooooost viac. :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, sak ano :slight_smile: ale aj tak na mna dost ludi hladi jak auto, ked im poviem ako dlho sme spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mate dnes vela prace? lebo ja nie....zajtra sviatok takze nemame moc co robit :unamused:
30. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teraz som pozerala moju staru krivku, ktoru som mimochodom tiez nemerala celu a tiez mi ovu vyznacilo na 19,20,21 den....takze to asi naozaj bude teraz ovu....hmmm, taka komplikovana veda su ti nase teploty :grinning:
30. apr 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, akoze pozeraju, ze ste spolu malo alebo vela?

ani ja nemam vela, takze dnes mozme kludne pokecat. :slight_smile: dufam, ze sa nam podari skoncit o 15,00.

ake mate plany na vikend? :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o teplotach by mala byt komplet nauka. :slight_smile: ale aj tak ste niektore baby na to pekne nabriefovane. :slight_smile:

Baby, aka je sanca otehotniet, ak sexujete priamo v den ovulacie? najvyssia? :grinning: stale nemam jasno v niektorych veciach, tak sa radsej spytam.
30. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nechapem ani ja uplne, ale asi je najvyssia sanca, sak vtedy sa uvolnuje vajicko, booooze sa az hanbim, ze mam maturitu z biologie :sweat_smile:

my ideme cez vikend na slovensko k nasim, svagrova oslavuje 30tku a malym sestrinym sa narodili vcera 4 skrecky, tak uz sa tesim jak ich uvidim, este som take male nevidela :grinning:
30. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, nic si z toho nerob, ja som sice z biologie nematurovala, ale aj tak mi to nie je jasne, lebo som uz precitala kvantum informacii, niektore z toho velmi zmatocne, ale sak uvidime. Najviac sa ale desim toho, ze zajtra rano vstanem s dobrym umyslom, ze hura, ovulacia sa blizi a zmeram teplotu a FF mi povie, ze ovulacia uz bola. :wink: Tak ma asi vystrie. :slight_smile:)

4 skrecky? neviem, ci by som chcela vidiet male skrecky. :slight_smile:) sak to su este take hole, bez srsti, take male fazule, nie?
30. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejako nestiham dnes, treba mi robit, tak neskor sa ohlasim..
30. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, pati, praca je prvorada. :slight_smile: tesime sa na teba, ked sa vratis. :slight_smile:
30. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze su take male ruzove bezsrste cerviky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak sa tesim a baby mi opisovali jak ich ta skrecica koji, to musi byt pre ne zazitok, urcite su pri nich pecene varene :grinning:

ja myslim, ze aj po ovulke mozes byt este oplodnena, ja to chapem tak, ze vajko sa uvolni a potom si tam chvilku plave, nez bude z tela vyplavene...ale ci to tak je? ono teoria je bla bla a v praxi to aj tak nechapem :rolling_eyes:
30. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj, mne sa vzdy protivili aj ked sme nahodou nasli ze male mysi....presne, take male ruzove cerviky. :slight_smile: co s nimi robia, to maju na kseft? :slight_smile: ci len pre potesenie?

no bodaj by si ty mala s tou ovulkou pravdu, ale ja to chapem takisto, ze tam troska plavka a potom ide hajde. a ani nevieme, ci mame dobre spermijky, to je dalsia vec....nikdy nevies, pokial neskusis. :slight_smile:)

ked nas tu bude raz citat nejaky doktor, alebo biolog, tak zaplace. :slight_smile:)
30. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa naobedovat, ale pridem coskoro. dobru chut zatial
30. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz spät z obediku

sak to ze nevieme nic, kym neskusime, ci su nase vajka ok, vajecniky ok, spermijky ok....to je taka zahada, ale my mame urcite vsetko ok a za chvilu budeme pekne spolu kocikovat :wink:
30. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som spat, dnes som mala vydatny obed. :slight_smile: cevabcici s cibulou a horcicou a zemiakmi, tak mam velmi privetivy dych :slight_smile:)

ty si mala nieco lepsie?

sak sme mlade, kleo, preco by sme nemali mat vsetko v poriadku? :slight_smile: ja sa modlim, aby to tak bolo, vzhladom k tomu, kolko zapalov a kadecoho som prekonala....mam toho na rovasi dost.

Paaradoxne, odkedy som vysadila HAK, tak mam lepsi zivot. Vyrazky zatial tuk tuk tuk nie :slight_smile:), sex mi chuti viac, ako kedykolvek predtym a aj to ide ovela lepsie.
Preco som to nevysadila skorej? :grinning:

kleo a kde budeme spolu kocikovat? :grinning:
30. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si v BA ja pri Viedni, tak sa stretneme na hraniciach :grinning:

teeeda ten dych, no nic moc na to snazilkovanie, to to chyti rovno do ksichtiku tu cibulku tvoj priatel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som mala len kolienka s vajcom...

inak s tou HAK, aj ja som na tom uplne fyzicky lepsie, nebolia mna zily na nohach a uz nie su ani take viditelne a hlavne nie som taka naladova, boze sak ja som furt revala pre kazdu kravinu, som si myslela, ze uz mi drbka v hlavicke a teraz jak som vysadila som uplne iny clovek...aj manzel si uz vsimol, ten uz niekedy nevedel co so mnou a ja furt revala a sama nevedela preco. a sex je teraz super, lebo nemusime pouzivat ziadnu ochranu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lebo s gumitkom to stoji za prd :grinning:
30. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim aj do rakuska nakupovat, takze si mozme dat spicha kedykolvek. :slight_smile: nehovorila si ty ale, ze mas nemcura.:slight_smile:

kleo, ale my dnes asi nebudeme sexovat, aj ked ja by som rada.: ) uvidime, ako bude s energiou, a do rana sa cibulka strati. Bola som akurat v lekarni, kupila som si ovulacny test, taky ten ruzik, tak som zvedava, ako to dopadne, a aj novu zubnu kefku, tak mozem rovno otestovat doma. :slight_smile:))

my sme kondom mali naposledy niekedy pred 5 rokmi, ja uz ani neviem, co to je. :slight_smile:) a hej, bez ochrany je to ovela lepsie.,

ja som mala akurat vcera nejaky hormonovo divny den. :slight_smile: som revala vecer pri kazdej somarine, a este ze som bola doma sama. :P
30. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
prisla som vas kuk :slight_smile: , maly je teraz u starkej a ja trochu upratujem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ja dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=48373/nummer=6
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
30. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam nemcura, my sme byvali aj povodne v nemecku, ale mne tam bolo smutno za rodinou, tak sme sa prestahovali do rakuska :wink:, ale uz chceme ist zase naspät do nemecka, lebo sa nam tu nepaci :grinning: my sme jak vtaciky stahovave..

vidis asi aj ja si kupim na slovensku ovulacny test, to nie je spatny napad a kefku na zuby? ci to k tomu treba? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no my sme mali kondomy len teraz jak som uz nejedla tabletky a este sme nesnazili ale stacilo, fuj nechutna vec to je :confounded:
30. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, Miška,ahoj. :slight_smile: myslím, že čoskoro ma nasleduješ :slight_smile: ovulácia sa tuším blíži.

ahaa, preto som sa pomylila, kleo. Vedela som, ze mas nemcura a som si aj myslela, ze byvate v nemecku. :slight_smile:) teraz si ale zasa blizko slovenska.,...co sa vam nepaci na viedni?

mna stal 313 korun slovenskych, a skusala som to, ale nema sa to robit po jedle, tak pockam este a uvidime. Lebo ak som to robila spravne, tak mi ukazal, ze nie som plodna, tak neviem. Asi som to robila zle. Skusim o chvilku.
A kefku na zuby preto, lebo mam doma tvrdu a stale mam z nej odrate dasna, tak aby som zas nekrvickovala, ked si budem umyvat zubky.

ked si predstavim, ze som plodna tak 5 dni do mesiaca, tak potom, naco su kondomy, ak mas trvaly vztah?
30. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska :wink:

no sak to si vravim aj ja, ze to zacnem po porode sledovat a budeme sa chranit len tak, a ked pride druhe tak nevadi :slight_smile:
my boduzial nebyvame priamo vo viedni, ale v jednej zasratej dedine pri viedni, a je tu strasne draho a tak vela veci sa nam nepaci...mna beru jak putku z vychodu jeho jak namysleneho nemca....takze taky mierny "rasizmus" aj ked nie voci farbe, ale narodnosti. necitime sa tu jednoducho doma :unamused: a susedia su blbi a byt je blby a tak :slight_smile:

aha to je nejaky test na stalo? ja ze ho len raz ocikas a vyhodis :slight_smile: inak aj ja si musim kupit kefku, tiez uz mam taku chuderku doma :sweat_smile:

a vy co planujete na vikend?
30. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, neviem ci to bude cez vikend, ovu test mam stale negativny a pochybujem ze zajtra uz bude pozitivny :frowning2:
30. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, tak uz jednu grafiku mam, este mi treba jednu spravit...pozeram, ze dnes tu zaujimave temy rozoberate :wink: my sme to zo zaciatku robili s gumou, ale potom som zacala brat hak a takto sme styri roky fungovali...a teraz si zase nemusime davat pozor a po porode neviem este, ako sa budeme chranit :sweat_smile:
30. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, aky ovu test si robis? pasikovy ocikavaci? ja som si kupila dnes ten mikroskopicky, ale z prveho vysledku som mierne dezorientovana.

Povedzte mi, kocky, je mozne, aby sliny ukazali az priamo ovulaciu a nie len predovulacne obdobie? Lebo ho pojdem raz dva vratit... :slight_smile:))
30. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadava nam net :angry: , takze len nakukam ci znovu ide
Pred tym som si robila rapiClear kazetovy a ten mi dobre ukazoval a teraz som si prvy krat kupila MediSmart (5v1) kazetovy a uz 2 den mi ukazal rovnako, ale idem skusit vecer treti, tak som zvedava ci aspon o nieco zosilnie, ked nie tak skusim dalsi az v sobotu
30. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale posledne 2 cykly som mala vzdy na 12DC ovu test pozitivny, takze asi to vypada ze sa mi posunie ovu :unamused:
30. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok