Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
30. apr 2009

Evulik, pekne teplotky 😉
Kleo to ozaj vyzera, ze si este pred ovulkou... 😵

minix
30. apr 2009

ahoj pati. 🙂 veríš tomu, že som ťa tipovala na 31, podľa nicku? 🙂

tak som rada, že tu nie som sama v 26-ke. 🙂

vidíš, nebude to s tými nevoľnosťami asi také zlé.

minix
30. apr 2009

pati, este ty sa kukni na moj graf a napis mi, co si myslis. 🙂 ovula zajtra alebo pozajtra? 🙂

pata31
autor
30. apr 2009

Minix, 31vého som sa narodila 🙂
no a tvoja ovulka...urcite sa blizi, uvidis podla teploty zajtra, pozajtra 😉

kleopatris
30. apr 2009

ahoj patka 🙂

my sme manzelia necely rok, v juni bude rok a spolu sme 2 a pol roka 🙂 my mame vsetko take zrychlene 😀 ale sak neni sme uz najmladsi tak na co cakat 😀

minix
30. apr 2009

podstatne je, aby mi to vydrzalo do zajtra rano. Kedy bude aj viac casu aj chuti na sexik. 🙂 a hlavne ta pohodaaaaaa. Tak budem verit.

ahaaaa, no tak zatiaľ sme tu všetko podobné veky...ešte počkáme na Mišku a Evku a uvídíme. 🙂

Kleo, ani by som nepovedala, ze to mas zrychlene, zrychlene by to podla mna bolo, ak by si to stihla vsetko do jedneho roka. 🙂 my sme spolu o doooooost viac. 🙂

kleopatris
30. apr 2009

no, sak ano 🙂 ale aj tak na mna dost ludi hladi jak auto, ked im poviem ako dlho sme spolu 😝

mate dnes vela prace? lebo ja nie....zajtra sviatok takze nemame moc co robit 😒

kleopatris
30. apr 2009

inak teraz som pozerala moju staru krivku, ktoru som mimochodom tiez nemerala celu a tiez mi ovu vyznacilo na 19,20,21 den....takze to asi naozaj bude teraz ovu....hmmm, taka komplikovana veda su ti nase teploty 😀

minix
30. apr 2009

kleo, akoze pozeraju, ze ste spolu malo alebo vela?

ani ja nemam vela, takze dnes mozme kludne pokecat. 🙂 dufam, ze sa nam podari skoncit o 15,00.

ake mate plany na vikend? 🙂

minix
30. apr 2009

o teplotach by mala byt komplet nauka. 🙂 ale aj tak ste niektore baby na to pekne nabriefovane. 🙂

Baby, aka je sanca otehotniet, ak sexujete priamo v den ovulacie? najvyssia? 😀 stale nemam jasno v niektorych veciach, tak sa radsej spytam.

kleopatris
30. apr 2009

no to nechapem ani ja uplne, ale asi je najvyssia sanca, sak vtedy sa uvolnuje vajicko, booooze sa az hanbim, ze mam maturitu z biologie 😅

my ideme cez vikend na slovensko k nasim, svagrova oslavuje 30tku a malym sestrinym sa narodili vcera 4 skrecky, tak uz sa tesim jak ich uvidim, este som take male nevidela 😀

minix
30. apr 2009

kleo, nic si z toho nerob, ja som sice z biologie nematurovala, ale aj tak mi to nie je jasne, lebo som uz precitala kvantum informacii, niektore z toho velmi zmatocne, ale sak uvidime. Najviac sa ale desim toho, ze zajtra rano vstanem s dobrym umyslom, ze hura, ovulacia sa blizi a zmeram teplotu a FF mi povie, ze ovulacia uz bola. 😉 Tak ma asi vystrie. 🙂)

4 skrecky? neviem, ci by som chcela vidiet male skrecky. 🙂) sak to su este take hole, bez srsti, take male fazule, nie?

pata31
autor
30. apr 2009

nejako nestiham dnes, treba mi robit, tak neskor sa ohlasim..

minix
30. apr 2009

no jasne, pati, praca je prvorada. 🙂 tesime sa na teba, ked sa vratis. 🙂

kleopatris
30. apr 2009

no ze su take male ruzove bezsrste cerviky 😀 😝 ale aj tak sa tesim a baby mi opisovali jak ich ta skrecica koji, to musi byt pre ne zazitok, urcite su pri nich pecene varene 😀

ja myslim, ze aj po ovulke mozes byt este oplodnena, ja to chapem tak, ze vajko sa uvolni a potom si tam chvilku plave, nez bude z tela vyplavene...ale ci to tak je? ono teoria je bla bla a v praxi to aj tak nechapem 🙄

minix
30. apr 2009

fuuuj, mne sa vzdy protivili aj ked sme nahodou nasli ze male mysi....presne, take male ruzove cerviky. 🙂 co s nimi robia, to maju na kseft? 🙂 ci len pre potesenie?

no bodaj by si ty mala s tou ovulkou pravdu, ale ja to chapem takisto, ze tam troska plavka a potom ide hajde. a ani nevieme, ci mame dobre spermijky, to je dalsia vec....nikdy nevies, pokial neskusis. 🙂)

ked nas tu bude raz citat nejaky doktor, alebo biolog, tak zaplace. 🙂)

minix
30. apr 2009

idem sa naobedovat, ale pridem coskoro. dobru chut zatial

kleopatris
30. apr 2009

no ja som uz spät z obediku

sak to ze nevieme nic, kym neskusime, ci su nase vajka ok, vajecniky ok, spermijky ok....to je taka zahada, ale my mame urcite vsetko ok a za chvilu budeme pekne spolu kocikovat 😉

minix
30. apr 2009

aj ja som spat, dnes som mala vydatny obed. 🙂 cevabcici s cibulou a horcicou a zemiakmi, tak mam velmi privetivy dych 🙂)

ty si mala nieco lepsie?

sak sme mlade, kleo, preco by sme nemali mat vsetko v poriadku? 🙂 ja sa modlim, aby to tak bolo, vzhladom k tomu, kolko zapalov a kadecoho som prekonala....mam toho na rovasi dost.

Paaradoxne, odkedy som vysadila HAK, tak mam lepsi zivot. Vyrazky zatial tuk tuk tuk nie 🙂), sex mi chuti viac, ako kedykolvek predtym a aj to ide ovela lepsie.
Preco som to nevysadila skorej? 😀

kleo a kde budeme spolu kocikovat? 😀

kleopatris
30. apr 2009

no ty si v BA ja pri Viedni, tak sa stretneme na hraniciach 😀

teeeda ten dych, no nic moc na to snazilkovanie, to to chyti rovno do ksichtiku tu cibulku tvoj priatel 😀 😝
ja som mala len kolienka s vajcom...

inak s tou HAK, aj ja som na tom uplne fyzicky lepsie, nebolia mna zily na nohach a uz nie su ani take viditelne a hlavne nie som taka naladova, boze sak ja som furt revala pre kazdu kravinu, som si myslela, ze uz mi drbka v hlavicke a teraz jak som vysadila som uplne iny clovek...aj manzel si uz vsimol, ten uz niekedy nevedel co so mnou a ja furt revala a sama nevedela preco. a sex je teraz super, lebo nemusime pouzivat ziadnu ochranu 😝 , lebo s gumitkom to stoji za prd 😀

minix
30. apr 2009

ja chodim aj do rakuska nakupovat, takze si mozme dat spicha kedykolvek. 🙂 nehovorila si ty ale, ze mas nemcura.🙂

kleo, ale my dnes asi nebudeme sexovat, aj ked ja by som rada.: ) uvidime, ako bude s energiou, a do rana sa cibulka strati. Bola som akurat v lekarni, kupila som si ovulacny test, taky ten ruzik, tak som zvedava, ako to dopadne, a aj novu zubnu kefku, tak mozem rovno otestovat doma. 🙂))

my sme kondom mali naposledy niekedy pred 5 rokmi, ja uz ani neviem, co to je. 🙂) a hej, bez ochrany je to ovela lepsie.,

ja som mala akurat vcera nejaky hormonovo divny den. 🙂 som revala vecer pri kazdej somarine, a este ze som bola doma sama. :P

michalag
30. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
prisla som vas kuk 🙂 , maly je teraz u starkej a ja trochu upratujem 😅 😝

a ja dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

kleopatris
30. apr 2009

no ja mam nemcura, my sme byvali aj povodne v nemecku, ale mne tam bolo smutno za rodinou, tak sme sa prestahovali do rakuska 😉, ale uz chceme ist zase naspät do nemecka, lebo sa nam tu nepaci 😀 my sme jak vtaciky stahovave..

vidis asi aj ja si kupim na slovensku ovulacny test, to nie je spatny napad a kefku na zuby? ci to k tomu treba? 😝

no my sme mali kondomy len teraz jak som uz nejedla tabletky a este sme nesnazili ale stacilo, fuj nechutna vec to je 😖

minix
30. apr 2009

jeeeej, Miška,ahoj. 🙂 myslím, že čoskoro ma nasleduješ 🙂 ovulácia sa tuším blíži.

ahaa, preto som sa pomylila, kleo. Vedela som, ze mas nemcura a som si aj myslela, ze byvate v nemecku. 🙂) teraz si ale zasa blizko slovenska.,...co sa vam nepaci na viedni?

mna stal 313 korun slovenskych, a skusala som to, ale nema sa to robit po jedle, tak pockam este a uvidime. Lebo ak som to robila spravne, tak mi ukazal, ze nie som plodna, tak neviem. Asi som to robila zle. Skusim o chvilku.
A kefku na zuby preto, lebo mam doma tvrdu a stale mam z nej odrate dasna, tak aby som zas nekrvickovala, ked si budem umyvat zubky.

ked si predstavim, ze som plodna tak 5 dni do mesiaca, tak potom, naco su kondomy, ak mas trvaly vztah?

kleopatris
30. apr 2009

ahoj miska 😉

no sak to si vravim aj ja, ze to zacnem po porode sledovat a budeme sa chranit len tak, a ked pride druhe tak nevadi 🙂
my boduzial nebyvame priamo vo viedni, ale v jednej zasratej dedine pri viedni, a je tu strasne draho a tak vela veci sa nam nepaci...mna beru jak putku z vychodu jeho jak namysleneho nemca....takze taky mierny "rasizmus" aj ked nie voci farbe, ale narodnosti. necitime sa tu jednoducho doma 😒 a susedia su blbi a byt je blby a tak 🙂

aha to je nejaky test na stalo? ja ze ho len raz ocikas a vyhodis 🙂 inak aj ja si musim kupit kefku, tiez uz mam taku chuderku doma 😅

a vy co planujete na vikend?

michalag
30. apr 2009

minix, neviem ci to bude cez vikend, ovu test mam stale negativny a pochybujem ze zajtra uz bude pozitivny ☹

pata31
autor
30. apr 2009

cafte, tak uz jednu grafiku mam, este mi treba jednu spravit...pozeram, ze dnes tu zaujimave temy rozoberate 😉 my sme to zo zaciatku robili s gumou, ale potom som zacala brat hak a takto sme styri roky fungovali...a teraz si zase nemusime davat pozor a po porode neviem este, ako sa budeme chranit 😅

minix
30. apr 2009

miska, aky ovu test si robis? pasikovy ocikavaci? ja som si kupila dnes ten mikroskopicky, ale z prveho vysledku som mierne dezorientovana.

Povedzte mi, kocky, je mozne, aby sliny ukazali az priamo ovulaciu a nie len predovulacne obdobie? Lebo ho pojdem raz dva vratit... 🙂))

michalag
30. apr 2009

vypadava nam net 😠 , takze len nakukam ci znovu ide
Pred tym som si robila rapiClear kazetovy a ten mi dobre ukazoval a teraz som si prvy krat kupila MediSmart (5v1) kazetovy a uz 2 den mi ukazal rovnako, ale idem skusit vecer treti, tak som zvedava ci aspon o nieco zosilnie, ked nie tak skusim dalsi az v sobotu

michalag
30. apr 2009

ale posledne 2 cykly som mala vzdy na 12DC ovu test pozitivny, takze asi to vypada ze sa mi posunie ovu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre