• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
minix, ja tu budem aj pocas vikendu, tak mozeme pokecat :wink: .... tak sa zatial maj :wink: :slight_smile:
30. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix, pekny vikend, ja tu tiez urcite nakuknem...
Miska, no tak snazit sa teda uz urcite trebaaaaaaaaa!!!!!!!! :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, mne je nejako blbo, boli ma hlava...to asi z toho tlaku, bo sa chysta nejaka burka, to znamena nizky tlak... :rolling_eyes:
30. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, aj teba bolieva dost casto hlava vsak?
No dnes sa hadam podari :sweat_smile: , lebo vzdy je taky unaveny ze vecer zaspi pred TV a ja si mozem labu lizat :unamused:
30. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mame dnes evulik?
30. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miska to poznam s tym zaspatim, u nas to je caste...aj ked uz teraz zvyknem ja zaspat tiez :grinning:
ale ani ma neboli casto hlava, len dnes nejako...ale aj po bruchu mi kruti, joj :rolling_eyes:
no a uz prsi, ale jaky faajny vzduch je teraz :slight_smile:
30. apr 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja pre maleho ku starkej, tak okolo 19:30 sem nakuknem ked sa pojde kupat :wink: ..... lebo potom je zase Ordinacia, Panelak, tak to tu budem asi len cez prestavku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
.... tak zatial .... :wink: :slight_smile:
30. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je asi u chlapov caste :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz naozaj idem
pa pa
30. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja uz idem, papa
30. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.tak dnes je 4 den co mrcha meska.som unavena,stale by som spala,naladova a strasne ma palia bradavky.neviem co si mam o tom mysliet.2 tehu testy mi vysli /.
zatra rano pojdem ku doktorovi tak potom vam dam vediet...drzte palceky nech mi potrvdi to co si myslim... :wink: :wink:
30. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma.

pati, mala si pravdu, najhorsie je, ze na zaklade merani mozes urcit tu ovulu az spatne...to je najlbsie. :slight_smile:

ahoj lenka, budem ti drzat palce, aby to vyslo. A daj vediet, ako si dopadla.
30. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule, ste toho dnes ale popísali :grinning: mne akurát končia kramance :dizzy_face: takže už len čakáť a sledovať hlienik...dúfam, že to výjde teraz :slight_smile:
30. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz soma doma napapana a vyvalena na gauci, drahy sa hra playstation tak mam gauc len pre seba :grinning:
30. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo a kedy odchadzas sem na SVK?

drahy hra playstation? moj este ani nie je doma. :slight_smile:) alebo "((((((

ahoj barcheee, ty si sa nejak odmlcala v poslednej dobe....povinnosti?
30. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra poobede ideme

no moj prisiel dnes skorej, kedze je zajtra sviatok a tak :grinning:
30. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz uz viem, co hovorila barchee, ze pocas ovulacie ten sex chuti ovela viac. :slight_smile:) sice som ho dnes este nemala, ale hadam aj to bude. :slight_smile:

myslim, ze aj to je dokaz ovulacie. Len keby som vedela, ci uz prisla alebo pride, dokelu. :slight_smile:) preco to nie je jednoduchsie?
30. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaahojte, tak som tu :slight_smile:
no robila som ovu test rovnaky ako 2 dni predtym a bol svetlejsi, tak teraz neviem ci ovu bude uz teraz alebo je po, alebo co
30. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, daj potom vediet, ale drzim ti palce aby Dr potvrdil tehu :wink: :dizzy_face:
minix, ale aspon vieme ze ovu bola :wink:
30. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:je tu niekto este?

Ste toho teda popisali,az ma ocka bolia z toho dlheho citania :sunglasses:
30. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jani :slight_smile: , ako sa mas?
30. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu, sice kukam telku, ale som tu :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo,tak celkom fajn,ale vies co,s mm sa pohadam na kazdej somarine,to kvoli svadbe,take nervy :angry:

vcera som vobec nemala cas sem prist,umyvala som okna a upratovala,a vecer som bola velmi unavena.
teraz si drahy na svoju rozlucku so slobodou tak sa nudim,dufam,ze nebude robit hurhaj ked pride v noci domov :confounded:
ale uz ho poznam a bude sa ku mne tulkat a sepkat do uska(ak bude vladat vobec) :grinning:
30. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a moj drahy prave zaspal :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused: :frowning2: :angry:
30. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojoooj,aj mna uz klipkaju ocka,ale este chvilocku tu budem,som taka unavena z roboty,a zajtra robim rano tak skoro vstavat,joooj :confounded:
30. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani robis aj cez sviatok? A v com pracujes? teda iba ak chces povedat?
30. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem ja spinkat..majte sa krasne.snad sa tu zajtra objavim,ak bude cas:slight_smile:pa
30. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj misi, som sa zastavila, mrzi ma, ze drahy zaspal a tebe sa to nesplni....dnes teda.
Ja som tomu mojmu nedala vydychnut, dnes sa jednoducho muselo... :slight_smile: tak uvidime, ci to prinesie nejaky uzitok.

Janulik, zasa na zmierenie je sex dobry....rozlucka so slobodou? to je povinne? :slight_smile:)))
30. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale ja ho este zobudim ked sa budem presuvat do postele, kedze zaspal na gauci pred TV, tak snad este nie je vsetkemu koniec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
minix, ty si skusala ovu testy dlhsie?
30. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby:slight_smile:len som vas prisla pozdravit,lebo dnes sa tu asi neobjavim,tak vam prajem krasny volny dnik :wink:
1. máj 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok