Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
2. máj 2009

Ahoj minix, tak ako?

minix
2. máj 2009

ahoj misi, ja som total zmatena. 🙂)

netusim, co si mam mysliet. 🙂

pozri sa na graf a to sa mi dnes tak ulavilo od tlaku v bruchu, ze som si myslela, ze ovulka prebehla, ale ono sa to vratilo a ta teplota rano - no ja skutocne neviem.
co si o tomto myslite baby?

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

minix
2. máj 2009

kleo, obe sme na tom nejak rovnako divne. 🙂)) a ako vidim, nie som tu zo seba zmatena sama 🙂))

pata31
autor
2. máj 2009

Ahojte, aj ja som tu 🙂
tak pozeram, ze ovulka sa vam nejako posuva...
Minix, tie pluska tam mas podla coho? podla ovu testov ci podla toho mikroskopu?

pata31
autor
2. máj 2009

a Evulik, super, super 😉 drzim palcee nadalej 😵

minix
2. máj 2009

pati, tie pluska som tam dala podla toho mikroskopu.....myslis, ze je to tam relevantne? 🙂 alebo to mam odtial vyhodit? nech to ukazuje normalne?

posuvanie ovulky bude asi vo vzduchu, inak si to neviem vysvetlit. Skusime to asi poistit este zajtra rano a potom to uz necham na nahodu.

evulik, zabudla som aj ja, len tak dalej!!!! 🙂

pata31
autor
2. máj 2009

Minix, no neviem, aj vcera pisala nejaka baba, ze aj dva tyzdne jej ukazovalo podla slin ovulku, takze na to by som sa nespoliehala, skor tie ovu testy...

minix
2. máj 2009

skusim to odtial dat prec, nech viem, kedy to asi moze byt.....zase ma matie ten hlien, tak neviem... :((
aj tie tlaky v bruchu....ved uvidime.

ked som dala tie vysledky testov prec, tak to vyzera takto:

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=...

ved uvidime, zajtra poistime a nechame sa prekvapit. 🙂 sak nie sme masiny a ked to nevyjde, tak sa nic nedeje, pockame na vhodnejsie obdobie 🙂)

pata31
autor
2. máj 2009

Minix, ja som mala tiez hlienik skor ako ovulku... http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
myslim, ze je to ok, a najblizsie dni bude isto ovulka...
inac ten posledny odkaz nebol dobry...ten predchadajuci je ok.. 😵

michalag
2. máj 2009

ako pozeram tak uz sme 3 ktorym dnes klesla teplota a sme z nej zmatene 😅 , asi je nieco vo vzduchu, no babenky uvidime zajtra ako sa to vyvinie

minix
2. máj 2009

no som ti ja zvedava, ale ak to bude tak ako u teba, tak to bude asi zajtra alebo v pondelok. Len aby mali tie male potvorky v com prezit.. 🙂))

a ty sa mas ako, dutinka rastie? 🙂

minix
2. máj 2009

miska, ja som dnes rano cakala, ze pekne stupne alebo mi tam vyznaci ovulku a nestacila som sa divit.

Aj som to merala 3 krat, ale ziadna zmena. 😀

michalag
2. máj 2009

no ja som bola dnes tiez riadne prekvapena ze mi klesla

pata31
autor
2. máj 2009

asi ste uz prepojene, ked vam to tak rovnako klesa a stupa 😉 😀 😀 😀

ja celkom v poho, akurat mam v ustach taku divnu chut, ktorej sa neviem zbavit a nic mi nechuti pre zmenu... 😅

pata31
autor
2. máj 2009

no idem ja, tak pekny vecer 😵

michalag
2. máj 2009

patka aj mne sa tak zda 😝 😀

minix
2. máj 2009

uvidime zajtra rano, miska, tak pekne meraj a rano to skonzultujeme. 🙂
sama som zvedava, ako to bude.

lebo som si myslela, ze si rozumiem a viem, ako fungujem, ale asi to tak nebude, predsa len po vysadeni HAK by to asi bolo strasne idealne..🙂)

michalag
2. máj 2009

babenky a ako ste sa dnes mali?

evulik6
2. máj 2009

ahojte.... je tu este niekto?

michalag
2. máj 2009

ahoj evulik 🙂

evulik6
2. máj 2009

ahoj miska ty moja vytrvalkyna... zase sme tu len mi dve??? 😀
co hokej si sledovala? to bol brutus co? 😝 😠

kleopatris
2. máj 2009

ahojky aj ja osm tu

kleopatris
2. máj 2009

som nie osm 😀
sme akurat prisli z kina 😝 ako hrali ti nasi hokejisti? ja to tu vobec nechytam

michalag
2. máj 2009

evuli 😀 .... pozerali sme hokej ale ked dali Cesi 8 gol tak isiel racsej s malym von 😅 ... toto bol teda hokej 😅 🙄 🤐
kleo ahoj 🙂

kleopatris
2. máj 2009

fuuu uz som si to nasla a som rada ze ten hokej nevidim 😠 to jak hraju? ja by som to lepsie odhrala!

kleopatris
2. máj 2009

vidim, ze u vsetkych bola teplotka divna? myslite, ze mozme mat posunutu ovu? inak ja mam cely den taku nizku teplotu...asi som podchladena 😲

evulik6
2. máj 2009

ahoj kleo...

no to bol teda hokej... ale ved ti nasi blbci ani neutocili...no strasne, deti na ZS by to lepsie zahrali... chudak lasak, ten mal normalne slzy v ociach a pekne nadaval ked odisiel z ihriska... no ale ja by som im tiez vynadala...
ono za vsetko hovori to ze jedine Sekera (obranca) utocil a nasi utocnici neviem na co tam vobec boli...

co sa tyka kleo ovu, kludne ju mozes mat posunutu...aj minix 😉

evulik6
2. máj 2009

inak Sekera je od nas z Prievidze...mlady chalanisko, sikovny 😉

kleopatris
2. máj 2009

a myslis, ze je dnes ci zajtra? jak to je? ono ked je nizka teplota tak prave prebieha alebo bude? ja som z toho furt blba 😒

kleopatris
2. máj 2009

no este ze som to nevidela s cechmi 8:0 hanba ☹
od nas z mesta je zase Zigo, ale ten tam asi tento rok neni, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre