Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

deda
11. apr 2009

ahojte,tak mrcha mi meškala 2 dni tak už som sa vyrešovala ale nakoniec prišla...no budeme musiet skušať dalej...

pata31
autor
11. apr 2009

Deda, tak to mi je luto... 😔

pata31
autor
11. apr 2009

pozeram, ze kazdy sviatkuje 🙂 u nas bola taka burka, ze ladovec padal asi pol hodiny, tak sme utekali zakryt nove auto kobercami a dekou, aby ho neposkodilo 😅

michalag
11. apr 2009

Ahojte,
pata, so starkovcami su dost malo, tak nech si ich uziju 😉

tak dnes zase klesla teplota, ja som uz z toho magor 😠 , kazdy vravi ze to moze byt IP, ale pri mojom stasti sa so mnou teplota len hra 😅 😝 ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
11. apr 2009

Ahoj, Miska...no uvidis zajtra teplotu, ked stupne,tak by to mohlo byt ip...
takze stale si sama doma, uz si si trosku zvykla?...aj ja som ted sama, mm isiel rezat nejake zelezo..ale pride segra s detmi za chvilku, tak bude zase rusno 🙂

michalag
11. apr 2009

chlapi pridu az zajtra podvecer, ale za hodinu idem k mamine, aby mi z toho ticha nesiblo 😅 😝 😀 😀 😀
My si to vynahradime v pondelok, ideme si opekat 🙂 🙂 🙂 😉

inak neviem ci to je IP, lebo aj minuly cyklus mi takto klesla teplota a potom stupla a nakoniec prisla mrchana 😠
minuly cyklus:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

pata31
autor
11. apr 2009

no idem ja robit veceru...vyprazany syr bez vyprazania 😉 keby ste sa chceli kuk na recept, tak tu je:
http://vrablanska.blog.sme.sk/c/89484/zapeceny-...

michalag
11. apr 2009

pata to vyzera naozaj chutne, niekedy vyskusam 😉 🙂

andiekens
11. apr 2009

ahojte babenky 🙂 rozhodla som sa, ze sa k vam pridam.. 🙂 doteraz som sice nepratila medzi snazilky, ale tento mesiac mi meskaju kramy uz 11 dni..zvykla som mat podobne vystrely hlavne, ked som bola mladsia. test som si povedala, ze robit nebudem. ak nepridu do buduc tyzdna, idem na gyndu. no a preco vlastne pisem sem..totizto ma z toho nejako chytil taky osial, ze ak nebudem tehotna, (co je aj napriek uz tym 11 dnom stale hodne pravdepodobne) tak sa zaradim medzi snazilky 🙂)

pata31
autor
11. apr 2009

Ahoj, Andiekens...tak ta tu teda vitam...a drzim palceky, aby to bolo to tehu 🙂 to by si potom bola prva tehulka v tejto teme, co by bolo skvele...aby sa nam to tu konecne rozbehlo! 😵 😵

pata31
autor
12. apr 2009
evulik6
12. apr 2009

ahojte....tak mi sme v piatok boli nakoniec na vylete...boli sme pozriet moju sesternicu co je od nas necele dve hodiny cesty autom...prisli sme az vecer tak s om tu ani nebola....vcera sme mali behacky po obchodoch, potom som upratovala cely byt, prala a prala a prala, navstevu sme mali, potom som zase upratovala a robila salat a rezne a medove rezy.... vecer som bola total KO....

patka ja uz nemeriam... vcera som dostala mrchu mrchatu tak som s meranim skoncila... rozmyslam ze pojdem k dokine nech mi da nieco na upravenie cyklu... som z toho taka nestastna, ze sa mi to takto doruchalo po tom kyrete... 😢 😢 😢

andiekens.... drzim palceky aby si sa uz snazit nemusela.... pevne verim ze sebe uz nosis babatenko... 😵

patka, pekne vyzera ten tvoj graf.... vyzera to slubne... nebudes ty nahodou tehu???? 😉 😀

michalag
12. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
dnes je tu nejako mrtvo, ale asi vsetky sviatkujete 🙂 😉

pata, ta teplota sa ti krasne drzi hore 🙂 😵

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

andiekens
12. apr 2009

len pozeram na tie vase tabulky.. mohla by som poprosit niekoho, aby ma dostal do obrazu takymi 5 vetami ?? ja sa rychlo ucim 🙂

evulik6
12. apr 2009

andiekens... noooo... merias si teplotu kazde rano v rovnaku hodinu, najlepsie este v posteli... bo pohyb, jedlo, a co ja viem co vsetko este ovplyvnuju teplotu... tu si merias bud v ustach, alebo dole... a zapisujes... pred ovu su teploty nizsie ako po ovu... ked sa ti po ovu drzi teplota hore, najma vtedy ked mas mat mrchu tak si pravdepodobne tehu ak ti klesne alebo klesa pred mrchou tak ti isto mrcha pride a teho sa nekona... takze dufam ze na vysvetlenie ti to staci...aspon tak strucne... 😉

pata31
autor
12. apr 2009

jeeej...ahoj, Evulik 🙂 takze zaneprazdnená si...my sme dnes robili gulas, akoze moju oslavu narodenin 🙂
...takze mrcha hnusna dosla 😒 len chod k dr, urcite ti pomoze...a kolko dnovy cyklus si teraz mala?
no a k mojim teplotam..zatial je to fajn, uvidime este dalsie tri dni...ale ziadne priznaky zatial, takze si nic nenamyslam...uvidime 🙂
Miska, tiez pekne teplotky, drzim palce 🙂
netesim sa na zajtra...zase budem mokra jak mys! 😠

michalag
12. apr 2009

pata ani ja sa netesim, ale mastastie ma obleje len moja polovicka so synacikom, tak to nejako vydrzim 😅 😝 😀 , este pojdu obliat starku a potom hor sa opekat (ovsem ak nebude prsat)
pata aj ja ti drzim palce 😉

pata31
autor
12. apr 2009

dik, Miska 🙂
no u nas na oblievacku je toho viac...styria synovci, ocino, brat a mm...takze bude sranda...hlavne od mm...dufam, ze to nebude zase v posteli 🙄

barchee
12. apr 2009

ahojky baby 😉 budúcu sobotu mám svadbu a akurát mám ovuláciu 😵 zatiaľ je prvá, kedy sa vedome snažíme o bábetko 😅 som zvedavá, či sa nám podarí na prvý šup... na zistenie ovulky meriate teplotu??? ja si sledujem výtok...je to istejšie a hlavne jednoduchšie viditeľnejšie ako teplota... 😀

andiekens
12. apr 2009

dakujem evulik 🙂 som si nejak tak myslela, no nebola som ista, kedy a za akych podmienok sa meria..🙂 este raz dakujeeem.

pata31
autor
12. apr 2009

Ahoj, Barchee...tak blahozelam k svadbe, nech vam dobre dopadne...a drzim palce na snazenie! 😵 aj ja som si myslela, ze sa podari na prvy sup, ale nem 😔 mozno na druhy...to budem vediet uz o par dni...ked ne/pride mrcha...ale meriam, aj sledujem vytok...aj ked tento cyklus som mala vytok skor ako ovulku podla teploty...

barchee
12. apr 2009

ďakujem 😉 , dúfam, že nám nebude pršať, síce hlásia, ale moc dúfam, že to nevýjde 😨 výtok ti začne keď je začína ovulačný čas, teplota sa vtedy ešte nemusí zvýšiť...v deň samotnej ovulácie je výtok taký iný, redší a ťahavý...vidno aj keď ideš cikať, visí kade tade, aj na papieri je ho hodne...ja sa spolieham len na prejavy môjho tela 😀 antikoncepciu neberiem už skoro 3 roky, ty si dobrala len teraz vo februári? Máš to tak napísané v albume 😉

pata31
autor
12. apr 2009

hej, hej, ja som len vo februari dobrala...inac nam prsalo na svadbe, dokonca nam 2 hodiny nesla elektrika 😀 nastastie este bolo svetlo a ked sa zacalo stmievat, tak uz zapli...

desmodka
12. apr 2009

ahojte baby ja len tak na rychlo...
som si povedala ze cez sviatky sme nepridem, ale nedalo mi 😠
vsetkym prajem zajtra co najmenej vody... ved pekne sme uz dost tak naco nas polievat 😀 😀

bercheee ja nemam ziadne ovu priznaky, nie kazda zena ich ma... ty patris tym k stastnejsim, mne neostava nic ine merat a kedze mam este aj nepravidelne cykly, tak to sa uz vobec neda odhadnut 😉

evulik6
12. apr 2009

ahojte babulky... barche, gratulujem k svadbe a drzim palce nech vam aj to pocasie vydrzi... ja som pozerala pocko a zatial hlasili celkom pekne...
Inak aj ja som sa riadila doteraz vzdy len podla vytoku... antikoncepciu som este ani nebrala..... a to sme s manzelom spolu uz pat rokov zobraty a predtym sme chodili tiez skoro sest ale to sme sa chranili kondosom ... ked sme sa vzali tak sme zrusili aj ten, a v pohode... ja som sa rozhodla nemerat uz... kaslem na to...

patka teraz som mala cyklus 29... este jeden mesiac vydrzim, a uvidim podla toho ako mi mrcha pride... asi to chce cas kym sa mi to upravi... prvy som mala 21, po kyrete, potom 28, 31 a teraz 29...ale brala som posledne dva dni antibiotika, tak mozno to ovplyvnili aj tie... strasne ma bolelo hrdlo - mandle, tak som to nevydrzala a nasadila som si este co som doma nasla...uz je to ok, len si musim dat pozor na bublinky... 😀

akurat pozeram markizu ako danceuju 😀

andiekens
12. apr 2009

baby, som takaaaa nervnaaa 😒 najdlhsie ako mi kedy meskali kramy a boli negat. bolo 13. dni (aj ked v poslednej dobe nemam problem s pravidelnostou). zajtra zacinam 13.den, ale uz to nevydrzim a ideme robit test a utorok gynda, ak nedojde.

evulik6
12. apr 2009

noooo andiekens...ja si myslim ze budes teho.... teda ak sa nemylim... a nemas take stavy akoby si mala dostat, ze ta chvilkami pobolieva podbrusko a potom zase nic????? a prsia co? nebolia ta?

evulik6
12. apr 2009

ja som zase nervna z toho ze mi chodi svina kedy chce.... to ma rozculuje strasne... ale dufam ze sa mi to este upravi... este pockam asi...aj ked stale rozmyslam ze zabehnem k dokine nech mi da nejake tabletky alebo co na upravenie... 😢

pata31
autor
12. apr 2009

inac mna dnes boli chvilami brucho, akoby som mala dostat mrchu...dokonca ma strasne prehnalo po gulasi, normalne som nevedela, ci sa naraz aj nevyzvracam...ale po chvili to preslo...asi si zase nieco nahovaram 😅 😕 🙄
andikiens...takze mavas rovnako dlhe cykly? Sprav si co najskor testik a daj nam vediet!!! 😵 ci ty si mala negat.test?
Ahoj, Desmodka...aj tebe malo vody...mne uz sa tu mm vyhraza, jak ma na tri krat obleje 😠 neznasam kupacku! 🙄
Evulik...ta to nie len sampanske pit po veceroch 😝 😀 no daj si pozor na hrdielko...treba byt fit 😵

pata31
autor
12. apr 2009

inac aj ja dancujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre