Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

tatranka111
22. júl 2009

dobré ranko kočky 🙂 🙂

tatranka111
22. júl 2009

baby dnes by som mala začat brat duphaston........sa neviem teraz rozhodnut či ano alebo nie
od kedy som ho začala brat tak nemam ovu..........som rozmyšlala, že skusim teno mesiac vysadit.....možno ovu príde

tatranka111
22. júl 2009

jeeeee a ešte niečo v 11 dc ma velmi boleli kríže tak ako pred ms, potom už pobolievali troška a včera zase taká silná bolest ako pred ms..........možeto značit ovu? alebo nejaká cysta, alebo čo? ovu bolesti som nikdy nemala preto sa pytam 🙂

evulik6
22. júl 2009

tatranka tak to ti teda neporadim... mne obcas pri ovu byva zle normalne ze na tycku... A teraz na dovolenke mi prislo zle, ale to som uz mala urcite po ovu...tak nechapem... som isla ranajkovat a normalne mi prislo na grc... a niekedy ma tiez bolia aj krize aj podbrusko pri ovu...

patka,... prve pohyby su take ako si pisala ...je to take zvlastne akoby steklenie v brusku alebo ako by som to opisala...akoby si citila take pulzovanie... Tak a teraz si uz mala pekny cititelny pohyb...to je super... 🙂

evulik6
22. júl 2009

tatranka...cisto moj nazor... mohla by to byt ovu... hlien si nemala?

bibi24
22. júl 2009

Pati, jeej, to je pekne 😵

Evulik, dakujem za povzbudenie...asi este chvilu vydrzim aj bez Dr. 😉

Tatranka, no mohla to byt ovu, ja ale neviem, ja az take pocity nemam, takze to neviem posudit.

bibi24
22. júl 2009

Tatranka a s tym duphastonom, to nam je asi tazko posudit, ci ano, alebo nie. Ja som radsej za prirodzenu cestu, bez liekov, ale ked to inak nejde, tak lieky a liecbu treba nasadit. Ja by som pocuvala svojho Dr. a podla toho sa riadila. Ak si myslis, ze ti nieco robi zle, alebo ze by si to nemala uzivat, porad sa radsej s doktorom a nerob si sama nejake liecenia a zavery. 😉

tatranka111
22. júl 2009

evulik
praveže som hlien vobec nemala tak neviem

bibi
dííík za radu rozhodla som sa, že asi zajtra zajdem k doktorovi

pata31
autor
22. júl 2009

Tatranka, si sa dobre rozhodla...tak potom napis, co ti povedal...
ja sa uz tesim na obeeed...som hladnaaa!
inac vcera vecer asi o pol jedenastej som dostala strasny hlad, tak mi mm musel ist spravit chlebik so syrom 😀

bibi24
22. júl 2009

Patka 😀 aspon je zlaty, ze sa o teba stara 😉

baby, kde vsetky ste? vonku uzivate teplo? lebo nejak zamrza konverzacia...No, ja som v praci a pracujem a ked sa mi da, hned sem zavitam, ale pozeram, ze nuda... 😒

pata31
autor
22. júl 2009

Bibi...no hej, obcas ma takto obsluzi 😉
ja stale pracujem, ale mala som zakaznikov a aj kamoska bola na navsteve, tak sme pokecali...

pata31
autor
22. júl 2009

no baby, za chvilku koncim a mam volno styri dniiiii...jupiiiii...aj ked som stale nevymyslela, kam pojdeme...asi skoncime nakoniec na Mlynkach - Dedinkach...mozno pojdeme stanovat 😉 😀 tak sa majte krasne, mozno sa niekedy kuknem sem...

bibi24
23. júl 2009

Patka, peknu mini dovolenku a dobre si oddychni. 😉
Inak, dnes som tu asi prvykrat prva 🙂 jupiiiii....a dobre ranko vsetkym (len skoda, ze tu nikto nie je 😀 )

evulik6
23. júl 2009

dobre ranko kocky... Patke zelam krasnu dovcu, oddychni si a s tym stanovanim pozor, hlasia skarede pocasie na vikend, aby si nam neprechladla 😉

Ja som bola vcera s malym na kupku...aj dnes idem... ale dnes idem od rana...za nejaku hodinku asi vyrazim... vecer ideme na zahradku pooberat co sa da a mozno si budeme aj opekat 😉 Tak sa tesim...

januliatko1985
23. júl 2009

Aaaahojte kocky,tak uz aj ja som spat z dovolenky....bolo peeerfektne,pocasie,voda...no proste relax jak ma byt.a vcera som uz aj bola v robote,tak to bolo strasne,sa mi tak nehcelo ist 🙄
no a teraz moje novinky: mrcha este neprisla, mala dojst minuly utorok takze dnes mi uz meska 9den,ale test negativny, robila som si ho predvcerom a budem zase zajtra ak ms nepride a inac na 9 a 10dpo som mala taky ruzovo hnedy husty vytok,to som nikdy nemala,a este v case ked mala prist ms tak asi 4dni to iste,aj ma uz pobolievalo brusko ako na ms a nic ,neprisla,tak stale cakam, ze co a ako....a kebyze som tehotna , je mozne ze hcg stupa tak pomaly , ze test mi este nic neukazuje???hmmm,co vy na to odbornicky?

a vy baby co inac mate nove?nejaka nova tehulka? 😉

januliatko1985
23. júl 2009

inac to aj u vas tak strasne teplo je,dnes to bude riadny vypek, uz teraz sa v byte roztapam 😵
a predvcerom sa mojej kolegynke narodil syncek Jakubko,tak som sa potesila,len napisala sms ze sa narodil a ze to bolo strasne, ze myslela, ze umrie a ze nikdy viac,tak som sa rehotala, ale to je cista ona srandistka 😅 aj druha kamoska uz bude rodit kazdu chvilocku....aj ja chceeeeem 😠

michalag
23. júl 2009

Ahojte
patka, krasnu dovcu, pekne si oddychnite a uzite si to, ale davaj na seba pozor 😉 🙂 😵

jani a kolky by si dnes mala byt DPO?

evi, jeeej, tak si uzite kupko aj za nas 😉

mne dnes teploty klesla, takze by mala dnes dorazit aj mrcha ... ale cakala som to ... aj ja by som sla na kupko, ale racsej nejdem riskovat, ak by sa milostivej dnes uracilo prist 😝

januliatko1985
23. júl 2009

miska,myslim ze 22dpo, to je dost nie?nechapem 😕

zusika
23. júl 2009

ahojte, aj nasim znamym sa vcera narodila dcerka Adelka.... a predvcerom zase kamaratkinej sestre Ella....
sami novi ludia pribudaju na tomto svete 🙂 tesim na to
zelam vam pekny den!!!

michalag
23. júl 2009

jani, to je dost nato aby ti test uz ukazal 😅

ahoj zusi, ako sa mate?

michalag
23. júl 2009

a nemohla si mat posunutu ovu?

janurka
23. júl 2009

ajojte babiky... patka krasnu dovolenôčku ti prajem a poriadne si to uži...
jani myslim že test by ti už vyšiel aj ked len tienik. ale su ženy ktroym test neukaže že su tehu a su.... tak možno si jedna z nich... 😉 silno silno držim palčeky...

januliatko1985
23. júl 2009

miska,mozno aj hej,ale som si robila ovu testy aj zvysena teplota tomu nasvedcovala...ja uz fakt neviem,musim len cakat,nic ine mi neostava 🤐

evulik6
23. júl 2009

Baby, dala som fotky do albumu...ale zatial iba z Benatok a aquapsplashu v Lignane... ak chcete kuknite 😉

Miska, ja tiez ocakavam mrchajdu...dufam ze zrovna dnes sa nedoserka... Uz aj vcera som trpla na kupku ze ci nic ... som chodila kazdu chvilu na wc ... ale ja sa nekupem, iba s malym som vo vode, lebo sam byt aj tak nemoze.. ale som poistena keby nieco... 😀

michalag
23. júl 2009

jani a nemas graf?

januliatko1985
23. júl 2009

miska,mam, ale posledne meranie bolo este pred dovcou,to uz je dost davno,takze to musim nechat na nahodu a nespoliehat sa na bt

michalag
23. júl 2009

evi, krasne fotocky, dovolenka, musela byt fakt nadherna 😵 🙂

janurka
23. júl 2009

evulik fotky maš prekrasne... ozaj... to si bola aj so sestrou?

januliatko1985
23. júl 2009

evi aj ja som uz pozrela,krasne fotecky 😉

michalag
23. júl 2009

no tak uz len cakat 😅 😝 ... ved ak zajtra nepride skus testnut a uvidis na com si 😉 ... drzim palce 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre