Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
20. máj 2009

donna mne sa zda že si robila test den pred predpokladanou mrchou 😒

donna11
20. máj 2009

..reivka ja som sa riadila podla cyklu, ked som este mala HAK a podla nich to tak vychadzalo..
......mozno sa mi to cele len posunulo, nic viac.. 😒

reivka
20. máj 2009

donna testni testni testni testniiiiiii chceme vidieť tvoje // 😀

michalag
20. máj 2009

donna, donna, donna 😀 😀 😀 😀

minix
20. máj 2009

mne sa urobil tienik na 11 DPO, silnejsi na 13 DPO, 15 DPO sa mi zda ze to uz bolo jasne a teraz som 19 DPO tusim....ale uz to nesledujem. Lebo rano som zmerala teplotu a bolo ze 36,7, skoro ma svihlo, tak som povedala, ze dnesne rano som s tym skoncila. 🙂)))

clovek sam zo seba dokaze urobit takeho debila. 🙂)))

minix
20. máj 2009

ale prepocitane, robila som si testik cca 2 dni pred ocakavanou mrchou a to bolo to 11 DPO.

donna11
20. máj 2009

...babyyyyyyy....nerobte!!..... 😲 😲 😲 ...ja musim byt kludna a zmierena, ze nic nebude...a vy mi tu robite taketo soky!!!..pssst.. 🙂 🙂 🙂

minix
20. máj 2009

donni, urob, ako uznas za vhodne, je to tvoj pocit. 🙂)))

michalag
20. máj 2009

a robila si s citlivostou 10mllU/ml , ked ti ukazalo uz tienik?

reivka
20. máj 2009

minix 2 dni pred? to si pekne netrpezliva, ved ešte ani nemeškala hehhehee 😀

donna11
20. máj 2009

...dakujem minix..... 🙂 ...nie ozaj baby, fakt sa bojim, tak radsej pockam, ci sa do pia neobjavi mrcha a ak, tak v sob budem testovat, ok??..moze byt?. 🙂 ..davam tomu cas, ze tyzden meskania... 😉 ..teda dufam ze nepride dovtedy..

minix
20. máj 2009

miska, ja uz ani neviem, ale uplne prvy bol pepino, a tam to bolo malilililililinke, tak neviem....ak mas doma, kukni, aku maju citlivost....
ale ku koncu mi v pohode ukazovalo tie 10kove, len taky fukot.

ano, reivka, bola som netrpezliva, lebo sa so mnou dialo nieco, comu som nerozumela, a potrebovala som najst pricinu. 🙂) a nasla.

snad nepride, budem ti drzat palce, aj ked ja sa to dozviem az v utorok rano, ked sa prehryzem dalsimi strankami tejto debatky. 🙂)))

michalag
20. máj 2009

hej ten mam doma, tak to ti ukazalo pekne 🙂 , tak ja uz asi mozem zabudnut na poz. vysledok ☹ .... ale uz kaslem nato, pockam do mrchy a potom sa pojde opat nato 🙂

michalag
20. máj 2009

minix, dakujem 😉

donna11
20. máj 2009

..misi klud...aj ked sa to lahko povie......radsej bud v tom, ze nic a tym viac budes potom prekvapena, ked budu //.. 🙂 🙂 🙂 ..

reivka
20. máj 2009

michala ty si testla? kolko pred?

donna11
20. máj 2009

..teda hadam to bude fungovat... 😀

michalag
20. máj 2009

reivka, ani sa racsej nepytaj 😅 🤐 🤐

janurka
20. máj 2009

baby ja som robila testik 10 DPO a od toho každy den včera som sice vynechala ale dnes som znova testovala a su čiarky stale vyraznešie dam aj do albumu tak môžte pozrieť
😉

michalag
20. máj 2009

janurka, jasne daj kukneme 😉

janurka
20. máj 2009

už je tam
nie je to až take kvalitne ale hadam ten rozdiel je viditelny 10 DPO len slabulinky tienik a dnes jupik čiarka jak hrom

michalag
20. máj 2009

ja som uz videla, pekne ti to tmavne 😉

donna11
20. máj 2009

..janurka len tak dalej.. 😉

minix
20. máj 2009

miska, nevzdavaj sa, len to asi nesilit.. 🙂 a ver tomu, ze ta nakazime, ked prideme. 🙂)) teda ja ked budem mat oficialne, tak vam poslem virusiky. 🙂)

janu, pozerala som si ich a ja som mala presne take iste, takze podla mna ti to vyslo. 🙂 gratulujem, ale tak potajomky.

bibi24
20. máj 2009

Janurka a vy ste sa ako dlho snazili? 🙂

pata31
autor
20. máj 2009

baby, no kde ste vsetky zmizli? 😕
ja sa ucim anglinu 😀

kleopatris
20. máj 2009

tak konecne som tu aj ja 😀
joj minix ja sa s tebou este stale vytesujem 😵

teuflerin to sme dve, ktorym skoncila mrcha 😀 😝 aj my zaciname dnes pokus c.2 😝 a dufam, ze bude uz konecne uspesny! 😵

baby vy teda pisete jak dive, ale to je dobre, lebo zajtra som doma a mozem vas pekne citat a aj reagovat a v piatok uz kolegyna pride, tak sa budem nudiiiiit 😀

janurka
20. máj 2009

my sme sa snažilkovali druhy mesiac a stale sa mi nechce veriť že to vyšlo ... ale som veľmi šťastná... a dufam že to tak ostane... zajtra budem volať o vysledky z krvi tak mi držte palušky

pata31
autor
20. máj 2009

Janurka, tak tebe to vyslo tak jak nam, na druhy pokus 😵 drzim palceky 😵 inac mne brali krv az v 9tt, a v piatok idem do poradne, mi tam aj vyseldky povedia...

Kleo, tak vitaaaj 😵 a posielam virusik: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵

pata31
autor
20. máj 2009

baby, tak pekny vecer prajem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre