Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
11. jún 2009

halo halo,je niekto domaaaa?co robite baby?

michalag
11. jún 2009

ahoj jani, ja som tu 😉 🙂

michalag
11. jún 2009

jani, podla mna uz ovu bola ale nevyznacilo ti ju leboí si tam mala pokles, tak si skus vymazat teploty z 1.6. a 2.6.

januliatko1985
11. jún 2009

ok miska tak to idem skusit

michalag
11. jún 2009

jani, videla som 😉 , nato ze si 13DPO mas peknu teplotu 😉 🙂

januliatko1985
11. jún 2009

hej aj ja si myslim ...sak uvidime , ze co a ako 🙂
co i nac robis?

michalag
11. jún 2009

pozeram Ordinaciu a jednym ockom kukam aj sem 🙂
drzim palce, aby sa drzala takto hore 🙂 a kolko mas LF?

teuflerin
11. jún 2009

ahojte babulky tak som tu uz aj ja..no moj predpokladany termin nepridenia mrchy je 14teho tusim.....takze uvidime..ale strasne silno drzte palceky..lebo by som veeelmi chcela....tak nech sa konecne aj na mna stastie usmeje nie?no a akurat som prisla a kukam tize jednym ockom sem a jednym na tv..tak cakam na debatu nejaku:D

januliatko1985
11. jún 2009

misi,tak ja sa v tej lf vobec este neviem vyznat 😖

januliatko1985
11. jún 2009

nevies mi s tym poradit misi?
baby ja nepozeram ordinaciu lebo mm pozera serial Lost,si to napalil na pc a v kuse uz asi druhy tyzden to pozera po veceroch,takze ja z tv nic nemam....tak radsej som tu.ked som este nerobila tak ordinacia bola moja srdcovka,ale robim aj vecer niekedy a prichadzam domov az po 21.00,takze to uz nestiham a na nete sa mi nechce pozerat a ani na to nemam nejak extra moc vela casu...esteze je tu modry konik,kde mi trosku ubehne cas,a aj sa tu nieco naucim 🙂

teuflerin
11. jún 2009

no nove infosky nazbierame a podobne nie...tak aspon si mame kde pokecat o rovnakych veciach

januliatko1985
11. jún 2009

hej teu,ja keby som sa mala cely vecer rozpravat s manzelom o takych veciach tak by asi zaspal.... 😀 ale som mu pred chvilkou ukazala ten graf s bt,tak pozrel na sekundu a zmizol....a povedal,ze si mysli,ze som tehu 😅 on je asi jasnovidec 🙂

michalag
11. jún 2009

jani myslis LF (lutearnu fazu)?

januliatko1985
11. jún 2009

ano miska...to je pocet dni od ovulacie po mrchu alebo ako?

teuflerin
11. jún 2009

no tak to pekne jani nie?sak ked to on povedal tak to musi byt pravda:D....sak oni vzdy maju pravdu..aj vam to ten vas stale hovori???:D:D:D:D

michalag
11. jún 2009

jani, ano, je to pocet dni od ovu po mrchu 🙂 😉 .... a vies aku mavas? lebo vtedy sa da zistit v podstate aj tehu

januliatko1985
11. jún 2009

misi,ved to , ze to presne neviem,lebo predtym som mala nepravidelnu ms,a som nesledovala ovulaciu velmi,tak teraz pri tomto cykle uvidim aka bude lf,ak by ms nahodou prisla 😖

januliatko1985
11. jún 2009

teu, tak ako kedy,ale v poslednej dobe ja mam vzdy pravdu, a potom si to prizna, ze som mala pravdu 😅 chudacik 🙂

teuflerin
11. jún 2009

nooo..tak to hej...my sme v poslednej dobe spolu poriadne ani neni, on je bud v skole, alebo robote, a ked ja pridem domov, tak som strasne unavena a nervozna...a este spolu nebyvame takze on ide potom domov..och joj..uz nech sme spolu

evulik6
11. jún 2009

ahojte...tak som vas prisla opat kuken...
jani, mas pekny grafik... uvidime zajtrajsiu teplotu... drzim palce... 😉

januliatko1985
11. jún 2009

evi ahoj,tiez si pozerala ordinaciu?

januliatko1985
11. jún 2009

nonic baby idem ja ,mm ma vola k telke tak idem sa k nemu pritulit...dobru nocku a rano som tu aj s teplotkou,drzte palce aby ms neprislaaa 🙂

teuflerin
11. jún 2009

jani budem na teba mylsiet...drzim palceky..baby ja zajtra idem robit promo tak sa tu vidime az vecer..tak drzim apalceky vsetkym vo vsetkom..a idem si tiez lazkat..krasne sny...ahojte

evulik6
11. jún 2009

aj ja budem na teba mysliet...

jani na wunschi vyznacuje LF vzdy 14 dni, ak ju mas dlhsiu tak ti test nemusel este zachytit hcg...este pockaj zo 2-3 dni a budes vediet co a ako... drzim palce...rano sa pridem pozriet co si namerala...

dobru noc babulky...

januliatko1985
12. jún 2009

dobre ranko babenky 🙂 takze teplotka takto 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

michalag
12. jún 2009

Dobreee ranko babenky 🙂 😉 ,
jani teplota vyzera stale super 🙂 😵 ..... ak ti nepride este 3 dni a bude sa ti takto pekne drzat hore tak je nadej ze si ..., ale nechcem to zariaknut 🤐

januliatko1985
12. jún 2009

ahoj miska....ty si tu dnes skoro...co uz je maly hore?...hej ta teplotka musiiiiiiiii vydrzat 😅

evulik6
12. jún 2009

ahojte.... ako ste sa vyspali? ja ani neviem, v celku dobre ale som nejaka znicena, hlava ma boli, asi z tohto pocasicka...

jani pekna teplota, drzim palce nech sa udrzi 😉

januliatko1985
12. jún 2009

ahoj evulik.....aj co je u vas skaredo ze ta hlavicka boli?tu je krasne slnecno,len dokedy 😒 urcite zacne prasat ked pojdem do prace,som si ista ....rano s mm zobudil do prace a ma budil, ze si mam zmerat teplotku ,tiez je uz nedockavy a to cakanie je na tom najhorsie ... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre