Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
15. apr 2009

tomu verim, ze bol stastny sak bude tatinkom 😀
no s tym pohlavim to mas komplikovane, asi sa budeme musiet nechat prekvapit, ale o to napinavejsie to bude 😵

pata31
autor
15. apr 2009

podla mna dievcatko...joj, ale neprehanam to uz s tymi uvahami? asi by som sa mala trosku skludnit... 😝

kleopatris
15. apr 2009

ale neprehanas, sak to je dovod na radost 😉 neboj, uz je miminko v brusku a uz tam aj ostane celych 9 mesiacov 😵 hlavne aby bolo zdrave a ty s nim 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

dik 😵 a uz mam aj mena, ktore sa mi pacia...dnes som niekde zacula Marko...sa mi to tak zapacilo, lebo manzel je Maros a raz mi hovoril, ze ho tak niekto prezyval...a dievcenske Lilien 😵 som trubka, ze? 😀

kleopatris
15. apr 2009

Lilien je nadherne, to sme aj my uvazovali 😀 ale v nemecku je to jedno z najcastejsich mien a ja nechcem aby ich bolo 5 v triede s rovnakym menom, ale na slovensku by som ho dala hned 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

fakt? tu su zase momentalne IN Sebastian, Samuel, Ema...

kleopatris
15. apr 2009

no to je sranda jak sa to od regionu k regionu meni 🙂 ale aspon sa vsetky deti nevolaju rovnako 😀
este 13 minut a ide sa domkov 😀

pata31
autor
15. apr 2009

uz len 7 minut 😀

kleopatris
15. apr 2009

no u mna teraz 6 😀
a budes oznamovat aj rodicom, alebo pockas radsej este na doktora?

pata31
autor
15. apr 2009

chce sa mi spat...rano som sa skoro zobudila, bo som bola zvedava na teplotu...a ked som zistila, ze ostala vysoka, tak uz som nezaspala 😀 este sa mi aj snivalo, ze meriam teplotu, ale ze bola nizka, tak nastastie to bol len sen 😝

pata31
autor
15. apr 2009

pockam na potvrdenie od doktora..

kleopatris
15. apr 2009

no teraz musis ale pekne dodrzovat spankovy rezim a ked to aj lekar potvrdi uz nemusis vstavat aby si merala 😀

pata31
autor
15. apr 2009

veru 😵 ale este budem merat dovtedy 🙂

pata31
autor
15. apr 2009

tak sa maj...ja ideeeem 😵

kleopatris
15. apr 2009

tak pekny vecer a neusmievaj sa tolko, lebo sa prezradis 😀

andiekens
15. apr 2009

tak ja to uz mam iste ☹ hcg negat.. nehormony mi este nevysli, ale vyzera to tak, ze bude nasledovat hormonalna liecba.. ☹

pata31
autor
15. apr 2009

andiekens, tak to mi je luto 😒

michalag
15. apr 2009

andiekens ☹ ☹ ☹ ☹

michalag
16. apr 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
dnes som tu prvaaaaa 😲 😀

pata, skusala si aj dnes rano testik?

cantharis
16. apr 2009

Ahojte kocky,

skusam este v jednej teme ale skusim aj u Vas... nevedeli by ste mi poradit a dat nejake 'zarucene tipy a triky' ako otehotniet? rada by som uz tento mesiac isla viac-menej na istotu 😀

michalag
16. apr 2009

cantharis, treba len keksikovat, keksikovat a este raz keksikovat, mozno vyyskusat ovu test, merat BT, pozerat krcok a hlien, ale ani toto nie je zarucene ze sa podari 😅 😝 🤐

kleopatris
16. apr 2009

dobre rano babulky

andiekens aj mne je to luto ☹

patka uz si testovala?

ja idem dnes volat mojemu gynekologovi kvoli vysledkom 😒 sa bojim tiez, co z toho vyleze 🤐

michalag
16. apr 2009

kleo, budem na teba mysliet, aby to dopadlo dobre 😉 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

ahojte, tak uz som tu...sla som pesi do prace a este som si isla kupit ten testik...konencne som nasla lekaren, kde predavaju mamatest 🙂 takze mam dva za cenu jedneho 😝 😀 pojdem za chvilu ocikat...
no a dnes odisla segra naspat do Belgicka, dufam, ze stihnu leitadlo v BA 😀 😀

cantharis
16. apr 2009

dakujem michalag 🙂 a pozit. ovu test znamena, ze ovu este len pride (kedy?) alebo uz prave je? a omu meraniu teploty som nikdy nepochopila... po ovu sa zvysi a musi zostat hore na znak tehu? o kolko sa zvysi? a krcok? ake maju byt zmenu pri ovu? 😀 😀 😀 prepac za tolko otazok 😅

pata31
autor
16. apr 2009

ahoj, Miska...stale to mas dobreeeeee 🙂
a ja takto krasne: http://www.fertilityfriend.com/home/pata31

michalag
16. apr 2009

patka na ten tvoj grafik sa pozera tak perfektne 😉 🙂 🙂 🙂 😉
a rano si skusala dalsi testik?

kleopatris
16. apr 2009

pati no utekaj, sak sme zvedave a netrpezlive 😝
michalag dakujem 🙂

pata31
autor
16. apr 2009

este nie, lebo som rano nemala, az ted som kupila...takze za chvilu pojdem testnut, ale sa najprv musim poriadne napit 😉
inac vcera ma fajne pichalo v podbrusku...som ani chodit poriadne nemohla, mi az stahovalo svaly na stehne...asi si hladalo miestecko v maternici alebo co... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre