Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
29. máj 2009

pati, nejako ti nie je dnes sudene dostat sa domov skor 😅 🤐

pata31
autor
29. máj 2009

no veruze, mas pravdu 😉 😅 ale je mi to v podstate jedno, hlava ma celkom aj prestala boliet a mm pride az okolo siedmej, takze mi to ani tak nevadi...ale mohla som sa aspon skor vyvalit... 😅

evulik6
29. máj 2009

ahojte...
januliatko neviem ci budeme testovat spolu....mohli by sme ale ako som citala tak ovu si mala asi prednedavnom takze mas este doost casu... ja som mala ovu od 10-13 dni...niektory z tychto dni, lebo som nemerala, tak len podla hlienu viem... vychadza mi mrcha na nedelu podla vsetkeho...mozno na pondelok... tak neviem kedy budem testovat, mozno ani nebudem ak mrcha hned dorazi... 😒

patka tak ti to nevyslo?no skoda... 😒

zusika, drzim palce nech mrchana nedojde a nech najdes na teste riadne bakule 😉 😀 😀 😀

miska, tebe zelam nech ti to tento cyklus vyjde...

a kde nam je minix??? asi ma vela prace... no co uz...

evulik6
29. máj 2009

booze pisem ako tatar...myslela som od 10-13 DC ale urcite ste pochopili 😀

teuflerin
29. máj 2009

ahojte babulky ste tu?

januliatko1985
29. máj 2009

evi,tak aj budem testovat tak 2-3dni po tebe 🙂

michalag
29. máj 2009

evi dakujem 🙂 😵 🙂

minix
29. máj 2009

aahojte, tento tyzden bol pre mna skutocne velmi namahavy, dobehnut vsetko bola skutocne fuska. 🙂)

ale citala som vas a pozorne sledovala, ziadne strachy. 🙂

drzim palce, evi, aby neprisla. 🙂)

a ja, teda my sa mame super...dnes vecer som asi zazila, aka dokaze byt tehotenska nevolnost...neviem, ci na to koniec 5tt nie je skoro, ale musela som cestovat busom, tak som pribalila so sebou aj mikrotenove sacky....ale chvalabohu som to vydrzala. 🙂)

a vy ostatne ako?

tatranka111
29. máj 2009

ahojteee babulky tak ja som sa až teraz vratila domov...konečne....
prajem pekný víkend všetkým 🙂
a ak niektorá nahodou viete dajte mi potom vediet:
pred včerom mi vstupla teplotka na 36,8 ale zase včera klesla na 36,4
robí si čo chce tak teraz ani nemam istotu či som mala ovulku alebo nie poradteee 🙂

evulik6
30. máj 2009

dobre raaaanko 🙂

minix, dakujem...
januliatko , drzim palce nech nedorazi a nech ti testik ukaze // 😉

tatranka a nemozes mat ovu teraz? alebo zajtra....alebo to moze byt IP ak si mala viac dni po sebe uz zvysenu teplotu...

evulik6
30. máj 2009

co vsetky este spinkate? 😀

michalag
30. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
prisla som vas pozdravit a popriat krasny vikend 🙂 😉
za hodinku idem na bus, konecne pre maleho, uz sa na neho straaasne tesim 🙂 ..... aj ked vcerajsok bol krasny 😵 😵 😵

evulik6
30. máj 2009

ahoj miska.... to ti verim ze sa na maleho tesis... 🙂

ja momentalne varim obed, za chvilu pride mm domov z prace, tak nech to ma cerstve a nemusi zohrievat...

aj ja vam zelam krasny vikend...

a zusi? ako test? cakam na spravy o dvoch ciarkach 😉 🙂

reivka
30. máj 2009

ahojte ak ste tu niekto

tatranka111
30. máj 2009

evulik nooo neviem dnes zase 36.4
podla vypočtov som mala mat ovu 24.5 čiže teplota by už mala vstupat tak neviem

michalag
30. máj 2009

Ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,,

teuflerin
30. máj 2009

ahojte babulky tak ste toho dnes teda nepopisali ani jas om nemala cas sem prist, ale nedalo mi to a kukla som sa...

myslela som ze tu bude dobra sprava od zusiky, ale tak musime asi pockat do zajtra..tak krasny vecer prajem..ahojte

zusika
31. máj 2009

ahojte vy nedockave...ale ste zlate....nooooo..... tak asi ANO.... 😀 .... viac ked sa tu stretneme vsetky...ja tu budem asi okolo 19-20 este dnes vecer... drzim vam vsetkym palce... je to krasny/zvlastny pocit... 🙂

evulik6
31. máj 2009

dobreeee ranko...

zusi, super... tesim sa... vecer sa pokusim prist... 😉 🙂

teuflerin
31. máj 2009

ahoj zusi, tak vecer ta tu cakam, som cela nedockava....budem tu.....jezis aka som rad,a tak to by mhol dojst teraz uz aj na mna v poradi cas co???...jezis do 15teho cakat..asi ma porazi ale drzim palceky porzpravas

reivka
31. máj 2009

ahojte
no zusikaaaa, tak ja uz som hladala foto testiku v tvojom albume a nic 🙂 ved to sem hod 😀

teuflerin
31. máj 2009

no sak aj ja cakam reivka ale povedala zusi ze vecer ked tu bude povie viac tak hadam sem hodi aj foto:D

reivka
31. máj 2009

aka je ta zusi tajomna, alebo aspon sa snazi 😀 no som zvedava

teuflerin
31. máj 2009

nooo..aj ja..a co sa dnes chystate?u nas len prsi a prsi..takze sa nic neda a nikam sa neda ist:(

januliatko1985
31. máj 2009

aaaahojte🙂
tak ako sa mate v take skarede raaano?bleee,tu prsi celu noc 😒
zusika...tak akooooo???
mne teplota uz treti den stale stupa tak len cakat mi zostava 😉

teuflerin
31. máj 2009

no tak januliatko cakame s tebou..zusika nam da vecer vediet co a ako ale zevraj asi je....tak uvidime..idem ja od vas, vecer vas tu vsetky cakam...

michalag
31. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
no dnes je ale hnusne 😒 ☹
co dnes planujete robit???
zusika, budem sa sem snazit prist okolo 19:00-20:00 😉

pata31
autor
31. máj 2009

Ahojte, ja som sa dnes v noci o tretej zobudila, ze mi je nejako divne, jak na grcanie, tak som si dala sodu, sla som si lahnut, resp. sadnut do postele...ale nepomohlo, tak som si dala proti paleniu zahy tabletku, no to bolo este horsie...tak dalsiu pol hodku v posteli som presedela a len vodu popijala, bo som mala neskutocne sucho v ustach...a potom som sla do obyvacky, bo aj tak som nemohla ani lezat, a som sa bala, ci nebudem grcat...no a tak som si zapla telku a do siedmej som kukala, resp. podriemkavala ku koncu...potom som si az sla lahnut, pospala do desiatej...ale teraz mi je stale divne, pali ma zaha... 😒 takze super nedela zase.. 🙄

zusika
31. máj 2009

ahojte...no aka som ja dnes hviezda dna.... 🙂 ano teu, ide to nejako pekne v poradi.... takze je to na tebe!!
no a foto bude, ale iba na chvilu ho sem dam, aby sme to nezakrikli.... ved to je IBA // na teste...kym nemam v ruke knizku, tak akoby sa nic nedialo... ale od soboty sa usmievam ako blbecek.... 😀 je to sila, ani som nemyslela ze to bude take lahke.... 😉

zusika
31. máj 2009

pati, este ti je zle? nepomohlo by keby si si vtedy v noci dala nejaku piskotu...??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre