Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
13. júl 2009

chystám sa, že si dnes idem kúpiť ten gynex, lebo doteraz som nemala čas 😉

pata31
autor
13. júl 2009

Reivka, no vcera mi bolo fajn, ale dnes na mna dolahla unava z tych styroch dni na vystave...som uplne mimo...sa citim jak po preflamovanej noci...ked sa to zhorsi, tak pojdem domov... 😔
a aj nam treba doma zavarit marhule, ceresne, uhorky...a neviem kto a kedy to spravi.. 😕

reivka
13. júl 2009

dik miška 🙂

michalag
13. júl 2009

patka a ty mas kedy najblizsie poradnu?

michalag
13. júl 2009

reivka, nemas zac 😉

pata31
autor
13. júl 2009

Miska, som bola v poradni min.tyzden, to mi brali aj krv na AFP testy a mam volat v stredu, ci je to ok, ak nie, tak pojdem hned k dr, ak ano, tak mi povie termin, ale asi az zaciatkom augusta...hadam to bude ok 😕

michalag
13. júl 2009

jeeej tak to budem na vas mysliet aby vysledky boli dobre 😉

reivka
13. júl 2009

no miška ja viem rozoznať iba či je hore alebo dole ten krčok 😅

pata31
autor
13. júl 2009

diky Miska 😵

michalag
13. júl 2009

reivka ono to treba sledovat dlhsie aby si to vedela dobre rozoznat, ja to tiez este poriadne neviem 😅 😝

zusika
13. júl 2009

ahojte kocky!!! Reivka.....svita nam tu nadej!!!! silno drzim palce!!!
Pati, ze uz 18tt....pamatam sa, ked si bola na zaciatku a uz toto.....
mna to piatkove bolenie preslo, asi sa to fakt len natahovalo vsetko.... tak som pokojnejsia.....
ja som dnes aj zajtra doma - mam home office.....co je super....80% prace uz mam urobenej, teraz ken kazdu polhodku prekliknem spravy a o 12.0 finisujem..... potom ma caka pedikura a taky relax.... tesim sa 🙂
zelam vam vsetkym pekny den 😀

reivka
13. júl 2009

zusi nekecaj, ved ja nie som žiadna nádej, ved nemám nijaké príznaky 😒

reivka
13. júl 2009

a zabudla som podakovať, tak dakujem, a dúfam,že bude pekný deň 😉 😀 ved je teplúčko

pata31
autor
13. júl 2009

Ahoj, Zusi...ved uz aj ty si 11tt, pekne nam to plynie...inac mne az vo stvrtok nabehne 18tt v skutocnosti...a brusko zatial este az tak nevidno, hlavne ked si dam volnejsie tricko... 😉

reivka
13. júl 2009

pati ved ty zachvílu rodíš to je aké veľké číslo že 18 😀

michalag
13. júl 2009

babenky, ideme von kym nie je tak teplo 🙂

pekny zvysok dna 🙂 😉

zusika
13. júl 2009

ja som hodila moje male/velke brusko do albumu.... je to rano....to fakt nie som taka najedena.... 😀

zusika
13. júl 2009

no kocky, ono dnes ma byt viac ako len teplucko....chystam sa vystavit na balkon..... nech ma trosku opecie....ale zakryjem brusko, nebojte.... 😎

reivka
13. júl 2009

no fajííííín bruško ale tie testy hmmmm to asi by som piatok ani to nevidela ked tam máš že 30.dc a ja budem 27.dc v piatok 😖 (aj tak si moc trúfam, že by som bola tehu hahahahahah no hahah ) 🤐

zusika
13. júl 2009

reivka....my sme tusim uplyn opak....ja som optimista aj za teba 😀 ..... pocuj, ved teda netestuj ak sa na to este necitis, ale zober si jedno balenie so sebou na dovcu....a uvidis.... ved nic nestratis..... 😉 ak to nevyjde, smutna budes tak ci tak...a ak sa zadarilo, tak aspon budes vediet isto!!! Juj, drzim ti place!!! 🙂 Veriiiiiiimä

reivka
13. júl 2009

ja v piatok testnem, aby som vedela či si sobotu ráno mám dať na cestu vložku vieš? ja musím vlastne lebo aby som vedela ako sa zariadiť na cestu do Chorvátska, sobotu skoro ráno odchádzame a ideme autom, tak preto
a dakujem ti 🙂 ale ja skôr čakam mrchu a neverim tomu, lebo mm ma teraz v práci stresy a ani na také veci nemyslí tak snažilkujeme max. 3krát za mesiac 😅

zusika
13. júl 2009

no ale ved prave....mozno to necakate a predsa sa podarilo.... ved sa zariad ako potrebujes....ved vlozku vies ma po ruke vzdy...a aj ten test 😉

reivka
13. júl 2009

😉 ked dovtedy nič, tak jeden si beriem zo sebou 😉

pata31
autor
13. júl 2009

Reivka, no veru, ze za chvilu...uz len 5 mesiacov 😉 😀
Zusi pekne brusko... 😵
no uz mi zacina byt lepsie...inac nasi susedia maju sprosteho psa, stale zacne brechat rano okolo piatej a v kuse brese aj dve, tri hodiny...a bez dovodu!!!! by som mu najradsej nejake tabeltky na spanie hodila aboco...on ma stale zobudi, tak vstanem, zatvorim okno, idem na wecko, ale potom nemozem zaspat, lebo kvoli alergii mam plny nos 😠

reivka
13. júl 2009

tie alergie sú pekná sviňobina ja mám len na penicilín 😝

reivka
13. júl 2009

zusi kde si? už sa opaluješ?

pata31
autor
13. júl 2009

Reivka...na penicilin? no tak to nic moc...to radsej na pel ako na to 😕 😅

reivka
13. júl 2009

prečo? v nemocke vždy v pohode zatiaľ 😉 vždy to hovorím dr. pri pôrode 😀 aby mi niečím neuškodil, lebo inokedy nechodím do nemocky 🙂

pata31
autor
13. júl 2009

tak to je super, ze chodis do nemocky len na porody 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre