Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
6. máj 2009

😔 tak to by som ja osobne neprezila bez pomoci psychologa 😔
malokto kto si v dnesnej dobe nezoberie pozicku moze byvat vo vlastnom, ale prejdime k inej teme radsej, toto nie je jedna z tych co by ludom zlepsovala naladu 😅

libka1
6. máj 2009

Tak to mas fajn deti mutter. Moja mala je zatial tiez taka, klop klop, dufam ze jej to vydrzi 😅 teda okrem mlieka, to moc nemusi, ale mam pocit ze sa to trochu zlepsuje. 😵

stanka26
6. máj 2009

tak to máš pravdu.ani nevieš koľko krát sme už boli kvôli pohádaní.
ja radšej potom idem na pár dní k našim do chtelnice.aj zajtra tam odchádzam

janetina
6. máj 2009

no ja by som to tiez neprezila stanka 😠 odviezli by ma rovno do Sokoloviec 😀 ,,,,stacilo mi ked sme sa stahovali a museli sme chvilu byvat s nimi.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 no comment o koho ide 😀 😀

janetina
6. máj 2009

no ja som to riesila ze som bola furt vonku 😀 😀 😀 😀 😀 ale nebola zima nastastie 😀 😀 😀 potom prituhlo 😔 🤐 🤐 🤐 🤐 😝 😝 😝 😝 😝 😝

stanka26
6. máj 2009

no ale čo už narobím.musím to nejak vydržať.ale keď treba tak si ústa otvorím a potom je niekede aj zle.

janetina
6. máj 2009

a kde staviate ci som dopletena?

laluchova
6. máj 2009

ale tuším na lepšiu nôtu...cestovinky MM chutili až veľmi...aj malá jedla,ešte sa jej dovára polievočka...to je jej obľúbené polievočka...
cisárskym sa odporúča rodiť2x a počkať 2 roky do otehotnenia na druhé tretie... a tak...
ja som rodila cisárskym

libka1
6. máj 2009

ja som byvala so svokrovcami mesiac tiez ked sme rekonstruovali tento byt 😝 som im zato vdacna, bola to pre mna velka skusenost 😀 odstahovala som sa do holobytu a dodneska to nebanujem 😀 😀 😀

stanka26
6. máj 2009

janetina asi si fakt dopletená.

ja cisárskym 2 krát.

janetina
6. máj 2009

stanka no asi som to viem ze mas 2xs.c. ja som dopletena ze kde byvas?? ci stavias?
ja som rodila raz s.c. a odporuca sa 2x ale na zapade rodia aj viac bezne

stanka26
6. máj 2009

bývam v hc,ale pochádzam z Chtelnice.nestaviame.

libka1
6. máj 2009

sem s tym receptom na tie cestoviny!!! 😀

laluchova
6. máj 2009

niečo takéto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13772
ja som si to upravila po svojom čo môže malá a tak...

janetina
6. máj 2009

tak ja som sa tak nahlodala na cestoviny ze uz varim a sparvime si s Timim pochutku s tvarohom 😀

libka1
6. máj 2009

aj ja chcem, my mame jaternicu 😝

stanka26
6. máj 2009

mi zeleninovú polievku a pečenkové rezance

janetina
6. máj 2009

mnam uz sme to zbastili dnes ma teda apetit 😀 😀 😀 😀 😀
mm som kupila dnes drzkovu 1x v zivite fuuuj ale viem ze to ma rad a ja som si spravila free day s varenim prenho

libka1
6. máj 2009

ja drzkovu rada 😵 a free day s varenim mam skoro stale, chudak moj muz, varim len pre malu, viac nestiham 😅, ja byt na jeho mieste uz sa davno rozvediem 😅 😔
ale idem sa uz polepsit, ked uz moze mala papat tak ako my 😉 ta jaternica dnes tiez bola len zato ze je tu svokor na vypomoc 😉

mia.k
6. máj 2009

Ahojte.
Šimonkovi k dnešným narodeninám želám všetko najsamlepšie,nech je zdravučký a spokojnučký. 😲
libka,Benjamín mal 9,2kg. Hovoríš že je Evka v pohode?To je fajn. 😉 Von dnes asi nejdete však?
mutter,to stavebné sporenie je na akú dlhú dobu?

libka1
6. máj 2009

stavebka su na 6 rokov,aspon co ja viem...
zatial ano, rano bola trosku umrncana, mala zvysenu teplotu, ale svokor prisiel o 9 a labzoval s nou do pol 12 vonku, potom zladovala plny tanier tekvicoveho privarku a odpadla bez pipnutia do postele, od 12 spi, tak predpokladam ze do 3 potiahne a potom s nou zase svokra vyslem von na 2 hodiny nech si uziju, takze dnes von nie, a ani zajtra, musim do roboty, ked som sa dnes uliala a robim len z domu 😅 v piatok oslavujeme...
az na buduci tyzden by som niekedy mohla 😝 alebo tak neskor poobede zajtra, tipujem okolo 4

stanka26
6. máj 2009

mia ďakujeme za blahoželanie. keď pôjdete von môžeme sa pridať?

mutter
6. máj 2009

Malý vstal a napapkal sa a ja si teraz idem pozrieť Biancu cestu za šťastím? Pozeráva to niekto?

libka1
6. máj 2009

mutter a to ta necha pozerat ked je hore? tomu poviem vychova 😀 moja ignoruje moje potreby a tuzby 😀

mutter
6. máj 2009

Nechá, ale venujem sa pritom aj drobcovi, niekedy sa hrá sám v izbe, väčšinou s bratom, ale ten je ešte v škôlke

mia.k
6. máj 2009

stanka jasan že sa môžte pridať,budem rada,len dnes musím zase vybehnúť na to MNV,keďže som včera nič nevybavila.Kedy sa vy chystáte von?
mutter,ten seriál poznám.Keď som pracovala v Rakúsku,tak som ho chtiac-nechtiac musela sledovať. 🙂 Nechceš vedieť náhodou ako sa skončí? 😀 😀

mutter
6. máj 2009

Nie. 😀 I ja som robila vo Viedni v r. 2003-2005 aupairku a mohla som tam sledovať i markízu, vážne. Ty bývaš tiež na čínskom?

stanka26
6. máj 2009

mia a kedy pôjdeš?

mia.k
6. máj 2009

mutter aj ja som vo Wiedni sledovala markízu.Ja bývam na Manckovičovej, na skok od číňaku.
stanka ja neviem kedy vyrazíme,lebo šušnák ešte stále spí a keď vstane,tak sa bude musieť ešte najesť,takže dnes asi tak skoro nevyrazíme. 😒

stanka26
6. máj 2009

no my už vyspaní.ale vonku to vyzerá všeliako.keď bude pršať tak nepôjdem stými mojími drobcami.

mutter ja bývam na michalskej,takže tiež je to na skok. a Miško ti chodí do školky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre