• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
no tak ja som s malym tiez nemala problemi :wink: a taktiez nesom zastanca liekov radsej znesiem bolest ale porod si rozhodne kazit nebudem a preto prejdem na epiduralku :slight_smile: co sa tyka liekov tak uzivam dopegyt cize aj tak nebudem moct kojit :angry:
23. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked pojdeme na ockovanie tak rozhodne s nurofenom v taske :grinning:
23. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,už som doma,bola som u tej tety,v meste.....a večer ma baby vytiahli do Olympie lebo prišli kamošky z anglicka,tak som sa práve vrátila,ešte som ich zaviezla do LIFE-ka.

Brisilda - mňa naštvala ked o tej epidurálke nehovorila :angry: hovorila iba o veciach do pôrodnice,čo robiť ked sa prenáša,alebo sa správať tesne pred porodom(ležať,oddychovat)....nič nové :unamused:
24. apr 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda to kôli domu dopegytu sa nemôže kojiť :fearful: :fearful: :fearful: to je iná kravina,nevieš prečo???to by ma riadne sralo :angry:
24. apr 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co treba robit ked sa prenasa??? sexovat? :grinning: :grinning: :grinning: ja zacnem od pondelka pit tu alchemilku az to namna uz pride nech to ma uz za sebou
24. apr 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta na prib. letaciku sa to pise :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ešte ju nepiješ??? ja že si už začala,ja začnem tak v 36tt.
No ale po tehu to nebudeš brať nie??? či??? ja by som chcela moc kojiť,ale uvidím čo bude.
24. apr 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ja neviem ci mi mozu naraz vysadit 4 tabl. :frowning2: uvidim inak pila som ju no mala som bolesti podobne na menzes a tvrdlo mi brucho tak som ju prestala pit :unamused: strach mi nedovoli :grinning: ale co sa zvysi tak ti dam nakolko je tam toho vela takze zacnem od pondelka a uvidim co to spravy :grinning: ostatne ti mile rada posuniem cize zatial si nic nekupuj
24. apr 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - dúfam že to zaberie :wink: a spať sa ti nechce?? aká bola včera oslava?
24. apr 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera bolo super inak teraz zvazujem ci si jednu tabl. nevysadim nakolko kazdy mi hovori ze 4 tabl. je vela :confused: ja som presla s 2 tab. na 4 behom dna :frowning2: tak skusim uzivat iba kazdych 8 hodin jednu .
24. apr 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja stresujem ked mam tlak 130/70 a ine kocky maju tlak 190/110 a uzivaju iba 2 tabl. :pensive:
24. apr 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - no podla mňa 130/70 je úplne normál,kamoška sestrička mi hovorila že do 140/80 je pohoda :grinning:
24. apr 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano ale mne raz namerali tlak 150 /80 a uz mi supli 2 tab. denne potom mi vyskocil na 160 tak som mala brat 3 krat 1 no nebrala som a tak ked mi druhy krat vyskocil na 160 uz som mala uzivat 4 tab. ja ked nic nerobim tak mam tlak aj 115/55
24. apr 2010 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - tak nič nerob :grinning: :grinning: :grinning: a nebudeš musieť ani lieky brať.
24. apr 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem ja spať :pensive:
24. apr 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, baby zase ste ponocovali??? :grinning: no tak naša noc bola fajn... malá ako večer zaspala, tak sa zobudila až okolo 1ej, tak som jej dala mliečko a spala až do 6tej...takže super..aj som sa vyspala.. no dala som jej ráno ešte preventívne tú zvyšnú polovicu čípku, lebo čo s ním, keď je rozbalený..škoda ho zahodiť.. tak malá sa aj pekne škerí a bľabotá...tak som rada... :grinning: dúfam, že dnes bude dobručká, a že ju to už nebude bolkať... :dizzy_face:
24. apr 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - no vidíš tak super :slight_smile: :slight_smile:
My by sme mali ísť dnes s partiou opekať no uvidím či sa vyhrabú nakoniec,ja som sa len predchvíľou zobudila a idem raňajkovať.
24. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky ??????
24. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som.. :grinning: no pekne.. na takú opekačku by som šla...
24. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu....
ty kokos uz je v majovkach 10 bábatiek.... :astonished:

ja som zas schudla skoro kilo, to asi z tych vcerajsich sladkosit, co som za cely den pozrala.... :grinning:
24. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - no tebe je, ja som zase kilo nabrala takže plus 13kg :confounded: Isto sa budeš vyvalovať dnes na lehátku ked je tak pekne,že? :wink:
24. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, a nešli by ste so mnou pokočíkovať?? ak nikam nepôjdeme... :wink:
24. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kosta mozno poobede, lebo zas ide ivo prec, tak idem k mamine, lebo ma to teda nebavi byt stale sama..... :frowning2: a teraz este nesvieti slniecko.....
24. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 -a kade ti stále behá??
24. apr 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika no super si to poriesila :wink: u nas cipok nezaberal :frowning2: verim, ze malej dnes uz nic nebude to zvykne byt iba v den ockovania :wink:
moji chalani sli pracovat :grinning: aj sekeru si kupili a jednu sme kupili samkovi v ludovke az ma chlapec radost :wink: a nika kukla som tie pekace tak su suprove ja som myslela ze su ako plech ohybne a smejdave za taku cenu ale vyzerali byt dost kvalitne :fearful: normalne som bola v soku :confused:
24. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ide malovat tatovi byt :angry:
24. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno nepôjdem na opekačku,čo by sme dnes robili??? ak by som náhodou nešla?
24. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my ideme upratať a naobedovať sa a nakoniec asi do mesta na zmrzku, teda ak sa švagrovci ozvú... :slight_smile:
bris - tiež som bola prekvapená z tých plechov.. a som rada, že som ich objavila... :wink:
24. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja som si myslela ze su to nejake smejdy a oni su v celku suprove :wink:
24. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ja mam doma dnes mm a tak sme boli pozriet segru v ziline a po ceste jasne na zmrzku v bytci :grinning: :grinning: dnes bolo fakt uzasne pocasie az na to ze mam teraz nohy ako papuce :confounded:

baby ake pekace? :wink:
24. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok