Snažilky z Považskej Bystrice

Ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😃 😃 😃 kto sa pripojí??? x-) x-) x-)
brisilda
24. apr 2010
kocky ja stale neviem pochopit co vam na tej zmrzline v bytci chuti ved s mm som tam bola min. rok a bola normalna 8-( nic vynimocne
brisilda
24. apr 2010
kade sa flakate?
eyya
24. apr 2010
na grilovacke 😃
nikiarudiautor
24. apr 2010
my sme boli tiež vonku v meste... keď bolo tak pekne... 😉
nikiarudiautor
24. apr 2010
no ideme už aj spinkať.. ja som k.o. :-p tak dobrú...
brisilda
24. apr 2010
nika aj ja som ko ale musim vydrzat do polnoci nakolko beriem vtedy tabletku :-p
nikiarudiautor
25. apr 2010
no mohla by som sa na to vieš čo... kašlať na tabletku.. :-p mimochodom dobré ráno prajem
mata0312
25. apr 2010
no a mame dalsi krasny den az na to ze moj mm je v praci a zobral si aj auto ]-(

a vy co na dnes chystate? 😉
mata0312
25. apr 2010
http://www.aktuality.sk/clanok/161926/britska-m...

tak toto by som nechcela 😃 😃
nikiarudiautor
25. apr 2010
tak to je brutál... :-p
no ja dnes idem k našim a poobede ideme gratulovať k mojim krstným, pretože krstný má v útorok meniny a bratranec dnes... 🙂
mata0312
25. apr 2010
no u mna to vyzera ze by som sa mohla niečo aj ucit len ci sa donutim ]-( ]-( fúúúú to bude tazke =-)
nikiarudiautor
25. apr 2010
no ako sa poznám, tak ja keby sa mám učiť v takomto krásnom počasí, tak sa určite nedonútim... 😃
kosta123
25. apr 2010
Ahojte 🙂
tak ja som bola včera na opekačke v kostolci,inak tam pražilo tak som sa aj slnila 😎 teraz idem k svokre na obed,a bol by hriech byť doma,keď je vonku tak krásne.Pôjdem z partiou asi na zmrzku do bytče, a niekam si posiedieť 😉 tak pa večer.
brisilda
25. apr 2010
kocky nam konecne dorobili okna ale bez zaluzii ]-( ]-( ]-( to je uz hrozne ale nastastie nepytali peniaze takze som zvedava ci si pohnu z dodavkou zaluzii ]-(
inak je vonku krasne chalani sli na zahradku a ja sedim doma konecne som pozehlila nekonecne dlhe zehlenie a momantalne sa napchavam zmrzkou 😉
eyya
25. apr 2010
no a uz je zas po vikende :-| ale aspon ze bol krasny 🙂
nikiarudiautor
25. apr 2010
ahojte, tak to bol veru krásny víkend.. len škoda, že malá Tamy je ešte maličká..sme chceli aj niekam ísť na opekačku a tak..no počkáme si na leto..u budeme väčšie, tak to bude fajn.. 😉
nikiarudiautor
25. apr 2010
ozaj ako teda zajtra??? Miška platí pozvanie k tebe?? ak tak o koľkej a idete všetky?? 😕 😕 😕
eyya
25. apr 2010
a o kolkej?
nikiarudiautor
25. apr 2010
no ak pôjdeme k tej Miške, tak prídem skôr a vezmeš Domku v nej??? či ak ju chceš vziať??
brisilda
25. apr 2010
kocky tak pokial vam nevadi neporiadok tak pridite 😃 ale nie vazne pozvanie plati 😉 ja stiham vsetko 😃 aj piect pokial dovtedy neporodim 😉 no a pridite na 11:00 hod. dovtedy sa hadam aj mala Dominika vyspinka 😉 a Tamy to prespi aj u nas 😃 😃 😃 inak ak mate niejake zvlasne prianie co chcete na pitie alebo na hami papi dajte vediet 😉
brisilda
25. apr 2010
pozvanie plati pre kazdu s Vas tak hadam nemusim pisat kto ma prist 😉 ved vy to dobre viete 😃
mata0312
25. apr 2010
ahojte baby ok bris no uvidim ako to pojde na poradni ale hadam to stihnem 😉 ale davaj si pozor neprehanaj to
petka55555
25. apr 2010
cafte baby, bola som leniva sediet pri pc, tak az teraz....ja som sa tiez trosku slnila ale len nohy, lebo sa moc na tom slnku neda vydrzat, nerobi mi to teraz dobre, inak by som bola od rana do vecera na lehatku vycapena a opalovala sa....

brisilda a neni to blbe, ked vam robila okna, isto si chces zajtra pomaly porobit a my sa tam dohrabeme??? 🙂
brisilda
25. apr 2010
peta ja stiham vsetko 😉 ved okna sa umyvat este nemozu to spravi zajtra mm nakolko nam ich dnes zakazali otvarat 😃 ale zaclony poprate mm povesal ja som len zmyla podlahu a cakam na mm kedy da naspat nabytok 😉 potom este reaz zmyjem podlahu a mam tu cisto 😉 ale nebojte do kuchyne vas nepustim lebo tam isto vybuchne bomba 😃 😃 😃
petka55555
25. apr 2010
tak ak ti to naozja nevadi, tak radi prideme.....a specialne zelanie je vodka s dzusom, alebo fernet.... 😃 😃 😃 😃
eyya
25. apr 2010
ale co ved pomozeme nemam problem 😃
nikiarudiautor
25. apr 2010
ok,tak aj ja mám želanie.. nejaké super mojito 😃
petka55555
25. apr 2010
eli hahaha
eyya
25. apr 2010
ja si prosim pecene koleno 😃 a na pitie pivo 😃 😃 😃