• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
kocky ja stale neviem pochopit co vam na tej zmrzline v bytci chuti ved s mm som tam bola min. rok a bola normalna :rolling_eyes: nic vynimocne
24. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kade sa flakate?
24. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na grilovacke :grinning:
24. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli tiež vonku v meste... keď bolo tak pekne... :wink:
24. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ideme už aj spinkať.. ja som k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrú...
24. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika aj ja som ko ale musim vydrzat do polnoci nakolko beriem vtedy tabletku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mohla by som sa na to vieš čo... kašlať na tabletku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimochodom dobré ráno prajem
25. apr 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mame dalsi krasny den az na to ze moj mm je v praci a zobral si aj auto :angry:

a vy co na dnes chystate? :wink:
25. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je brutál... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja dnes idem k našim a poobede ideme gratulovať k mojim krstným, pretože krstný má v útorok meniny a bratranec dnes... :slight_smile:
25. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna to vyzera ze by som sa mohla niečo aj ucit len ci sa donutim :angry: :angry: fúúúú to bude tazke :confused:
25. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ako sa poznám, tak ja keby sa mám učiť v takomto krásnom počasí, tak sa určite nedonútim... :grinning:
25. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak ja som bola včera na opekačke v kostolci,inak tam pražilo tak som sa aj slnila :sunglasses: teraz idem k svokre na obed,a bol by hriech byť doma,keď je vonku tak krásne.Pôjdem z partiou asi na zmrzku do bytče, a niekam si posiedieť :wink: tak pa večer.
25. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nam konecne dorobili okna ale bez zaluzii :angry: :angry: :angry: to je uz hrozne ale nastastie nepytali peniaze takze som zvedava ci si pohnu z dodavkou zaluzii :angry:
inak je vonku krasne chalani sli na zahradku a ja sedim doma konecne som pozehlila nekonecne dlhe zehlenie a momantalne sa napchavam zmrzkou :wink:
25. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz je zas po vikende :unamused: ale aspon ze bol krasny :slight_smile:
25. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak to bol veru krásny víkend.. len škoda, že malá Tamy je ešte maličká..sme chceli aj niekam ísť na opekačku a tak..no počkáme si na leto..u budeme väčšie, tak to bude fajn.. :wink:
25. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj ako teda zajtra??? Miška platí pozvanie k tebe?? ak tak o koľkej a idete všetky?? :fearful: :fearful: :fearful:
25. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o kolkej?
25. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ak pôjdeme k tej Miške, tak prídem skôr a vezmeš Domku v nej??? či ak ju chceš vziať??
25. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak pokial vam nevadi neporiadok tak pridite :grinning: ale nie vazne pozvanie plati :wink: ja stiham vsetko :grinning: aj piect pokial dovtedy neporodim :wink: no a pridite na 11:00 hod. dovtedy sa hadam aj mala Dominika vyspinka :wink: a Tamy to prespi aj u nas :grinning: :grinning: :grinning: inak ak mate niejake zvlasne prianie co chcete na pitie alebo na hami papi dajte vediet :wink:
25. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozvanie plati pre kazdu s Vas tak hadam nemusim pisat kto ma prist :wink: ved vy to dobre viete :grinning:
25. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ok bris no uvidim ako to pojde na poradni ale hadam to stihnem :wink: ale davaj si pozor neprehanaj to
25. apr 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, bola som leniva sediet pri pc, tak az teraz....ja som sa tiez trosku slnila ale len nohy, lebo sa moc na tom slnku neda vydrzat, nerobi mi to teraz dobre, inak by som bola od rana do vecera na lehatku vycapena a opalovala sa....

brisilda a neni to blbe, ked vam robila okna, isto si chces zajtra pomaly porobit a my sa tam dohrabeme??? :slight_smile:
25. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta ja stiham vsetko :wink: ved okna sa umyvat este nemozu to spravi zajtra mm nakolko nam ich dnes zakazali otvarat :grinning: ale zaclony poprate mm povesal ja som len zmyla podlahu a cakam na mm kedy da naspat nabytok :wink: potom este reaz zmyjem podlahu a mam tu cisto :wink: ale nebojte do kuchyne vas nepustim lebo tam isto vybuchne bomba :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak ti to naozja nevadi, tak radi prideme.....a specialne zelanie je vodka s dzusom, alebo fernet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co ved pomozeme nemam problem :grinning:
25. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok,tak aj ja mám želanie.. nejaké super mojito :grinning:
25. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli hahaha
25. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosim pecene koleno :grinning: a na pitie pivo :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby vy ste nejake narocne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby miska nesla ani spat :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok