• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
vidis to a ja som rada ze si tu zmrzku vtedy u mna odmietla :grinning: aspon mi teraz viac ostalo :wink: inak rodit sa nechystam nic to somnou nespravilo :angry:
27. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta jejda a to je akoze ostrihana? :grinning: ved to na nej ani nevidiet este stastie ze pri tvojej dnesnej smatlavosti si jej neodstrihla usko :grinning: ja som dnes uvarila vajickovu polievocku mnam vynikajuca a pecena klobaska k tomu zeleninovy salat a chlieb mnaaam lahodka :wink:
27. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kosta presne viem o com hovoris ja uz druhy den varim pre mm hrachovu kasu dnes to bol druhy pokus lebo vcera mi prihorela a musela ist do zachodu ale dnes sa podarila konecne :grinning: neviem ci sa mi to vobec niekedy stalo :wink:

je peknučka a ako si spinka :grinning: ako moj carlos vedla mna
27. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj akú ju mala chlpatú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nezvládla som to celé ble :astonished:
27. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja som zasa hladna :angry: :angry:
27. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a zajtra bude komedia s nasou Jessy :grinning: :grinning: :grinning: lebo som jej nasla frajera :wink: len ci si padnu do oka je otazne :grinning: a mm sa smial :grinning: nakolko kebyze sa to zadari tak mame plodny rok 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som jej strihala len také škutky čo mala okolo nožiek,a len trochu zospodu a chvostík trošku lebo ona to neznáša a ušla mi a skovala sa medzi topánky a nie a nie ísť von :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj bris zajtra je spln a zevraj vtedy sa detom chce ist na svet :wink: tak mozno :grinning:
27. apr 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris a ktorý frajer ten od zici????
kosta ty jej strihas aj susulu? :grinning: ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zica a ty ku komu chodíš na gyndu?? asi do nemocky že lebo my máme boháča väčšina teda a tam sme ťa ešte nevideli.
27. apr 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ano s nou sa mam stretnut tak som zvedava inak jej hafinko na fotke je krasny normalne som zasla :wink: ja si neviem predstavit zeby nasa jesy bola tak vystrihana ved by vyzerala ako potkan :grinning: ale ich je krasny :wink:
27. apr 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris nie - - iba jej to skrátim nad zadnými labkami
27. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru je krásny a to prečo majú pod očkami také červené,to majú maltenzáky???
27. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano je to hnede a je to od slz :angry: mne sa to nepaci a vystrihujem jej to lebo s vodickou sa mi to nechce robit :grinning: no vraj ked to robis 2 krat dodna ze to tym psom zmizne :wink: tak neviem ja som na take veci leniva ja sa ledva ohnem :grinning: ved cesat ju ceseme len raz do tyzdna aj to ked sa okupe :grinning:
27. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dako nestiham tukat tu do temy...uz som navarila takze budem mat zajtra volno... :grinning:
27. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya - no keď máš také zákazky na body sa ani nečudujem :grinning:
27. apr 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru inak pocitaj aj s mojou zakazkou :grinning: ale az ked porodim az viem co za valibuk to bude :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to :slight_smile: ale nieje toho az tolko to len tak vyzera ...ale aspon sa zdokonalim v technike, budem lepsia nez sietotlac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bris tesim sa :wink:
no vidis to takze ja uz budem mat potom hotove um. dielo :grinning: taklen sa pekne zdokonaluj :wink: inak sestra na 100% v sobotu posiela balicek :slight_smile: takze sa tesiiiim :grinning:
27. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je kočík našej budúcej krsnej,keby mám chlapca chcem ho aj ja :slight_smile:
27. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya myslim ze zachvilu nevudeme mat ani mi tolko casu tu byt tolko :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosti krasna farba aj ja som na tyrkysovu :wink:
27. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda krasny :wink:
27. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a za 136 libier no nekúp to :grinning:
27. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso inak super cena :grinning: ja uz kocik ani neobzeram asz po porode :wink: lebo uz teraz si nasi myslia ze mi sibe :grinning:
27. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iny rozdiel ako u nas :angry:
27. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem do postele tak dobru... :slight_smile:
27. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem :dizzy_face: k havovi
27. apr 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok