Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
27. apr 2010

kocky ja som teraz zbehla dole so psom lebo v garazi jeden ma asi servis a hucal nehorazne 😠 ako nic proti tomu nemam ked to robi cezden ale v noci nech si nezvyka ja coskoro porodim a mat dieta v hluku nechcem 😠 staci ze tu mame hluk cezden ked druhy sused v garazi brusi auto 😠
inak bru noc aj vam kocky 😉

eyya
28. apr 2010

dobre ranko 🙄 tak my opat budicek 5:30 😠

nikiarudi
autor
28. apr 2010

ahojte baby, tak ako ste sa včera mali na poradni.. pokecali ste a tak čo?? my sme boli s mm v meste..bola som sa objednať na strihanie ku kaderníčke a poprechádzali sme sa po meste... boli sme na koláčik v cukrárnia a ja som si konečne kúpila hodinky aké som chcela...boli sme kuk svokorvcov a ešte potom späť do mesta so švagrovcami a nakoniec sme boli ešte aj u nich..,došli sme dom bolo asi pol desiatej.. a to už som bola hotová..

ludka_r
28. apr 2010

Vidíš, brisilda, a ja som si myslela že tie poradne sú časovo stanovené. No ja som k Dr. nechodila ani pri Vilkovi častejšie ako raz za mesiac - ani posledný mesiac tehotenstva.
Ale veď pokiaľ nakoniec všetko dobre dopadne, tak je to predsa úplne jedno.

eyya
28. apr 2010

niki a ja mozem vyklopkavat u vas hore a ty sa flakas 🙂...he he aj ja idem ku kadernicke 🙂 no svete tras sa budu z nas este vacsie kocky 😀 😉

nikiarudi
autor
28. apr 2010

a čo si chcela moja?? no neviem či budem kočka, ale to padanie je neúnosné, tak idem to dať ošmýkať... 😀 😀 😀 budúci týždeň vo štvrtok okolo obeda..

eyya
28. apr 2010

a kam? no isla som ti zanies vodu a zobrat satku 🙂

nikiarudi
autor
28. apr 2010

no tak môžeš dnes.. aj keď neviem dokedy budem doma.. lebo je u našich bráško a chce aby som došla dole.. Rudi ide síce do práce, no až o 15tej, takže tak.. a ešte nám má dnes dojsť nábytok od segry, tak neviem kedy sa vyhrabem z domu.. a čo kam? kam idem ku kaderníčke? tam kde chodím už 100 rokov..ku kostolu.. 😉

eyya
28. apr 2010

ja mam svoju este svadobnu 🙂 ale je prestahovana do diamonu

nikiarudi
autor
28. apr 2010

no pekne.. šak môžem sa za chvíľku staviť.. a donesiem ti tú šatku... len malá akurát zaspala a Rudi tiež ešte spí.. keď pôjdem dole, tak prezvoním..ok??

eyya
28. apr 2010

ok

eyya
28. apr 2010

niki nemas doma taku kefu na flasky?

brisilda
28. apr 2010

kocky ahojte 😉 ja som si dnes pospala a po prvy krat v zivote som sa zobudila cela prepotena 😠 tlak v norme ale tep vysoky 😠 mam ycitky svadomia ze som si vysadila jednu tabletku 😖 inak ja som raz bola u kadernicky doel ako je emocnica a ide sa k det. lekarom a bola som velmi spokojna takze dik ze ste to tu spomenuli asi tam skocim aj ja lebo mam rozstiepene konceky 😔

petka55555
28. apr 2010

baby zas ste toho popisali...mne vcera akosi viac pripuchli nohy, lebo som neoddychovala tak som cely vecer lezala....nic som nepila a bola som asi 20krat na wc, normalne opuchy zmizli, vsetko som vyci......

fuj brisilda nedavaj sem take video, ja som si to len zapla a ked som videla tu baranicu, tak som to musela vypnut 😝

kosta ten macmiror to co su za zlte gule????fuj 🙂

brisilda
28. apr 2010

peta ja som to donutila manzela dopozerat cele aby videl aky som mala ja porod pri Samkovi 😀 normalne sa na to nemohol pozerat ale aspon vie co vsetko som si vytrpela 😀 aj ked na pohlad to je horsie ako to bolo v realne 😀 😀 😀

brisilda
28. apr 2010

inak podla mna ked zena bude na tom polohovatelnom lehatku tak to dieta vyjde aj samo 😀 ja som si svojho po leziacky musela vytlacit aj ked to moje telo samo tlacilo 😀 😀 😀 teraz mam strach aby toho mojho valibuka doktor vobec stihol chytit eze maly preleti cez okno 😀 😀 😀

petka55555
28. apr 2010

brisilda hadam ho stihne chytit 😀 😀

kosta a ten kocarik je inak krasny.....nadherna farba....a to novy stal tolko??? ved quinny tam boli tiez dost drahe v obchodoch....

kosta123
28. apr 2010

Peťa no to su také hnusi hnusné žlté to ešte aj do večera bude z teba liesť 😅
To vydražila na Ebay ten kočík,myslím že bol už používany trochu.Dnes idem kuknuť kamošku do PU na návštevu,kúpili byt tak idem aj do mesta kúpiť niečo na skrášlenie 🙂

fialllka
28. apr 2010

ahojte kocky

bris: tak ten porod na chrbte bol hnusny ... ved takto by som Terezku rodila hodinu a nie ze na dve kontrakcie ako to slo nam 😉 do 3 minut bola na svete 😉

baby, ideme na particku, sa tak tesim ako mala, konecne sa kulturne vyzit 😉

brisilda
28. apr 2010

fiallka moj maly bol na svete v priebehu sekundy zacali tlaky ktore sa nedali predychat a uz sa tlacil na svet aj sam 😀 takze sa nestazujem preto sa teraz smejem ze na tom pol. lehatku maly vyleti 😀
inak ja odporucam kocik z druhej ruky 😀 clovek na tom usetri len treba kupovat take co sa da potah vyprat 😉 ja osobne tie potahy periem na dvakrat

petka55555
28. apr 2010

no kosta veru je to nechutne a ta farba.... 😝 a ty si si dala ten krem?????

kosta123
28. apr 2010

petka55555 - jojo dala 🙄

fialllka
28. apr 2010

bris: no my sme boli tiez na pol lehatku a bolo to super ... neviem si predstavit teraz rodit poleziacky ... ved to je spomalene a proti gravitacii ... 😖

brisilda
28. apr 2010

fiallka no ved ja som samka rodila na tom lehatku po leziacky 😀 presne ako je na tom videu 😀
kocky vy tu inak nechutne veci s tym kremom preberate fuj 😀

petka55555
28. apr 2010

no brisilda ale keby si videla ake su to gule a akej farby.... 😝

brisilda
28. apr 2010

tak radsej si to nechcem ani predstavit 😀 😀 😀 inak co dnes robite? ja ma akosi vysoky tlak 😠 uz ma rozculuje a to som chcela upratovat atakto mozem velke h...o ☹

fialllka
28. apr 2010

bris: ty si maleho rodila v UK?

no my sme prezliekli periny s Terezkou, trvalo to 2x dlhsie ale podarilo sa 😀 perie sa druha pracka a varia sa zemiaky na obednajsie placky s porom a este by sme sa mali ist na chvilu vyvetrat, ked sa dovaria zemiaky ...
kupit ingrediencie na pizzu, manzel chce vecer pizzu ... 😒
a mna desne boli hlava a sa mi chce spat strasne ... total utlm na mna prisiel 😖

petka55555
28. apr 2010

brisilda neupratuj stale....ja som vcera utrela prach a upratala kupelku a brucho som mala ako kamen, som myslela ze mi cele pukne....tak teraz akurat dovaram a idem az do vecera lenosit a citat mama a ja 🙂 😉

brisilda
28. apr 2010

fiallka kasli na ingrediencie a vytoc cislo na pizzerku 😀 inak skade si nabrala to ze som rodila v UK? nie ja som rodila ako za komunistov na rovnej posteli v Michalovciach pred 7 rokmi 😀
peta ja som nalozila riad do umyvacky az sa umyje a idem si nalozit polievocku co som vcera varila 😀 potom sa narychlo obleciem pojdem po maleho a potom s jessynkopu k tomu fesakovi 😀 az som zvedava ci na seba skocia 😀

petka55555
28. apr 2010

oj taketo styky sa tu budu robit.....ja som zvedava co z toho vznikne.....a keby sa zadarilo, to kedy by boli steniatka, lebo teda ja sa v tom vobec nevyznam.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre