• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
kocky ja som teraz zbehla dole so psom lebo v garazi jeden ma asi servis a hucal nehorazne :angry: ako nic proti tomu nemam ked to robi cezden ale v noci nech si nezvyka ja coskoro porodim a mat dieta v hluku nechcem :angry: staci ze tu mame hluk cezden ked druhy sused v garazi brusi auto :angry:
inak bru noc aj vam kocky :wink:
27. apr 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :rolling_eyes: tak my opat budicek 5:30 :angry:
28. apr 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby, tak ako ste sa včera mali na poradni.. pokecali ste a tak čo?? my sme boli s mm v meste..bola som sa objednať na strihanie ku kaderníčke a poprechádzali sme sa po meste... boli sme na koláčik v cukrárnia a ja som si konečne kúpila hodinky aké som chcela...boli sme kuk svokorvcov a ešte potom späť do mesta so švagrovcami a nakoniec sme boli ešte aj u nich..,došli sme dom bolo asi pol desiatej.. a to už som bola hotová..
28. apr 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš, brisilda, a ja som si myslela že tie poradne sú časovo stanovené. No ja som k Dr. nechodila ani pri Vilkovi častejšie ako raz za mesiac - ani posledný mesiac tehotenstva.
Ale veď pokiaľ nakoniec všetko dobre dopadne, tak je to predsa úplne jedno.
28. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki a ja mozem vyklopkavat u vas hore a ty sa flakas :slight_smile:...he he aj ja idem ku kadernicke :slight_smile: no svete tras sa budu z nas este vacsie kocky :grinning: :wink:
28. apr 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo si chcela moja?? no neviem či budem kočka, ale to padanie je neúnosné, tak idem to dať ošmýkať... :grinning: :grinning: :grinning: budúci týždeň vo štvrtok okolo obeda..
28. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam? no isla som ti zanies vodu a zobrat satku :slight_smile:
28. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak môžeš dnes.. aj keď neviem dokedy budem doma.. lebo je u našich bráško a chce aby som došla dole.. Rudi ide síce do práce, no až o 15tej, takže tak.. a ešte nám má dnes dojsť nábytok od segry, tak neviem kedy sa vyhrabem z domu.. a čo kam? kam idem ku kaderníčke? tam kde chodím už 100 rokov..ku kostolu.. :wink:
28. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam svoju este svadobnu :slight_smile: ale je prestahovana do diamonu
28. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pekne.. šak môžem sa za chvíľku staviť.. a donesiem ti tú šatku... len malá akurát zaspala a Rudi tiež ešte spí.. keď pôjdem dole, tak prezvoním..ok??
28. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok
28. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki nemas doma taku kefu na flasky?
28. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ahojte :wink: ja som si dnes pospala a po prvy krat v zivote som sa zobudila cela prepotena :angry: tlak v norme ale tep vysoky :angry: mam ycitky svadomia ze som si vysadila jednu tabletku :confounded: inak ja som raz bola u kadernicky doel ako je emocnica a ide sa k det. lekarom a bola som velmi spokojna takze dik ze ste to tu spomenuli asi tam skocim aj ja lebo mam rozstiepene konceky :pensive:
28. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zas ste toho popisali...mne vcera akosi viac pripuchli nohy, lebo som neoddychovala tak som cely vecer lezala....nic som nepila a bola som asi 20krat na wc, normalne opuchy zmizli, vsetko som vyci......

fuj brisilda nedavaj sem take video, ja som si to len zapla a ked som videla tu baranicu, tak som to musela vypnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kosta ten macmiror to co su za zlte gule????fuj :slight_smile:
28. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta ja som to donutila manzela dopozerat cele aby videl aky som mala ja porod pri Samkovi :grinning: normalne sa na to nemohol pozerat ale aspon vie co vsetko som si vytrpela :grinning: aj ked na pohlad to je horsie ako to bolo v realne :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak podla mna ked zena bude na tom polohovatelnom lehatku tak to dieta vyjde aj samo :grinning: ja som si svojho po leziacky musela vytlacit aj ked to moje telo samo tlacilo :grinning: :grinning: :grinning: teraz mam strach aby toho mojho valibuka doktor vobec stihol chytit eze maly preleti cez okno :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda hadam ho stihne chytit :grinning: :grinning:

kosta a ten kocarik je inak krasny.....nadherna farba....a to novy stal tolko??? ved quinny tam boli tiez dost drahe v obchodoch....
28. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa no to su také hnusi hnusné žlté to ešte aj do večera bude z teba liesť :sweat_smile:
To vydražila na Ebay ten kočík,myslím že bol už používany trochu.Dnes idem kuknuť kamošku do PU na návštevu,kúpili byt tak idem aj do mesta kúpiť niečo na skrášlenie :slight_smile:
28. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

bris: tak ten porod na chrbte bol hnusny ... ved takto by som Terezku rodila hodinu a nie ze na dve kontrakcie ako to slo nam :wink: do 3 minut bola na svete :wink:

baby, ideme na particku, sa tak tesim ako mala, konecne sa kulturne vyzit :wink:
28. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiallka moj maly bol na svete v priebehu sekundy zacali tlaky ktore sa nedali predychat a uz sa tlacil na svet aj sam :grinning: takze sa nestazujem preto sa teraz smejem ze na tom pol. lehatku maly vyleti :grinning:
inak ja odporucam kocik z druhej ruky :grinning: clovek na tom usetri len treba kupovat take co sa da potah vyprat :wink: ja osobne tie potahy periem na dvakrat
28. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kosta veru je to nechutne a ta farba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty si si dala ten krem?????
28. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - jojo dala :rolling_eyes:
28. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris: no my sme boli tiez na pol lehatku a bolo to super ... neviem si predstavit teraz rodit poleziacky ... ved to je spomalene a proti gravitacii ... :confounded:
28. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiallka no ved ja som samka rodila na tom lehatku po leziacky :grinning: presne ako je na tom videu :grinning:
kocky vy tu inak nechutne veci s tym kremom preberate fuj :grinning:
28. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no brisilda ale keby si videla ake su to gule a akej farby.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak radsej si to nechcem ani predstavit :grinning: :grinning: :grinning: inak co dnes robite? ja ma akosi vysoky tlak :angry: uz ma rozculuje a to som chcela upratovat atakto mozem velke h...o :frowning2:
28. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris: ty si maleho rodila v UK?

no my sme prezliekli periny s Terezkou, trvalo to 2x dlhsie ale podarilo sa :grinning: perie sa druha pracka a varia sa zemiaky na obednajsie placky s porom a este by sme sa mali ist na chvilu vyvetrat, ked sa dovaria zemiaky ...
kupit ingrediencie na pizzu, manzel chce vecer pizzu ... :unamused:
a mna desne boli hlava a sa mi chce spat strasne ... total utlm na mna prisiel :confounded:
28. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda neupratuj stale....ja som vcera utrela prach a upratala kupelku a brucho som mala ako kamen, som myslela ze mi cele pukne....tak teraz akurat dovaram a idem az do vecera lenosit a citat mama a ja :slight_smile: :wink:
28. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiallka kasli na ingrediencie a vytoc cislo na pizzerku :grinning: inak skade si nabrala to ze som rodila v UK? nie ja som rodila ako za komunistov na rovnej posteli v Michalovciach pred 7 rokmi :grinning:
peta ja som nalozila riad do umyvacky az sa umyje a idem si nalozit polievocku co som vcera varila :grinning: potom sa narychlo obleciem pojdem po maleho a potom s jessynkopu k tomu fesakovi :grinning: az som zvedava ci na seba skocia :grinning:
28. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj taketo styky sa tu budu robit.....ja som zvedava co z toho vznikne.....a keby sa zadarilo, to kedy by boli steniatka, lebo teda ja sa v tom vobec nevyznam.... :slight_smile:
28. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok