• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
Eli, tak jej napíš nech sa vieš čo... koza... :angry: :angry: :angry: neznášam také čo závidia tak schválne vŕtajú do toho čo nemusia... :angry: :angry: :angry: a tatino príde po 24ke, tak nepôjde pre mňa a pešo sa mi ráno samej nechce...
29. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - akou žúrkou?? ja nie som ešte na rade :stuck_out_tongue_closed_eyes: či?
29. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, no si hovorila, že keď si sama doma, tak niečo poriešime... :wink:

a tá Ika je čo za p............ :angry:
29. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, napíšte tam aj vy komentár k Elinmu albumu s bodyčkami...tej babe drbe...
29. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky :wink:
29. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepôjdete poobede kočíkovať na ihrisko??
29. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem kedy sa vrátim, pretože mm spí po 24ke a okolo 11tej chceme ísť do mesta, idem na tú tvoju stoličku.. :grinning: a ešte kuk do Tesca...ak by som tu bola o nejakom rozumnom čase, tak sa ozvem... alebo ak by sa vám chcelo dojsť do mesta niekde by sme šli na kafe.. malú nechám mm...hmmm???
29. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA by som mala byť do 15,30 doma lebo o 16 mám stretko z kolegynou,ale ak by chcel prísť niekto na kávu,alebo čaj na balkóne tak sa ozvite :grinning:
29. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozrite, náááááááádherné torty...
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/alionuska/album/moje-torty/
29. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, to su naozaj krasne torticky :fearful: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že? normálne by mi bolo ľúto takú tortu zjesť... :grinning:
29. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas pravdu niki :grinning: :grinning: :grinning: su ale uzasne, to sa oplati taku cestu prejst koli takej nadhere :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja poznám aj tu z PB jednu moju kamarátku, resp. bývalú susedu čo také krásne vie presne urobiť... keby si chcela povedz a pošlem ti jej kontakt.. :wink:
29. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki niki :o) ved pre istotu mi mozes poslat kontakt, ja si ho ulozim a keby nieco tak sa jej ozvem :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zica - máš IP :wink:
29. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem niki :wink:
29. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kosta nie ze nas este predbehnes do porodnice....baby ja uz som taka unavena, ze by som stale len lezala, to z toho tepla....

a tak zajtra nejde nikto na pripravu???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti hoď prosím komentár aj ty k Elinmu albumu s bodyčkami.. :wink:
29. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta ja nie ja idem pre miňa do MT,alebo ZA alebo BY :grinning: podla toho kde ho vysadia a do práce rozlúčiť sa oficiálne.
Zica - a ty pracuješ či si doma???
29. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta - pracovala som v jednom nechtovom studiu dole v meste ale nezhodla som sa koli financiam s majitelkou, makala som ako blazon a ona nic nerobila len si inkasovala korunky tak ma to dopalilo a v januari som odysla od nej a tak som doma uz skoro 4 mesiace...
29. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica1 - ja som doma od pólky februára a už mi pekne hrabe :rolling_eyes: a chodievaš venčiť psa?sem niekde okolo parkoviska alebo na kaplnku???som ťa ešte nevidela.
29. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vacsinou s nim vybehnem len tu pri parkovisku alebo oporoti parkovisku, hned tebe pod okna :grinning: Na kaplnku chodim len obcas, to tak skor na vecer ked sa chce aj polovicke ist so mnou :slight_smile:
29. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj kosta tak ty budes pit....no dobre, tak ja pojdem sama..... :slight_smile:
29. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky esteze ta p...a nepise take vyhrazky aj tej co pecie tie kt=rasne torty :grinning: kaslat na nu idem hodit eyye komentar :grinning: lebo ja som totizto az teraz vstala kedze ta firma na zaluzie neprisla :angry: svine jedne :grinning: ale vraj uz pridu :wink:
peta no zeby som bola kamoska asla zajtra s tebou? :grinning: ako pojdeme?
29. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo nikto nikde idem si asi uvariť tú kávu
29. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja ak neporodim chcem ist isto, ide prva doba porodna, takze sa to akurat hodi.....a pre mna pride ivo, teda ak bude v PB, tak mozes ist s nami, ale ja potom ostavam v nemocke u maminy tak by si nemala ist ako domov a to neni uz pre teba, ked si casovana bomba.... :wink:
baby ja blbe komentare ani necitam ani neprispievam, lebo uz par krat som sa kvoli takym kravam tak povadila a potom som totalne vytocena cely den....a to teraz nemam za potreby, lebo ja som vybusna ako bomba, mna by to hned nasralo keby to citam....dufam ze sa eli nenahneva.... :wink:
29. apr 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta tak ja som tam hodila komentar a uz viem ako prekvapim sestrinu malu ked k nam teraz pridu chcem kupit triko pre nu a samka a aby nam tam eli nieco napisala v zmysle ja som cert a ty si anjel navzajom sa doplname :grinning: :grinning: :grinning: lebo oni ked su spolu su prene taky :slight_smile: ale este nad tym porozmyslam :grinning:
29. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miška, tak to je super nápad s tými tričkami... :wink:
29. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len ja neviem ci mi ella zozenie tricka a siltovky :grinning: tie siltovky by ani nemuseli byt ale tricka :unamused: hm.... ja sa bojim uz behat po obchodch ale ak pojdem do tesca tak kuknem ci nemaju tie obycajne :slight_smile: a hned by som dala vediet :wink: len mi hodte fon na elu :sunglasses:
29. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - ešte ste nešli do Tesca?? :slight_smile:
29. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok