Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
29. apr 2010

Eli, tak jej napíš nech sa vieš čo... koza... 😠 😠 😠 neznášam také čo závidia tak schválne vŕtajú do toho čo nemusia... 😠 😠 😠 a tatino príde po 24ke, tak nepôjde pre mňa a pešo sa mi ráno samej nechce...

kosta123
29. apr 2010

nikiarudi - akou žúrkou?? ja nie som ešte na rade 😝 či?

nikiarudi
autor
29. apr 2010

nie, no si hovorila, že keď si sama doma, tak niečo poriešime... 😉

a tá Ika je čo za p............ 😠

nikiarudi
autor
29. apr 2010

baby, napíšte tam aj vy komentár k Elinmu albumu s bodyčkami...tej babe drbe...

zica1
29. apr 2010

Dobre ranko kocky 😉

kosta123
29. apr 2010

Nepôjdete poobede kočíkovať na ihrisko??

nikiarudi
autor
29. apr 2010

no neviem kedy sa vrátim, pretože mm spí po 24ke a okolo 11tej chceme ísť do mesta, idem na tú tvoju stoličku.. 😀 a ešte kuk do Tesca...ak by som tu bola o nejakom rozumnom čase, tak sa ozvem... alebo ak by sa vám chcelo dojsť do mesta niekde by sme šli na kafe.. malú nechám mm...hmmm???

kosta123
29. apr 2010

JA by som mala byť do 15,30 doma lebo o 16 mám stretko z kolegynou,ale ak by chcel prísť niekto na kávu,alebo čaj na balkóne tak sa ozvite 😀

nikiarudi
autor
29. apr 2010

pozrite, náááááááádherné torty...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alionuska/al...

zica1
29. apr 2010

wow, to su naozaj krasne torticky 😨 🙂 🙂 🙂

nikiarudi
autor
29. apr 2010

že? normálne by mi bolo ľúto takú tortu zjesť... 😀

zica1
29. apr 2010

tak to mas pravdu niki 😀 😀 😀 su ale uzasne, to sa oplati taku cestu prejst koli takej nadhere 🙂

nikiarudi
autor
29. apr 2010

ja poznám aj tu z PB jednu moju kamarátku, resp. bývalú susedu čo také krásne vie presne urobiť... keby si chcela povedz a pošlem ti jej kontakt.. 😉

zica1
29. apr 2010

Oki niki :o) ved pre istotu mi mozes poslat kontakt, ja si ho ulozim a keby nieco tak sa jej ozvem 🙂

nikiarudi
autor
29. apr 2010

zica - máš IP 😉

zica1
29. apr 2010

dakujem niki 😉

petka55555
29. apr 2010

ty kosta nie ze nas este predbehnes do porodnice....baby ja uz som taka unavena, ze by som stale len lezala, to z toho tepla....

a tak zajtra nejde nikto na pripravu???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nikiarudi
autor
29. apr 2010

Peti hoď prosím komentár aj ty k Elinmu albumu s bodyčkami.. 😉

kosta123
29. apr 2010

Peta ja nie ja idem pre miňa do MT,alebo ZA alebo BY 😀 podla toho kde ho vysadia a do práce rozlúčiť sa oficiálne.
Zica - a ty pracuješ či si doma???

zica1
29. apr 2010

kosta - pracovala som v jednom nechtovom studiu dole v meste ale nezhodla som sa koli financiam s majitelkou, makala som ako blazon a ona nic nerobila len si inkasovala korunky tak ma to dopalilo a v januari som odysla od nej a tak som doma uz skoro 4 mesiace...

kosta123
29. apr 2010

zica1 - ja som doma od pólky februára a už mi pekne hrabe 🙄 a chodievaš venčiť psa?sem niekde okolo parkoviska alebo na kaplnku???som ťa ešte nevidela.

zica1
29. apr 2010

Vacsinou s nim vybehnem len tu pri parkovisku alebo oporoti parkovisku, hned tebe pod okna 😀 Na kaplnku chodim len obcas, to tak skor na vecer ked sa chce aj polovicke ist so mnou 🙂

petka55555
29. apr 2010

jaj kosta tak ty budes pit....no dobre, tak ja pojdem sama..... 🙂

brisilda
29. apr 2010

kocky esteze ta p...a nepise take vyhrazky aj tej co pecie tie kt=rasne torty 😀 kaslat na nu idem hodit eyye komentar 😀 lebo ja som totizto az teraz vstala kedze ta firma na zaluzie neprisla 😠 svine jedne 😀 ale vraj uz pridu 😉
peta no zeby som bola kamoska asla zajtra s tebou? 😀 ako pojdeme?

kosta123
29. apr 2010

No čo nikto nikde idem si asi uvariť tú kávu

petka55555
29. apr 2010

bris ja ak neporodim chcem ist isto, ide prva doba porodna, takze sa to akurat hodi.....a pre mna pride ivo, teda ak bude v PB, tak mozes ist s nami, ale ja potom ostavam v nemocke u maminy tak by si nemala ist ako domov a to neni uz pre teba, ked si casovana bomba.... 😉
baby ja blbe komentare ani necitam ani neprispievam, lebo uz par krat som sa kvoli takym kravam tak povadila a potom som totalne vytocena cely den....a to teraz nemam za potreby, lebo ja som vybusna ako bomba, mna by to hned nasralo keby to citam....dufam ze sa eli nenahneva.... 😉

brisilda
29. apr 2010

peta tak ja som tam hodila komentar a uz viem ako prekvapim sestrinu malu ked k nam teraz pridu chcem kupit triko pre nu a samka a aby nam tam eli nieco napisala v zmysle ja som cert a ty si anjel navzajom sa doplname 😀 😀 😀 lebo oni ked su spolu su prene taky 🙂 ale este nad tym porozmyslam 😀

nikiarudi
autor
29. apr 2010

Miška, tak to je super nápad s tými tričkami... 😉

brisilda
29. apr 2010

no len ja neviem ci mi ella zozenie tricka a siltovky 😀 tie siltovky by ani nemuseli byt ale tricka 😒 hm.... ja sa bojim uz behat po obchodch ale ak pojdem do tesca tak kuknem ci nemaju tie obycajne 🙂 a hned by som dala vediet 😉 len mi hodte fon na elu 😎

kosta123
29. apr 2010

nikiarudi - ešte ste nešli do Tesca?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre