• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
no a hajat idem uz aj ja dobru vsetkym :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa chuda hanbila, vonku pred ludmi, vy ste ich ocumovali a este aj na prvom rande...ja by som tiez chvost nedvihla.....inak moja kamoska svojmu psovi vzdy pomahala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa jessy skace po samkovi ked sa hraju :grinning: :grinning: :grinning:
zica uz iba tieto :wink:
28. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja vam tu hodim fotky a vy idete spat :grinning:
28. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nespim....a ktora je jessy, ta menej chlpata???
28. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ten menej chlpaty je oholeny pan Gucci :grinning:
28. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hadam kuknem ktory pes ma chvost medzi nohami a hned vieme kto je kto nie? :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.... :wink:
28. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny nepoznate niekoho kto preda pouzity kocik za rozumnu cenu idealny nazahradu??? dik :grinning: cena maximalne do 50 € viac ani za sevet :grinning:
28. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz ides kupovat aj na zahradu kocik????? a to chces asi hlboky nie???ved tu v bazare byvaju aj take uplne ze lacne aj za 10, ale to su ozaj smiesne....
a preco si pisala minule ze musis zhanat novy k svokre???
28. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt su podarení :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta pretoze mne sa ten sportak tak paci a je tak lahucky a tak dobre sa s nim manervuje ze ho tam asi nebudem mat srdce nechat :grinning: inak u svokrovcov jeden kocik na zahradu mame to by bol ideal len kto nam ho prinesie? :grinning: :grinning: :grinning: asi poprosim svokru ked k nam pridu na navstevu :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved isto pridu kuknut maleho, tak nech prinesu kocik.....aj som myslela ze sa ti riadne zapacil a preto si ho nechas....este ze mate velky byt....keby ja dotrepem dalsi, tak neviem kde ho dam a ivo by ma asi nakopol....ale zas by som velmi chcela ist buduci rok na dovolenku a to nechcem trepat do lietadla concord, ved by mi ho znicili, ako tam s tym trieskaju, tak tiez kupim nejake golfky....
28. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miška ty sa naozaj pridaj do témy, kočíkové maniačky... :grinning:
28. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika nie nepridam lebo ja ked sa naserem tak predam vsetke svoje kocare a kupim jeden poriadny :grinning: inak bola som v tom det. obchode pri kostole a ten tvoj quinny je riadne veke hebedo :grinning: to aj moj samko by don este vliezol :grinning: :grinning: :grinning: no zda sa mi tam vsetko strasne drahe :frowning2:
28. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja kocik na zahradu chcem taky aby som nezablatila ten svoj loolu budem pouzivat iba kym sa mi tam maly zmasti :wink: potom predavam :slight_smile: a abc sa mi paci sportova cast tu si necham no na slnku na zahradke vybledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten modry sportak je lahulinky to sa bude dobre tlacit hore kopcom na rozkvet :grinning:
28. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: na rozne ucely rozne kociky.....
28. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti veru tak :wink: ved ten co chcem na zahradu by bol stale tam az si bledne na slnku kolko chce :grinning: preto ho chcem kupit za smiesnu cenu uz sa mi jeden rysuje tak uvidim co s toho bude je sice strasny ale na svoj ucel idealny :grinning:
28. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete komu by pomohli detské malé vecičky ? Mám jednu krabicu tak do roka a jednu igelitku takých väčších. Už sa to nehodí na predaj, a posielať to niekam pośtou sa mi moc nechce. Rada by som sa toho zbaviť, pokiaľ sa zas nebudeme sťahovať.
Radšej mi napíšte IP, aby to tu nezaniklo :sweat_smile:
Bris,
my máme doma hlboký Demu, kupovala som ho za 17, a ešte jeden starší hlboký. Kočík nevyužívam vôbec. akurát Matúško sa vozí v golfkách.
29. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobréééé ránko,ale je dnes krásne,že???
29. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja mam veciciek doma habadej :grinning: a veci po samkovi mam v jednom vreci a planujem ich odniest do dec. domova
no foto kocika mozes hodiit na zahradku vsetko dobre :grinning:
kosta dobre ranko ano je dnes krasne a ja by som tak spala :grinning: no nemozem lebo maju prist namontovat zaluzie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj ja prajem hoci uz je krasny den, ja mam trochu veget Dominka zaspala a si predstavte ze sama v postielke dokonca aj vcera vecer :slight_smile: skusam ze ci sa to da a ono sa da dufam ze jej to vydrzi :slight_smile:
29. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze ich uz dnes budete mat miska :slight_smile:
29. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta123 - ja som mala dosť divnú noc :unamused: normálne keby som v termíne tak si myslím že idem rodiť,mala som mierne bolesti brucha a podruška,aj som mala tvrdé brucho,som myslela že ak to budem mať aj ráno tak skočím k Dr. ale dnes nič,pohoda,malá kope,tak neviem čo to boli za nočné stavy :angry:
29. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya tak to dufam aj ja :grinning: lebo najradsej by som spala a vyvalovala sa este v posteli :grinning:
ozaj kocky ja zajtra znova na to cvicenie asi nejdem :cry: tlak mi to nedovoli no rada by som si zajednala por. asistentku :unamused: uz ked epidural padol na dno :angry:
29. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta aj teba to uz strasi? len aby si neprenasala nakoniec
29. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...
Miška ty nebudeš mať nakoniec ten epidurál? prečo?
kosťa a čo s tou žúrkou u teba? :grinning:
Eli do tej PSL v sobotu nejdem..sa mi akosi nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki preco ? ty lenivec !!! :grinning:

baby mam v albume daku vrtacku co vrta do ochrannych znamok... :angry:
29. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit ze sa to dievca nudi by sa mala asi viac venovat svojmu dietatu ako vypisovat vyhrazky ...mozno jej patri hallo kitty a teraz je stratova :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok