Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
3. máj 2010

Čaute ja som total nevyspaná ako po riadnej žúrke,už to bolo naprd,že som nemohla spať a keď sa mi ako tak podarilo, tak náš kamôš nám o 3,00 volá že nemôže zaparkovať auto či mu ho tu nezaparkujeme 😠 😠 (na jednej strane to chápem,má len mesiac vodičák,a fakt sa tam nikde nedalo zaparkovať,ale budiť ma o 3 ráno,no je normálny)??? 😠 no a samozrejme že som nemohla zase zaspať tak som sa do 5,00 dívala do plafónu a potom som ešte chvíľu spala,ale som ako keby ma prešiel tank 😒 🙄 a ešte aj to počasie no na nervy.

petka55555
3. máj 2010

no kosta to poznam, obcas sa mi to stalo a bola som cely den ako lekvar...ja teraz dobre spim, len ked sa pretacam tak sa prebudim ale to je v pohode, ale ja som tiez niekedy bola aj od 3 hore a nemohla som spat, az potom cez den.....
a mna dnes ivo rano o 9 zobudil ze ci je vsetko ok, ked nevolam.... 😀

petka55555
3. máj 2010

no ja dnes naramne zehlim, periem, upratujem, peciem zemiaky......a este idem studovat, prisli mi zmluvy z tej CEPTRY na odber tej krvi..... 😉

kosta123
3. máj 2010

petka55555 - ej aká vitálna 😉 ja chodím ako mrtvola,ale idem dať tiež prať a idem do sprchy,drahý zapája nové repráky v aute a navarené mám ešte z víkendu 🙂

brisilda
3. máj 2010

kocky ja uz mam po sprche idem hodit do seba kavicku bezkofeinovu a potom pomalicky po malheo do skolky uz ked to male sidlo nechce ist na svet 😀 uz ma s tym aj mm otravuje az idem rodit 😀 😀 😀 je to hrozne 😒 ale ked nikto nechce rehovarat toho krpca a zvlast ked bude teraz tyzden skarede pocasie no komu by sa aj chcelo ist na svet vsak??? 😀 no na druhej strane maly je otuzilec takze by mu zle pocasie nemalo robit zle 😀
eyya mala je sikovna 🙂 neboj v 10 mes. bude behat po byte ako moj samko 😀

petka55555
3. máj 2010

ved brisilda ani ja to uz nejdem silit, nech sa narodi kedy on uzna za vhodne...len nech neprenasam 2 tyzdne, to uz by som sa bala....ved sa citim dobre, tak kludne vydrzim, hlavne ze je maj a nenarodil sa skor....len moj ivo je presvedceny ze sa narodi 5.5. stale to hovori...tak som zvedava.... 🙂

zica1
3. máj 2010

Ahojte kocky 🙂 Tak ja sa pomaly chystam varit obedik a idem dat tiez pradlo do pracky.Strasne pocasie je vonku, ale aspon, ze nieje zima.
kosta - viem si predstavit ako sa citis, ja som min tyzden tak spala, teda viac nespala ako spala, teraz je to uz celkom fajn :o) Bola som vonku s havkacom sa vycikat a videla som tvojho draheho na parkovisku aj s nejakymi kamaratmi ako podstivo zapajaju 😀

kosta123
3. máj 2010

zica1 - hej hej,ešte tam je 🙂
Ja som vyšla z vane,nakrémujem svoje ladnéééé 😀 😀 😀 krivky a dám si kaffe nech sa preberiem,ale sprcha 😅 celkom zabrala 😅
Ozvala sa mi tá fotografka Denisa,ale jej sa už po 17,00 nedá, lenže môj Miňo je tak najskôr 16,45 na Rozkvete,tak neviem,zajtra ma 24h službu, tak ju skúsim poprosiť na stredu,no ak nebude chcieť ísť, kašlem na neho a idem aj sama,že 😎

brisilda
3. máj 2010

kosta ved sa dohodnite na vikende 😉

kosta123
3. máj 2010

Bris - som chcela najskôr cez týždeň,lebo ked je aj deň matiek v nedelu tak som nechcela otravovať,ale už som jej písala že v stredu a v piatok je MM doma tak čakám čo nato ona povie.
Inak v sobotu ak by bolo pekne pôjdeme do toho mesta???? MM nebude doma ide do BA sú tam majstrovstvá Slovenska v kulturistike tak sa vytešuje ako malý 😀 😀 😀 a bude celý deň preč,kurňa a auto si berie.

kosta123
3. máj 2010

No a pozerám že má cez víkend pršať 😠

mata0312
3. máj 2010

ahojte kocky no ja som dnes bola a poradni a doky ma poslal na interne boji sa ze mam preklampsiu a tak idem na predoperacne vysetrenia na sekciu .... kosti dnes mam podobny den som akasi rozbita... a chce sa mi stale spat a zajtra zasa vstavat lebo idem znova na odbery uz druhy den za sebou .... ozaj povedal mi ze maly je velky a tak mi robil aj sono a ma 3060g 😀

kosti ma prsat az do nedele v piatok ma byt trocha lepsie ale nie o moc

kosta123
3. máj 2010

mata0312 - ale prd,to vážne 😨 veď nemáš taký vysoký tlak ako Brisilda a ju nikam neposlali a tiež má maličkého veľkého 😖 alebo sa ti to zhoršuje????nehovoril že budeš aj skôr rodiť??

Dnes nám prišli termoobaly TT 😀

petka55555
3. máj 2010

mati, no hlavne aby vsetko dobre dopadlo a mas bielkovinu v moci????ale tak radsej sekcia a skor, ako keby mal nieco dr. zanedbat....ale ved aj eli mala preeklampsiu nohy ako papucka a vsetko dobre dopadlo....a ty nas este aj predbehnes namoj dusu....

baby ja zas zacinam stresovat ci maxik dobre narastol, ked som od tych prietokov v tom 32tt pribrala asi len pol kila a to su skoro dva mesiace a mal vtedy 1800g... 😲 uz nech je vonku a nech ho vidim ci je riadne tucnucky.....

mata0312
3. máj 2010

kosti no povedal ze ako sa to bude vyvijat tak podla toho budem rodit ze nakoniec to moze byt aj spontane ale radsej urobi tie predoperacne vysetrenia a na tom internom by mali aj zistit ci mam preklampsiu....no ak mi bude planovat porod cisarskym tak to bude isto skor .... keby to uz bolo a viem ze maly je poriadku ...
bris nema opuchy a ja hej a tlak som dnes na poradni mala 135/85 a to som bola po tabletke 😖 no vsak sa uvidi ako vyjdu tie vysetrenia
aj ja si ich pojdem objednat a chce aj svagrina 😀

viete čo ma dojalo sestricka volala na interne aby ma objenala a oni mi dali datum na 19.5. chapete???? 😠 😠 oni su neni normalny a tak volala inemu a za poplatok ma zobral v stredu ....

mata0312
3. máj 2010

vidis petka a mna dodrbal ze som moc pribrala ☹

kosta123
3. máj 2010

mata0312 - no to normálka naše zdravotníctvo 😠
Peťa - ale isto pribral neboj, to bude valibuk cez 3000g isto,on si berie tvoje zásoby čo si mala 😉

mata0312
3. máj 2010

zajtra mam donies aj moc a poslu ho na rozbor či tam je bielkovina lebo ked robila ten test z pasikom tak nie...

petka55555
3. máj 2010

baby dufam....lebo ved mal odvtedy pribrat aj 1,5kg, tak dufam ze pribral....

mati a moc si pribrala ked ta dodrbal???tak ale to mas z opuchov, to ty neovplivnis....no nie???

tak ja mam uz poupratovane, pozehlene....tak idem oddychovat...normalne mam akosi vela energy dnes.....

brisilda
3. máj 2010

kosta mata to ma ine ja som tak neopuchala ako ona iba mierne nohy nic viec a tlak sa mi drzi obcas vyleti no to je vtedy ked sa bojim ☹ odkedy uzivam aj cesnakove tobolky tak je to ok klop klop klop az nezakriknem 😉 inak s tlakom neni sranda niekomu preed porodom vyskoci aj napriek tomu ze ho mal cele tehu dobre preto nas tak sleduju a preto ma chce moj doki poslat este pred terminom do nemocnice takze sa uvidi co bude a ako bude 😉 teraz idem okupat psa lebo je ako kura zmoknuta a zajtra k nam pride gicci 😉 tak som zvedava ci bude tutu mutu s jessy 😀 😀 😀ak nie ostava u nas na noc pokial nebude knucat 😀

brisilda
3. máj 2010

peta ja som tolko energie mala min. tyzden teraz uz asi 3 den by som iba spala 😀 dufam ze je to prezvest bliziaceho sa porodu lebo uz aj bolest panvy pocitujem ako keby sa mi mala cochvila rozpadnut ☹

petka55555
3. máj 2010

no brisilda keby to bolo tou panvou, tak ja uz mam mesacne babo 😀 ....som zvedava co ti zajtra bohac povie, ja si musim este tyzden pockat...
ale to budete mat inu sexovacku v noci 😀 😀 😀 tak ju pekne nachystaj....ked to bude tenkrat poprve 😀

mata0312
3. máj 2010

no petka za tyzden som pribrala kilo a spolu to je uz 18 kil 😖 je to dost ale moja mama pribrala pri kazdej po 30 kil a segra 24 kil čize to mam po kom dedit bohuzial .. no aj ja si myslim ze dost robi ta voda ...no vsak uvidim...

joj baby keby ste to uz mali za sebou a mali drobcekov pri sebe velmi vam to prajem .... 😉 a potom pojdem ja nech uz je maly na sveta a nech je zdravucky asi sa opakujem 🙂 😉

petka55555
3. máj 2010

no to priberanie je isto dedicne, aj na priprave hovorila ze tehotenstva su vacsinou dedicne, ze sa dost podobaju, so sestrami alebo mamami a teda mne uplne s maminou....a ak je to voda, tak ti aj dost v porodke odide, ja budem rada, ak tam necham aspon 4kg.....

mata0312
3. máj 2010

no vsak na tom som si spomenula ze to hovorila čize nemozem cakat ze priberiem 12 kil ako mi povedal ...

peti aj ty mas tlaky alebo krce v podbrusku???

petka55555
3. máj 2010

ja mam menstruacne bolesti od krizov po brusko....a boli ma riadne ta panva a niekedy take krce ako keby na tom krcku, alebo niekde tam vo vnutri, neviem co to tam je.....ale to su take neprijemne parsekundove, ze az nadskocim....ale to len niekedy..... a ty mas????

brisilda
3. máj 2010

mata tlak a bolest v podbrusku som mala aj ja inak ja som pribrala 25 kg a uz nepriberam 😉 uvidim co mi zajtra povie doki 😕 dufam ze ma neposle hned do porodnice a ked tak nech ma tam posle s tym ze som otvorena 😀

petka55555
3. máj 2010

vidis a nas dr. vahu neriesi a hlavne som sa bala na zaciatku ze co mi povie pri tej mojej slonej a ani slovo a ani sestricka....

petka55555
3. máj 2010

brisilda presne ako pri prvom....som zvedava ci aj ja pri druhom budem s vahou tak ako teraz, to by bolo super, este budem aj modelka.... 😀 😀

a povedz ze zajtra este nemozes ist do porodky, lebo ide ku vam gucci.... 😝

mata0312
3. máj 2010

petka no vidis tebe to prospieva musis byt tehotna stale😀 😀 😀 😀 😀

ja mam take tlaky v podbrusku ale nie stale len sem tam ....a bolia ma klby ale len ked dlho na nich lezim ....

bris musis si rezervovat ten pekny datum 5.5. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre