Snažilky z Považskej Bystrice

Ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😃 😃 😃 kto sa pripojí??? x-) x-) x-)
brisilda
4. máj 2010
nika tak dufam ze aj nas maly sa rozhybe 😉 inak kuk foto nasich zamilovanych maltezakov 😃
brisilda
4. máj 2010
inak su zlaty ako sa hraju 😃 skoda ze video sa neda nahrat a vlozit 😃 😃 😃
zica1
4. máj 2010
Jeeejko, chutny 😉
nikiarudiautor
4. máj 2010
zica - ty si požičala vášho maltezáčika Miške.. no super, budú malé chlpaté guľky... 😃
bris - držím palce, aby ti to do konca týždňa vyšlo a hlavne všetko bolo v poriadku... 😉 🙂 už sa tešíme na kamoša.. x-)
brisilda
4. máj 2010
no veru zatial sa hraju 😃 uvidime co bude vecer 😉
ozaj zeny ja asi aj dnes porodim lebo doki ma tak vysetril ze asi coto s tym krckom mojim neotvaracim spravil 😃 😃 😃 aj ma upozornil ze mozem zacat spinit tak dufam ze mi dopomoze k porodu 😉
nikiarudiautor
4. máj 2010
zica - aj ty sa pridáš do našej bandy detičiek??? už máme dve kočky Domku a moju Tamy, a čoskoro prídu chlapi.. Maximko, Sebi a Alex a potom ešte kamoška Mel..tak radi privítajú ďalšieho kamoša do bandy... 😉 🙂 🙂
nikiarudiautor
4. máj 2010
bris - povedz mm, aby pomohol... 😃 my sme večer pred vyháňali a pomohlo.. :-p :-N
zica1
4. máj 2010
nika-pozicala, nech sa aj havkaci trosku zabavia 🙂 snad sa im TO uz konecne podari 😃 😃 😃 Budem rada ak privitaju ti vasi aj toho mojho drobceka, no termin mam az v auguste, tak na to si este par mesiacov pockame ...normalne zavidim bris, ze uz bude mat malinkeho co chvila na svete...samozrejme v dobrom 😉
nikiarudiautor
4. máj 2010
no zica, tak ja už čakám s Tamy na kamošov ako dlho, tak sme si už zvykli.. a rady si počkáme na vášho drobca... 😉
nikiarudiautor
4. máj 2010
teraz sa zatiaľ vytešujeme s malej resp. oproti nám veľkej kamošky Domky..a odo dnes aj so sesterničky Karolínky... x-)
zica1
4. máj 2010
dakujeme 😉
zica1
4. máj 2010
Kocky, musim ja ist trosku upratat, lebo dnes som ani prstom nepohla a o hodku je doma drahy z prace 😃 pekny dnik zatial 😉
nikiarudiautor
4. máj 2010
aj ja idem čoto upratať, pretože nám dojde kamoška na návštevu... 😉
kosta123
4. máj 2010
Aj ku mne príde kamoška na kaffe tak tu od nudy nezhnijem. 🙂
brisilda
4. máj 2010
kocky a ja s tej nasej jessy odpadnem samko namna krici ze mami jessy je na guciim a ja ze sa pomylil ze je to naopak a ked sa dokotulam k nim tak nasa jessy vo velkom donho akoze od zadu trtka ]-( koza hlupa 😃 a teraz pri vareni hodila guciiho pri hre na chrbat a davaj ju misionarsku polohu ]-( nasa jessy je asi inak orientovana ]-( ]-( ]-( mali ste to vidiet normalne robila tie smiesne pohyby ona na nom 😃 hrozne nieco tak som jej povedala ze to ma gucci ponej skakat a nie ona ponom 😃 asi ho zauca 😉
kosta123
4. máj 2010
brisilda - odpadávam 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ona mu to ukazuje ako sa TO robí,kedže je mladší 😃 😃 😃
brisilda
4. máj 2010
no veru asi tak a ja tu predychavam bolesti normalne sa az bojim ale keby sa dokimu nieco nezdalo tak by ma poslal do nemocnice aj hned nie??? ved ozvy pocuval a nic nepovedal inokedy sa pyta este na pohybya teraz nic :-p
petka55555
4. máj 2010
ty brisilda ty ides rodit a ja???????????ale mna dnes sakra bolia krize.....

no a co ti povedal???furt si zabetonovana???nic sa ti nedeje, ani ten krcok sa neskratil???takze naisto ak nic tak ides v stvrtok????ty mi isto ukradnes toho 5.5. 😃
petka55555
4. máj 2010
a zica mas pekny termin porodu ja som 20.8. 🙂
zica1
4. máj 2010
petka- pekny termin to je, ale to by bola asi nahoda ak by som sa trafila presne do toho dna 😃 xixi, ved uvidime
mata0312
4. máj 2010
ahojte baby tak mm je doma a tak sme cely den behali kade tade a teraz som odpadla do postele s vylozenymi nohami

jeeeee bris zeby sa uz maly pytal na svet vsak by bolo na čase nie 😃 😃 😃 😃 tesim sa 😃
no ja som dnes bola znova na krv a zajtra na to interne normalne som nervozna ake budu vysledky 😞
petka a ty zatal nič??????
mata0312
4. máj 2010
ozaj zica a bris havkaci su podarený hadam sa zadari a budu male biele klbká 😃 😃 😃 😃
zica1
4. máj 2010
matka- dufame, ze sa zadari 😃 😃 😃
brisilda
4. máj 2010
no kocky sklamem vas lebo havkaci akosi o seba stratili zaujem 😞 jessy lezi na svojom oblubenom mieste a guci mi tu knuci :-| musim ho stale pohladkat aby prestal inak sa uz nehraju :-S ja pochybujem ze on na nu skoci 😞 nejako sa nemaju k cinu ani jeden ani druhy ]-(
mata tak zatial nerodim ale pochytil ma strach tak mi tlak vyletel hore 150/90 uz keby bol stvrtok a ja naklusala do nemocnice
mata0312
4. máj 2010
no baby tak to je skoda 😞 hadam si to este rozmyslia ....

bris verim ti nech uz to mas za sebou 😉 a malicky je zdravucky 😉aj ja by som uz chcela ....
brisilda
4. máj 2010
mata tak ono to je tak, ze nasa jessy by ho skor pretiahla ako on ju 😃 aspon pri hre 😃 😃 😃
mata0312
4. máj 2010
baby su aktivnejsie čo narobime 😃 😃 😃 😃
brisilda
4. máj 2010
no neviem ona je ptara koza on mladnak 😉
brisilda
4. máj 2010
ozaj zajtra ti drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉
mata0312
4. máj 2010
dakujem moja 😃 aj ja dufam ze vsetko bude ok a nepredbehnem vas 😉