• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
no to dufam ze nie ved si estelen v 36tt to by bolo predcasne takze nastras nas tu a pekne si pockaj kym pride na teba rad :grinning:
4. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kurňa praská mi koža okolo dierky z naušnice :angry: :angry: :angry: a dnes som sa v noci zobudila na to že ma svrbí koža na bruchu tak som si ju hned natrela,hlavne že ked som išla spať tak som si ju vynatierala,dúfam že neprasknem niekde :grinning:
4. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A dnes som od nudy trošku zmenila deckú.Je tam viac miesta,zložila som cestovnú postieľku aj tak ju budeme používať v obyvačke na hranie ale až neskôr.
A už som vytiahla aj moju skoro 24r.postielku čo mi tatino robil keď som sa mala narodiť :wink:
4. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej kosta ty si uz ako ja stale nieco premiestnujes :grinning:
4. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bris - -no bolo tam toho veľa musela som to nejako zredukovať :wink:
4. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kosta prasknes ale na konci juna :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no tak my sme okupkané, ideme papkať a spinkať... no a my máme tiež trošku zmenu v spálni a aj fotočky malej na stene..no a aj obyvka je trošilinku zmenená.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bris zajtra zacinam 37 TT čize deviaty mesiac :grinning: uz moze kludne prist :grinning: :grinning: :grinning: ale najskor chcem aby ste to mali za sebou vy :grinning: :grinning: :grinning:
kosti super decka aj ja by som chcela byt tvoje babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata ale az ukonceny 28tt sa povazuje za donosene dovtedy je predcasne ale je jasne ze uz je babo plne vyvinute :wink: takze moze prist uz sa nemusis obavat :wink: kebyze bude najhorsie oni ho aj sami vyberu von :wink:
4. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
38 tt malo byt :grinning:
4. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved je s neho riadny macko a vela deticiek sa narodi aj o mesiac skor....takze isto by to bolo ok. len by bol mensi...mozno na vahu nie, ale na dlzku.....ale neboj mati este budes prenasat....
4. máj 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru veru mata len aby si nedopadla tak ako ja :grinning: inak doki sam povedal ze je rad ze sme to dotiahli do konca tak hadam aj uspesne a po sestonedeli ma caka :grinning:
inak ja spinim po kazdej navsteve WC :angry: neni to cista krv ale taka zmiesana s hlienom :confounded: podvedome sa bojim a tlak je tomu dokazom cize idem hodit sprchu a citat knihu od D-S bezpecny pristav je zaujimava :wink:
kosta tak potom aj k nam pridi coto preriedit :grinning: sebiho izba je prepchata :grinning: a to tam este ani hracky nema :grinning:
nika hod foto sme zvedave :wink: inak peta ty nejdes somnou do nemocnice stvrtok??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj petka nestras ma :grinning: :grinning: ze prenasat vsak by ma drblo ale moze sa to stat nikdy nehovor nikdy vsak? :grinning: :grinning:
no som zvedava aky budu velky vasi chlapci :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bris a to je normalne takto spinit? ja by som sa inak bala :frowning2: a čo ti povedal doky ze kedy mas ist ak čo bude az kontrakcie?
4. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no bris asi ti odisla zatka....to niektore baby pisu ze na poslednej poradni dr. naschval posparal aby to pohol a ked prisli domov tak odisla...pokial to neni jasno cervena krv, nemas sa coho bat aj ked ja budem tiez isto stresovat.....mali by ste este zasexovat a pojdes......ale pekne ze ma takto nechas samu...ja si este len pojdem v utorok na poradnu :wink: dufam ze mi neda o dva tyzdne dalsiu :astonished:
4. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja by som sa toho špinenia moc nebála, ale až keby mi prišli kontrakcie tak sa poserkám :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky je to zmiesane s hlienom a mas pravdu peti on domna sparal dnes poriadne a aj mi povedal ze mozem mat cervenkasty vytok takze dufam ze to rozhybe a ked som sa pytala ci to vyzera na porod tak povedal ze ked odtecie plodova voda tak ano :grinning: cize asi sa tam coto uz deje :wink:
4. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak podvedome stresujem lebo sa bojim krvacania :frowning2:
4. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eli a ved som nenapisala ze si aj pre tie body musim teda prist.....ked niekedy pojdes na vychadzku tak zbehnem ak neporodim...... :slight_smile:
4. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vsak prave aj ja by som sa bala ale ked ti to povedal tak ppotom to je v pohode a netreba sa toho obavat :wink: no a uz len cakat na tu vodu a budes to mat skoro za sebou :grinning:
autor
no kosti - až dojdú kontrakcie, tak sa dosmejete všetky... :wink: :grinning: :grinning:
bris neboj.....ale to sa mi teraz dobre hovori......ved v stvrtok uz budes pod dohladom alebo mozno uz na izbe kojit.....
4. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
och nika diky za povzbudenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika tak v tomto mas pravdu ze sa dosmejeme :grinning: :grinning: :grinning: este plakat budeme :wink:
4. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no plakať to teda budete, no nie od bolesti, ale od úžasného a krásneho pocitu po pôrode.. ja som plakala až vtedy ako som prvý krát videla a cítila moju krásnu bambulku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to nádherný neopísateľný pocit!!! NAJKRAJŠÍ V ŽIVOTE!
4. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no niekto povie že mal najkrajší deň v živote svadbu,tak to tá baba isto nerodila,lebo pre mňa to ani zatiaľ najkrajší deň živote nebol.
4. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pre mňa to bol druhý najkrajší v živote... :slight_smile:
4. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika tak v tom mas pravdu ja som tiez vyronila slzicku od stastie ked sa samko narodil naozaj krasny pocit na ktory sa jednoducho nikdy neda zabudnut :wink: vtedy clovek zabudne aj na vsetku bolest a dakujem Bohu ze je male zdravucke :wink:
4. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak tak bris, presne tak... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky nasej ele som dala tolko prace ze isto jej to nedalo a pracuje na trickach :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava ci ma nezrujnuje :slight_smile:
4. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok