Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
4. máj 2010

nika tak dufam ze aj nas maly sa rozhybe 😉 inak kuk foto nasich zamilovanych maltezakov 😀

brisilda
4. máj 2010

inak su zlaty ako sa hraju 😀 skoda ze video sa neda nahrat a vlozit 😀 😀 😀

zica1
4. máj 2010

Jeeejko, chutny 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

zica - ty si požičala vášho maltezáčika Miške.. no super, budú malé chlpaté guľky... 😀
bris - držím palce, aby ti to do konca týždňa vyšlo a hlavne všetko bolo v poriadku... 😉 🙂 už sa tešíme na kamoša.. 😵

brisilda
4. máj 2010

no veru zatial sa hraju 😀 uvidime co bude vecer 😉
ozaj zeny ja asi aj dnes porodim lebo doki ma tak vysetril ze asi coto s tym krckom mojim neotvaracim spravil 😀 😀 😀 aj ma upozornil ze mozem zacat spinit tak dufam ze mi dopomoze k porodu 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

zica - aj ty sa pridáš do našej bandy detičiek??? už máme dve kočky Domku a moju Tamy, a čoskoro prídu chlapi.. Maximko, Sebi a Alex a potom ešte kamoška Mel..tak radi privítajú ďalšieho kamoša do bandy... 😉 🙂 🙂

nikiarudi
autor
4. máj 2010

bris - povedz mm, aby pomohol... 😀 my sme večer pred vyháňali a pomohlo.. 😝 😅

zica1
4. máj 2010

nika-pozicala, nech sa aj havkaci trosku zabavia 🙂 snad sa im TO uz konecne podari 😀 😀 😀 Budem rada ak privitaju ti vasi aj toho mojho drobceka, no termin mam az v auguste, tak na to si este par mesiacov pockame ...normalne zavidim bris, ze uz bude mat malinkeho co chvila na svete...samozrejme v dobrom 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no zica, tak ja už čakám s Tamy na kamošov ako dlho, tak sme si už zvykli.. a rady si počkáme na vášho drobca... 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

teraz sa zatiaľ vytešujeme s malej resp. oproti nám veľkej kamošky Domky..a odo dnes aj so sesterničky Karolínky... 😵

zica1
4. máj 2010

dakujeme 😉

zica1
4. máj 2010

Kocky, musim ja ist trosku upratat, lebo dnes som ani prstom nepohla a o hodku je doma drahy z prace 😀 pekny dnik zatial 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

aj ja idem čoto upratať, pretože nám dojde kamoška na návštevu... 😉

kosta123
4. máj 2010

Aj ku mne príde kamoška na kaffe tak tu od nudy nezhnijem. 🙂

brisilda
4. máj 2010

kocky a ja s tej nasej jessy odpadnem samko namna krici ze mami jessy je na guciim a ja ze sa pomylil ze je to naopak a ked sa dokotulam k nim tak nasa jessy vo velkom donho akoze od zadu trtka 😠 koza hlupa 😀 a teraz pri vareni hodila guciiho pri hre na chrbat a davaj ju misionarsku polohu 😠 nasa jessy je asi inak orientovana 😠 😠 😠 mali ste to vidiet normalne robila tie smiesne pohyby ona na nom 😀 hrozne nieco tak som jej povedala ze to ma gucci ponej skakat a nie ona ponom 😀 asi ho zauca 😉

kosta123
4. máj 2010

brisilda - odpadávam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ona mu to ukazuje ako sa TO robí,kedže je mladší 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

no veru asi tak a ja tu predychavam bolesti normalne sa az bojim ale keby sa dokimu nieco nezdalo tak by ma poslal do nemocnice aj hned nie??? ved ozvy pocuval a nic nepovedal inokedy sa pyta este na pohybya teraz nic 😝

petka55555
4. máj 2010

ty brisilda ty ides rodit a ja???????????ale mna dnes sakra bolia krize.....

no a co ti povedal???furt si zabetonovana???nic sa ti nedeje, ani ten krcok sa neskratil???takze naisto ak nic tak ides v stvrtok????ty mi isto ukradnes toho 5.5. 😀

petka55555
4. máj 2010

a zica mas pekny termin porodu ja som 20.8. 🙂

zica1
4. máj 2010

petka- pekny termin to je, ale to by bola asi nahoda ak by som sa trafila presne do toho dna 😀 xixi, ved uvidime

mata0312
4. máj 2010

ahojte baby tak mm je doma a tak sme cely den behali kade tade a teraz som odpadla do postele s vylozenymi nohami

jeeeee bris zeby sa uz maly pytal na svet vsak by bolo na čase nie 😀 😀 😀 😀 tesim sa 😀
no ja som dnes bola znova na krv a zajtra na to interne normalne som nervozna ake budu vysledky ☹
petka a ty zatal nič??????

mata0312
4. máj 2010

ozaj zica a bris havkaci su podarený hadam sa zadari a budu male biele klbká 😀 😀 😀 😀

zica1
4. máj 2010

matka- dufame, ze sa zadari 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

no kocky sklamem vas lebo havkaci akosi o seba stratili zaujem ☹ jessy lezi na svojom oblubenom mieste a guci mi tu knuci 😒 musim ho stale pohladkat aby prestal inak sa uz nehraju 😖 ja pochybujem ze on na nu skoci ☹ nejako sa nemaju k cinu ani jeden ani druhy 😠
mata tak zatial nerodim ale pochytil ma strach tak mi tlak vyletel hore 150/90 uz keby bol stvrtok a ja naklusala do nemocnice

mata0312
4. máj 2010

no baby tak to je skoda ☹ hadam si to este rozmyslia ....

bris verim ti nech uz to mas za sebou 😉 a malicky je zdravucky 😉aj ja by som uz chcela ....

brisilda
4. máj 2010

mata tak ono to je tak, ze nasa jessy by ho skor pretiahla ako on ju 😀 aspon pri hre 😀 😀 😀

mata0312
4. máj 2010

baby su aktivnejsie čo narobime 😀 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

no neviem ona je ptara koza on mladnak 😉

brisilda
4. máj 2010

ozaj zajtra ti drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉

mata0312
4. máj 2010

dakujem moja 😀 aj ja dufam ze vsetko bude ok a nepredbehnem vas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre