• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
Dobru noc kocky :wink:
4. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zica tak ty toho vela s nami teda nepopises :grinning: tak teda dobru noc a gucimu posielame pusu samko si ho velmi oblubil :wink: aj vencit ho chodil on :slight_smile:
4. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no tak ja budem isto riadne plakat v porodnici, ja ked si len teraz doma na to pomyslim ze ho uvidim tak revem..... :cry:
4. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dnes čo to pobalila do pôrodnice,ešte tie trápne vložky musím kúpiť :angry: a mám len 1 nočnú košelu tak musím dokúpiť,aj vy máte 3ks do pôrodnice ako hovorila PA ???
4. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ja mam jednu k porodu, dve na potom a este jedno pyzamo s tymi otvormi na kojenie, to si obleciem ked bude po vizite, nech nechodim s tymi mojimi hrcatymi krasnymi nozkami po chodbe.... :wink:
4. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám toľko pyžám ale sú mi naprd,a mala som jednu nočnú košelu veľkosť asi XXXXXL :grinning: :grinning: čo mi moja babka kúpila a cca 6r.dozadu a vtedy som si povedala že ju využijem až keď budem tehotná,no a teraz ju ako naschvál nemôžem nájsť keď som sa 3 krát sťahovala :angry: :angry: :angry:
Ja mám len tú nočnú košelu z otvormi čo mám v albume.Peťa a ty máš len také na gombíky či všetky majú otvori??
4. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja mam zbalene 2 jednu na porod druhu na prezlecenie a tretu mi prinesie manzel no dufam ze budem tam moct byt v tricku ja neznasam mat na sebe cezdem pyzamu :angry: ale uvidim a zupany mam tiez 2 jeden letny a druhy teply co ak ma chyti zima :grinning: popripade ak by mi pretiekla krv tak az mam nahradny :wink: len slapky som si uz znicila :grinning: pojdem bosa :wink:
4. máj 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ide mi brucho prasktnut :confused: sakra maly sa obcas tak napne ze na 5 minut stratim dych od strachu :angry: aj minule som ho musela pevne chytit lebo sa nieco rozculoval a bala som sa aby nezmenil polohu :unamused:
4. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - už sa šteluje :grinning:
a čo sa ti stalo zo šlapkami???
4. máj 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta kosele su na gombiky a poviem ti ze som ani neskusala ci z nich cicik vytiahnem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to ti babka dobru velkost kosele kupila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babka asi tusila ze kosta priberie :grinning: sakra kosta tak hladaj mne tak babka raz kupila gatky bombardaky a ja som ich podarovala kamoske k narodkam :grinning: mala si vidiet ako sa na tom vsetci zabavali :grinning: :grinning: :grinning:
inak slapky som nosila po vonku nie? :grinning: ale mam aj ine a ked nie tak skocim kupit :wink: po ceste do porodnice :wink:
peta no len aby sa tam tvoje cici vosli :grinning: ked uz aj ivo sa ich boji :grinning: :grinning: :grinning: ja nastastie take problemi nemam :wink:
4. máj 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - veď to sa bojím že ich nevytiahnem :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte vase budu same vychadzat to len moje budem hladat :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa akosi nechce spať,kukám na nete nejaké záhrady na predaj,aj keď na to momentálne nemáme ale idem sa namotať aspoň :grinning: :grinning: :grinning: som ja za ťavu,že :grinning:
4. máj 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta kto hlada najde :wink: ved nasa stala len 1100 € to je cena ako za televizor :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to bola fajn cena ale my chceme aspoň 400m2 a aby sa tam dalo dostať autom, a to si kde našla na nete?
4. máj 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta nie to sme nasli na inzercii v tescu :grinning: natrafili sme na to ako slepa kura na zrno ked sme si davali inzerat :wink:
4. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak za taku cenu kaslat na to ci sa tam da dostat autom ved 100m neni az tak vela to aj prejdeme :wink:
4. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta skus bazos.sk

no a ked nevylezu cez gombiky, tak vylezu spodkom ked uz brucho padne.... :grinning: dnes ma segrenka strasne potesila, ze jej ako zacala kojit narastli o 2 čísla :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to ako ake pismenko si potom budem musiet kupit?????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved viete ako je to cislovanie podprd
A - arašidy
B - bobule
C - cibule
D - dyne
E - ej
F - fuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťa na bazoši som nič nenašla.
Ty hovado, tak ja som zatiaľ cibuľka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Inak urobím môjmu tatinkovi reklamu ak vám to nebude vadiť www.drevox.sk možno tam je aj moja chodba idem kuknúť veru.
4. máj 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta no dovol? TO CISLOVANIE MAS SKADE? :grinning: inak cim vacsie tym viec budu ovysat takze ja sa nestazujem :grinning:
kosta idem kuknut :wink:
juuj ozaj idem sa pochvalit poumyvala som dlazku v celom byte okrem obyvacky na 3 krat :grinning: lebo stale sa mi zdala byt spinava :grinning: :grinning: :grinning: ale je jasne ze som si robila pauzu a pomalicky :wink: teraz bastim jogurt :slight_smile:
4. máj 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta waaaw krase uz viem ku komu dame spravit vstavanu skrinu a neskor aj sebimu izbicku :grinning: inak kolko stoji vstavana skrina tak ako mas ty v spalni?
4. máj 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ja mám v chodbe nie v spálni :slight_smile:
cenu neviem je to strašne individuálne,záleží od veľkosti,množstva poličiek vo vnútri,typu materiálu,či je tam zrkadlo alebo nie a dosť drahý je posuvný systém.
4. máj 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja sa len bojim aby neboli FUJ :astonished:

idem ja uz spat...papa
4. máj 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v spalni nemas??? ja som myslela ze mas :grinning: inak my uvazujeme dat do spalne vstavanu skrinu :wink: tak uz viem kde sa mam ist este opytat na cenu :wink:
4. máj 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta neboj pre iva nebudu nikdy fuj :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda -v spálni mám tuto:
ale bude tam vstavaná na mieru až po strop ale kedy mi ju urobí tatino to nikto nevie :grinning: hlavne že mi urobil to čo bolo treba :wink:
Rozhodne ale chcem od neho kuchyňu robí parádne,krásne,a hlavne kvalitné,no ale treba začať šetriť lebo chcem aj stavané spotrebiče,takže ak pôjde miňo na tú misiu tak potom.
5. máj 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko, ako ste sa vyspali? Tak chystáte sa dnes niektorá rodiť?? My ideme dnes pozrieť našu malú sesterničku do nemocnice.. tak sa tešíme... :slight_smile: :slight_smile:
5. máj 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak takto som to presunula v tej naše izbe.. a malej som dala ku komode nové nálepky.. :slight_smile: a druhá foto sú tie fotky už na stene... :wink:
5. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok