Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
11. máj 2010

vsak si zavolaj na socialku oni ti povedia presne ..

nikiarudi
autor
11. máj 2010

no dnes alebo zajtra tam idem.. ja len chcem pre seba vedieť.. 🙂 a hlavne kôli upsvar, aby som vedela kedy tam mám ísť zaniesť žiadosť o rodičák....

petka55555
11. máj 2010

no tak baby uz som tu...boze som tam hodinu a pol cakala.....tak este nic take, ale ze brusko je klesnute, ale vo stvrtok rano uz idem na prijem 😲 ak dovtedy nic.....tak som zvedava.....

andulkau
11. máj 2010

Ahojte ja sem nepatrim obcas kuknem kto ma male babetko v P.B 🙂
Mata ja som mala tiez naplanovani cisarsky mala som termin 18.10 lezat som ist mala 8.10 ale mala sa vypytala uz 6.10 tak som bola stastna. 🙂 Sestra rodila teraz 5.2 a termin 8.2 cakali do konca.Ale to podla mna zalezi ,ako sa citis.

brisilda
11. máj 2010

ahojte zienyk tak sa hlasim z nemocnice 😀 ako sa mate? maly ci velky? Sebi ma nepocuva ale to nevadi 😀 ved samko ho doma zaskoly 😀 😀 a co vy? co mate nove? Peta ja ta tu netrpezlivo cakam je tu znova jedna volna postel ak chces rychlo pridi 😉

petka55555
11. máj 2010

no miska, uz to asi nestihnem 😠 ty rano pojdes pekne domov a ja ktohovie kedy pojdem.....no ale co uz...uz pockame.....ale keby cosi pisem ti sms....

brisilda
11. máj 2010

PETA DO FRASA JA NEVIEM CI ZAJTRA IDEM DOMOV 😒 teraz mi merali tlak a bol 150 na 100 nechapem 😖 ale co uz maly uz nnei v brusku tak mato akosi netankuje aj ked co ja viem? hm...
inak cakam ta na izbe cislo 4 jasne? 😉 dufam ze dnes ta k nam privezu 😀 a ozaj som zvedava na tvoj porod kedze pijes alchemilku moj nazor je taky ze alchemilka je blbost aj magnezko 😀 😀 😀

kosta123
11. máj 2010

Peťa - takže svadba nehrozí čo????
Miška no krásny je strašne,ako sa inak cítiš??????a ako si rodila???a zašpinila sa ti tá košela v ktorej si rodila?

petka55555
11. máj 2010

a to co s tym tlakom????ved to ma po porode sa vratit do normalu.... 😠 a mliecko mas????nestresujes sa kvoli tomu????a uzivas ten dopegyt????
no ja dufam ze porod bude rychly.....verim v to 😀
ok keby cosi pytam sa na room in č. 4 🙂 idem dat horuci kupel, a mozno zabere....aj ked ja tomuto neverim, to sa rozbehne, kedy babeno si rozmysli a nie kedy ja....

a kde ste vsetky baby????

petka55555
11. máj 2010

a ved som to podstatne nenapisala, ze je taky krasnucky..... 🙂 isto uz je cely opusinkovany....

no kosta, svadba nehrozi.....ale inak by som sla, keby som bola este kindervajco....ale dufam ze budem mat v nedelu aspon riadnu vysluzku donesenu......

nikiarudi
autor
11. máj 2010

Miška - malý je kráááásny...
Peťa - takže vo štvrtok ideš isto? a už si aspoň otvorená?

brisilda
11. máj 2010

nika otvorena nemusi byt ja som nebola v den porodu este otvorena a krcok bol vraj nepripraveny a porodila som za tri hodinky vratane kontrakcii 😀 inak ano maly je opusinkovany dopegyt mi po porode vysadili a dnes mam stresy ci nas pustia domov preto ten tlak plus je tu horko cize sa mi aj hlava kruti no katastrofa ale vydrzime 😉 drzte palce az ma zajtra pustia domov

petka55555
11. máj 2010

neboj miska pustia, ved uz neohrozujes babeno a to moze byt naozaj aj z toho tepla.....

no niki, ja som sa ho opytala ako to tam vyzera a on sa moc nevyjadril.....ale ze to sa teraz behom chvilky moze zmenit.....ale povedal ze brusko je padnute....a na stvrtok mam listok na p rijem, tak dufam ze do vikendu porodim.....nie ze tam budem 5 dni.... 😒

brisilda
11. máj 2010

peta inak mozno sa vazne este stretneme na porodnici 😒 ja neviem ten tlak je zahada ja neviem preco mi naraz vysadili tabletky rano do seba jednu supnem hadam to pomoze uvidim ja chcem ist uz domov 😢 kocky drzte mi place
inak kosta sorry ze som potom uz neprisla no sla som kojit maleho a trebalo ho predtym prebalit a v tom prisla esteaj sestricka z novorodeneckeho 😒 no pokial ma pustia domov tak bud. tyzden vas pozvem na navstevu 😀 az sa pochvalim mojim valibukom a je jasne ze este skor pojdeme kocikovat 😉
peta sakra tebe ani magnezko nedavali a prenasas cize kto z nas je zasttuplovany? 😀 nech ta teda ivo odstupluje a sup sa na porodnu salu 😉 za tri hodky az je s teba max von 🙂

brisilda
11. máj 2010

ozaj a vtedy ked mi vraveli ze som otvorena na 2,5 cm bol falosny poplach lebo rano vysetroval primar a uz som nebola otvorena 😀 sranda nie?

nikiarudi
autor
11. máj 2010

Miška, ten dopegyt ti vysadili preto, lebo nieje dobrý pri kojení... 😒 ale mala by si si podľa mňa niečo pýtať aj na to točenie hlavy... 😉 a to tak skoro nás chceš pozvať?? ale ak sa budeš dobre cítiť, tak my budeme len rady... 😉 🙂 no nechávame to na tebe...

kosta123
11. máj 2010

Brisilda - to v pohodke ja to chápem 😉 Mati bolo zle tak som išla kuknúť sestrnicu malú

jééj tak to na návštevu sa moc teším,ale v pohodke ak sa nebudeš cítiť tak sa nič nedeje 😉

Baby aj ja už chcéééééééém 😎

petka55555
11. máj 2010

brisilda ja neviem, asi to magnezium nevplyva.....a tomu tvojmu otvaraniu tiez nechapem, kazdy povie cosi ine.....ved to ako aj ked si lezala v tom 28tt, kazdy ti povie cosi ine.....
a ja neviem preco som zastuplovana 😝 , ale ja si uz tyzden hovorim ze hadam do tyzdna to bude.... 😀

zica1
12. máj 2010

Dobre ranko kocky 😉 🙂
Vcera som tu ani nenakukla, lebo som bola u nasich a vecer ked som prisla domov sa mi uz nic nechcelo 😀
Bris - Sebinko je nadherny, uz aby ste boli doma z nemocky 🙂 Dufam, ze sa ti coskoro ten tlak upravi
Petka - ako to vyzera? Stale nic? No ten den to uz nejako zvladnes a ak sa to nerozbehne dnes tak v nemocke urcite 😉 Uz nech to mas za sebou a malinkeho v naruci 🙂

nikiarudi
autor
12. máj 2010

Dobré ráno..
tak čo Peti, ešte si doma??? 😀

eyya
12. máj 2010

dobre ranko... som zvedava aky den nas dnes zas caka 🙂

petka55555
12. máj 2010

Este nic a prave hodnotim, ze sa citim ako keby som ani tehotna nebola.....ziadne zadychavanie, nic ma az tak neboli....nechapem...zeby ticho pred burkou?????uvidime....
ale zato v noci som sa nevladala ani prevalit na posteli a ani zdvihnut na wc, tak ma vsetko strasne bolelo, panva uplne, ako keby mi isiel odtial slonik vypadnut a aj v bruchu divne krce....tak kto sa ma v tom vyznat????????????????????????

eyya
12. máj 2010

jej peti to som mala aj ja pred porodom 😀 ...Tak sup sup do porodnice najlepsie tak 14teho to by sme oslavovali naraz 😉 😀

kosta123
12. máj 2010

Čaute krásky,
peťa stále 2 v 1 😎

ja idem práve z MM do mesta prišiel z 24h,musím si ísť kúpiť ešte 2 košele a v hypke sú pampersky v akcii tak ideme pre ne 😅

petka55555
12. máj 2010

kosta to ta krabica????tie su tam hadam 3 mesiace za 24,99 a teraz boli ze su v akcii za taku cenu 😀

eli a kolko si to mala pred porodom????boze zas nechcem v tej nemocke stravit tyzden......ale zas radsej chcem byt pod dohladom, nech mi aj kazdy den to ctg urobia....lebo maly uz tak nesanti, ako pred par dnami......a eli som si vsimla ze mas v piatok narodky......to ja mam zas s tvojou dominikou, sranda ze????

nikiarudi
autor
12. máj 2010

no presne, tie pampersky v krabici sú teraz celý mesiac v akcií aj v tescu... 😀

no mm šiel do mesta aj s Tamy, tak je idem konečne v kľude upratať... 😀 😀 😀

eyya
12. máj 2010

peti este 2 dni po termine som slapala riadnu streku na kopec nad sverepec akoby som ani tehu neni do vtedy som myslela ze by so v polke porodila a nic 😀 no a to bolo 15.8. a mala sa narodila 21.8. 😀

no tak som zvedava ci budeme teda spOlu oslavovat 😉

niki mozes aj ku nam bo domke sa spat vobec nechce.... a ozaj dnes by mali uz konecne dosjst okuliare 🙂

nikiarudi
autor
12. máj 2010

hej? no super teším sa... 🙂 na okuliare, nie upratovanie.. 😝 😀 😀

petka55555
12. máj 2010

no eli tak diki, ja ze povies tak den pred a to 6 dni 😲 😝 😝 😝 😝 😝

petka55555
12. máj 2010

ktohovie ci tu brisildu pustili....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre