• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
Bris a aká bola noc????
13. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bris - ja mám tie z Tesca, ak chceš skúsiť
kosťa -ja pôjdem nakoniec asi k našim a ak sa rozhpdnete, tak mi zavolaj by som vybehla...
13. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - jaj tak to asi nič,mne sa samej dole nebude chcieť trepať,sakra aj z takým nahovno počasím :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ešte som aj pekná Puša :confounded: tak som včera jednej holke mala poslať na účet 12€ za zavinovačku do autosedačky a ja som jej poslala 15€ slepá slepá :dizzy_face:
13. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo nechce sa vám prísť ku mne? len tu nemám žiadnu vodu..len kojeneckú... :angry:
13. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj prišla,mne stačí káva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale možno až neskôr tak minimlne za hodinu lebo sa chcem najesť a prebrať
13. máj 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasné, to nie hneď veď aj ja som ešte v pyžame... :grinning: o takej 11tej.. hmm?
13. máj 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len Maťa a Eli sa neozýva... :unamused:
hehe to beriem niki skor ako von je tam nepekne :angry: a zacvicime kedy? :grinning:
autor
kedykoľvek, no dnes má mm 24ku, takže zajtra... :wink:
13. máj 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa možno spí :slight_smile: ok ja prídem
autor
tak budem čakať o 11tej :wink: :slight_smile:
Tak príde aj Mata som jej volala
13. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta noc bola uzasna lahala som unavena cize total KO :frowning2: v nemocnic sa maly budil kazdu hodinu no doma spinkal 3 hodinky :wink: krasne nacasovane :slight_smile: takze o 6 rano som bola vyspata :grinning: ale maly ocividne nie lebo spi stale :grinning: :grinning: :grinning: ja idem upratta byt navarit jedivo az sa dostanem znova do starych kolaji :wink:
13. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a konecne ziadna vizita :grinning: :grinning: :grinning: ziaden budicek :slight_smile: proste veget nikto nas nerusi a nebudi :sunglasses:
13. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - tak super parádička
13. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bris, tak to máš naozaj super, aj s tým mliečkom.. len tíško a úprimne závidím... :zipper_mouth:
13. máj 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris - no tak to je super :slight_smile: dufam, ze to bude uz len a len lepsie :wink:
13. máj 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám také depky že nebudem kojiť :confounded: ja sa skoro vzdávam keď mi niečo nejde :angry:
13. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mna porazi z toho pocasia...to je des, cas tak lahnut do postele a spat...snad sa uz coskoro aj to slniecko ukaze :sweat_smile:
13. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kosťa nestresuj, ty budeš kojiť... :angry:
13. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka este spi tak potom dojdeme :wink:
13. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, čakáme vás.. baby už sú tu... :wink:
13. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto krasne haja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha nemam prestaveny cas na fotaku :sweat_smile:
13. máj 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak nakoniec som nemusela ist lezat....isla som ku kristofikovi na prietoky, vsetko bolo v poriadku, maly ma 3600g :wink: mam dost plodovej vody, aj placenta je este dobra.....na ctg som zas bola hodinu, lebo zase sa vobec nechcel hybat, lenivcek malicky.....no a kristofik povedal ze to este netreba ist lezat, ked je to tak kratko po termine, ved to moze kludne az v pondelok prist.....ved vsetky moje bolesti uplne pominuli.....tak ze mam prist az v pondelok na prijem ak dovtedy nic nebude.....ale ked sa mi zacnu pravidelne bolesti, mam hned prist, ked mam ten streptokok.....ale inak od vcera mi strasne kleslo brucho.....tak uvidime.....pojdem sa v sobotu na svadbu trosku vytancovat a mozno sa to rozbehne......

a inak ja uz na nete moc nebudem byvat, lebo ivo ho potrebuje v praci, takze uz nemam doma, iba ked budem u nasich.....

a niki diki za vcerajsiu sms...... :slight_smile:
13. máj 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, petka drž sa a uži si posledné dni :wink: ...asi posledný víkend bez bábätka :slight_smile:
kosta, hlavne nestresuj...musíš si veriť a mliečko bude :wink: ...mne poriadne nastúpilo až po mesiaci, tak sme bojovali a kŕmili aj každú hodinu a veru som si dobre občas porevala...ale stálo to za to a kojíme doteraz...tak sa vopred nesmieš vzdávať :wink:
brisilda, malý je nádherný, pampúšik zlatý...juj, veru by som brala znova také bábätko maličké...aj keď som už rok nespala :confused: :grinning:
13. máj 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj predvčerom sa vykľul konečne tretí zub, horná ľavá jednotka :wink: ...to boli nervičky :cry:
13. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nany - gratulujeme Adelke k zúbku... :slight_smile:
peťa - veď sa mi to aj zdalo nejak skoro aby si šla do nemocky, zbytočne by si sa tam stresovala a takto poležíš v kľude doma... :wink: len keď tu nebudeš chodiť a náhodou už pôjdeš rodiť, tak daj vedieť.. budeme držať palce.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne je vonku ako tak.....pojdem asi pre havkáča na prechádzku :wink:
13. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta - dam ti aj mojho :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok