• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
Ďakujeme za návštevu :slight_smile:
13. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki joj neni zač to mi ďakujeme lebo neviem čo by som tu veru robila :slight_smile:
13. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je baba od nas z augustoviek, expert fotka...kks to by som na konika ja veru nedala :D
13. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to je dobrá p.... to by som sem nedala ani za nič..
13. máj 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase prší mňa šlahne :angry: bola som zo psom a nechala som si ho aj doma na prázdniny :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru je otrasné to počasie... ja idem s kamoškou do Námorníka na kofolu a potom urobím tu pizzu.. :grinning:
13. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahjte baby tak aj ja som uz doma bola som este u maminy :grinning: a teraz som dala oprat a rychlo vylozila nohy lebo ich mam zas ako papuce :confounded:

kosti mozes skocit aj s mojim? :grinning: :grinning: :grinning: niki diky za prijemne posedenie no skoda ze tam chybali petka s miskou :wink:
13. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru.. už sa aj ja teším, keď dáme jedno také mega kinder stretko... :grinning: :grinning: :grinning: len neviem kde sa zmestíme...
13. máj 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niki asi si budeme musiet objednat kulturak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata0312 - tak to hej, ale veď dúfam že na ihrisku sa budeme skôr stretávať,lebo aj tak sa každej z nás nebude dať asi v rovnakú hodinu prísť k niektorej ,kôli detúrencom :sunglasses:
Dala som oprať a idem jesť a rozmýšlam či idem vysávať,lebo v sobotu idem do Viedne tak upratovať nebudem
13. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je jasne ja budem casto na rozkvete aj s malym :wink: hlavne ked bude mm v praci co by som tu na hlinach robila :unamused:
vidis aj ja som hladna len neviem čo ist jest ked nemam nic navarene :frowning2: asi budem musiet ist niečo urobit :wink:
13. máj 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :grinning:
eli tricka su uzasne aj mm sa velmi pacia :wink: si jednicka :wink: viac v ip :grinning:
mata opuch nezavidim ako sa drzi tlak? moj je na h.... ale chcem dnes sampus tak pssst :grinning:
pocasie aj mna dnes rozculilo nevedela som co obliect malebu ma stale ladove rucky tak som ho nababusila a on sa len len vosiel do autosedacky :angry: a nasledne sa tam potil :frowning2: mrnus moj zlaty cize zajtra ked pojdem s nim k doktorke tak ziadne babusenie nebude radsej ho poriadne zababusim iba do deky :grinning: a strasne saa bojim skriningoveho vysetrenia :confounded: 6 tt je dlha doba aby som bola v napati :unamused: dufam ze nam nikto volat nebude
13. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska akurat som sa ta chcela opytat ze ako tlak či sa upravil a teraz uzivas nejake tabletky? asi nie čo ked kojis :frowning2: no moj tlak je stale na tri veci.... :angry: v pondelok mi doky povie datum sekcie a ak to schvali primar :unamused: a čo je skriningoveve vysetrenie?

ked je take sproste pocasie clovek nevie ako ho ma obliect ze?? raz zima a potom zasa zacne slniečko svietit :angry:
13. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda a to aky skrining????a to co ten tvoj tlak???

mati a tak ty musis ist na tu sekciu???
13. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak ta foto tej baby je hrozna, to by ma nenapadlo sa tak fotit ani pre seba a nie to este na konik.....a niki som raz davno posielala jednu, to bolo este lepsie, ta stala v sprche a bolo jej vidno aj celu onu a len si ju akoze prekrila dvoma prstami, to bolo strasne.... :frowning2:
13. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano petka zatial to tak vyzera v pondelok mi da viac info tak budem mudrejsia ale musi to schvalit primar ....

a ty sa ako citis??
13. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bris, keď pôjdeš niekedy kočíkovať, tak dúfam, že sa ozveš... :wink: dáme naším zlatíčkam rande.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozrite baby, tak toto je nááááádherné...však?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/kobkag/album/mala-zabka/5207308/
13. máj 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika no jasne ze sa oztvem hned ako vykukne slniecko ideme na ihrisko :grinning:
mata sekciu ti nezavidim :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze budes rodit nakoniec normalne lebo porod je nazabudnutelny zazitok :grinning: takze si uzi to krasne tlacenie a tlaky to hlavy :grinning: :grinning: :grinning: inak pri tomto porode som komplet citila ako ide maly na svet aj pup. snuru som citila :grinning: :grinning: :grinning: to ne ako pri samkovi ked bolo cititi iba pliecka :wink:
13. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki no to je to co sa mi paci, ale v modrom s hviezdickami....

no mati drzim palce, aby si sa vyhla.....a ked nie, tak nech vsetko dobre dopadne......a ja sa citim super..... :slight_smile:

brisilda a si sa nepochvalila kolko kilov si nechala v porodnici...... :slight_smile:

ja som teda zvedava nakolko je to meranie presne a ci maly bude mat tych 3600g :slight_smile:
13. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Peti, tak na tú váhu Maxíka som zvedavá aj ja... :grinning:
Maťa, aj my prajeme aby si si užila normálny pôrod, ako povedala Miška... je to NEOPÍSATEĽNÝ ZÁŽITOK!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No poupratované, skriňa na topánky tiež uprataná,nohy oholené :grinning: :grinning: :grinning: ešte zo psom a idem robiť manikúru na zajtra :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak uvidime :frowning2: hlavne nech to uz mam za sebou ....

ja idem kukat hokej :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hokej ??? to fakt?? ja ordináciu :wink:
13. máj 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja hokej, panelák aj odsúdené... :wink:
13. máj 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme doma bolo super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noooo tak to som rada, Eluš... romantika v daždi... :dizzy_face:
13. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tulenie pod dazdnikom :wink:
13. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som len tak bez dáždnika dala... :grinning: ale treba si to užiť bez malej raz za čas... a dedkobabkovci sú radi, že majú vnúča len pre seba... :wink:
13. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok