Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
22. máj 2010

a my nie 😠 ja som na maleho otvorila okno 😀 az ma pocit ze je vonku 😉 podlaha uz umyta obedik sa vari mm isiel do tesca a samko sa hraje v sebiho izbicke 😉 uz iba cakame na navstevu 🙂 ozaj potom hodim foto toriet 😉 su nadherne a da sa povedat ze sa super cenu mi ich ta pani upiekla 😉 takze co sa zvysi pridete dojest 😀 aj ked tu budem mat sice sialeny dome ale to neva 😀 😀 😀 aspon budete vidiet s akej poplasenej rodiny pochadzam 😀

brisilda
22. máj 2010

za super cenu 😀

kosta123
22. máj 2010

@brisilda - no bodaj by ostalo 😀 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
22. máj 2010

no bris - tak to s už veeeľmi tešíme, ak ostane... 😉 🙂

mata0312
22. máj 2010

tak babule dufam ze coskoro uz budem aj ja s vami kocikovat.... 😉 moc sa na to tesim po tyzdni medzi styrmi stenami vam poviem mi tu pekne vyhrava .. 😉 a to este bohvie ako dlho tu budem... ☹

nikiarudi
autor
22. máj 2010

@mata0312 - no tak ty si este kinderko? no pekne... tak sa drzte..a ked sa cosi bude chystat, daj hned vediet, ak budes stihat... 😀 😀 😀

mata0312
22. máj 2010

no moja stale a bohvie dokedy este... malemu sa nechce ist na silu von.. 😉

nikiarudi
autor
22. máj 2010

aj ti davaju este vyvolavacky??

nikiarudi
autor
22. máj 2010

ozaj a za Petou si bola pozriet? oni by mali ist v pondelok aj domov nie???

mata0312
22. máj 2010

ano davaju kazdy vecer ... 😉 vcera som bola pozriet maxika je krasnucky 😀 😀 no ak bude vsetko ok tak idu uz domkov ... 😉

nikiarudi
autor
22. máj 2010

a aj ty mas tie kontrakcie ako Peta, ci nie? a kedy pojdu teda domov, v pondelok ze? a aj ma Peta dost mliecka? uz ma maleho stale na izbe,nie??

mata0312
22. máj 2010

nie ja este nemam kontrakcie.... no vcera ho uz mala ale v noci nie a dnes neviem nebola som s nou... no v pondelok by mali ist dom..

brisilda
22. máj 2010

mata tak peta ma iny luxus mne maleho dali rano o 6 a uz som s neho oci nespustila 😀 asi to beriem inak ako peta ja by som maleho nedala ani za nic aby ho bravali prec proste som sa nevedela nanho vynadivat a stale sa neviem prste je to moja druha lasocky 🙂

nikiarudi
autor
22. máj 2010

no presne aj mne Tamy dali na druhú noc a potom som ju už mala stále, tak neviem prečo ona nie....

mata0312
22. máj 2010

baby ja som s nou vobec neni takze neviem nic ....

brisilda
22. máj 2010

nika no mozno ma vyhodu 😉 ale aj tak ja by som si maleho od seba nedala ani za nic ktoho vie co oni tam s detickami robia 😠

nikiarudi
autor
23. máj 2010

no presne tak Miška, úplne s tebou súhlasím..

brisilda
23. máj 2010

nika ja som im maleho dala jedine vtedy ked prisiel svako na nastevu a na izbu mi dali jednu 17 rocnu kozu tak s nou by som maleho nenechala radsej som ho dala sestrickam

nikiarudi
autor
23. máj 2010

@brisilda - to faaaaaaakt? bože tak to hej.. ja som tam mala fajn babu z BY druhorodičku, takže pohodka... sme si ich strážili na striedačku... a malú som dala len keď som zostala na celom roomingu sama a chcela som ísť do sprchy...

brisilda
23. máj 2010

nika ved mne tu kocku na izbu dali az posledny den a nic nerobila iba revala ze chce ist domov potom sa s priatelom nieco povadili tak znova revala no katastrofa ani som s nou nemala o com hovorit ved je o viac ako 10 r. mladsia 😀 ja neviem ako chce babatko vychovavat a poviem vam ze mala bola este kludnejsia ako moj samko 😉

brisilda
23. máj 2010

😀 ze samko 😀 😀 😀 jasne ze malo byt sebastianko 😉

nikiarudi
autor
23. máj 2010

no pekne, to čo bolo za štena, keď tak furt revala...asi mala prvý x sex a hneď sa zadarilo neplánovane... 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
23. máj 2010

miška - ja som to tak aj pochopila, že Sebiho myslíš.. neboj ešte to trošku potrvá, pokiaľ si zvykneš, rovnako aj švagriná si nevie zvyknúť na dievčatko a stále hovorí v mužskom rode... 😀 😀 😀

brisilda
23. máj 2010

no tak ja to mam take ze ked neni samko je slavko 😀 😀 😀 mala som rad meno risko a uz by som sa nemylila 😉

nikiarudi
autor
23. máj 2010

no všetkých chlapov máš na S.. tak to tak nejak splinie... 😀

brisilda
23. máj 2010

tak to ano ozaj nasa úpeta sa nam neozyva ☹ zeby bola az taka zaneprazdnena pohladom na maleho krasneho zlatuckeho maximka? 😀 dufam ze su obaja v poriadku

nikiarudi
autor
23. máj 2010

no veru neviem čím to je.. 😒
mi ideme s malou k našim na obed a potom ešte ku svokrovcom a majú sa ozvať aj kamaráti..takže dnes budeme celý deň vonku.. takže papa večer 🙂 😉

brisilda
23. máj 2010

no ja som mala dnes rusny den bola som uz aj v nemocnici ani nechcite vediet preco no krvi by ste sa mi nedorezali vtedy 😖

kosta123
23. máj 2010

Tak my sme dnes boli na countrycrosse v Čelkovej Lehote,kamoš jazdil tak sme boli fandiť,no aj ma super spieklo okolo krku 🙄 celá som červená,a okrem toho som bola aj celá špinavá lebo sme sledovali jeden úsek kde skákali cez blato a samozrejme že sme boli od blata 😀 😀 😀 no ale som sa aspoň prevetrala,lebo mám taký pocit že mi to udrelo na mozgy to domasedenie 🙄
No čo zajtra netuším,každým dňom akosi neznášam viac a viac náš byt 😔

brisilda
23. máj 2010

kocky trebalo by zjest tortu co mam v chladnicke 😀 kto sa hlasi???zajtra vyzeniem sestru von s detmi a ja so sebim budem doma tak pribehnite na chvilocku az sa to poje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre