• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
a my nie :angry: ja som na maleho otvorila okno :grinning: az ma pocit ze je vonku :wink: podlaha uz umyta obedik sa vari mm isiel do tesca a samko sa hraje v sebiho izbicke :wink: uz iba cakame na navstevu :slight_smile: ozaj potom hodim foto toriet :wink: su nadherne a da sa povedat ze sa super cenu mi ich ta pani upiekla :wink: takze co sa zvysi pridete dojest :grinning: aj ked tu budem mat sice sialeny dome ale to neva :grinning: :grinning: :grinning: aspon budete vidiet s akej poplasenej rodiny pochadzam :grinning:
22. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za super cenu :grinning:
22. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brisilda - no bodaj by ostalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bris - tak to s už veeeľmi tešíme, ak ostane... :wink: :slight_smile:
22. máj 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babule dufam ze coskoro uz budem aj ja s vami kocikovat.... :wink: moc sa na to tesim po tyzdni medzi styrmi stenami vam poviem mi tu pekne vyhrava .. :wink: a to este bohvie ako dlho tu budem... :frowning2:
22. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mata0312 - no tak ty si este kinderko? no pekne... tak sa drzte..a ked sa cosi bude chystat, daj hned vediet, ak budes stihat... :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja stale a bohvie dokedy este... malemu sa nechce ist na silu von.. :wink:
22. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ti davaju este vyvolavacky??
22. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a za Petou si bola pozriet? oni by mali ist v pondelok aj domov nie???
22. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano davaju kazdy vecer ... :wink: vcera som bola pozriet maxika je krasnucky :grinning: :grinning: no ak bude vsetko ok tak idu uz domkov ... :wink:
22. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj ty mas tie kontrakcie ako Peta, ci nie? a kedy pojdu teda domov, v pondelok ze? a aj ma Peta dost mliecka? uz ma maleho stale na izbe,nie??
22. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja este nemam kontrakcie.... no vcera ho uz mala ale v noci nie a dnes neviem nebola som s nou... no v pondelok by mali ist dom..
22. máj 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata tak peta ma iny luxus mne maleho dali rano o 6 a uz som s neho oci nespustila :grinning: asi to beriem inak ako peta ja by som maleho nedala ani za nic aby ho bravali prec proste som sa nevedela nanho vynadivat a stale sa neviem prste je to moja druha lasocky :slight_smile:
22. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no presne aj mne Tamy dali na druhú noc a potom som ju už mala stále, tak neviem prečo ona nie....
22. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som s nou vobec neni takze neviem nic ....
22. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika no mozno ma vyhodu :wink: ale aj tak ja by som si maleho od seba nedala ani za nic ktoho vie co oni tam s detickami robia :angry:
22. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no presne tak Miška, úplne s tebou súhlasím..
23. máj 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja som im maleho dala jedine vtedy ked prisiel svako na nastevu a na izbu mi dali jednu 17 rocnu kozu tak s nou by som maleho nenechala radsej som ho dala sestrickam
23. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@brisilda - to faaaaaaakt? bože tak to hej.. ja som tam mala fajn babu z BY druhorodičku, takže pohodka... sme si ich strážili na striedačku... a malú som dala len keď som zostala na celom roomingu sama a chcela som ísť do sprchy...
23. máj 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ved mne tu kocku na izbu dali az posledny den a nic nerobila iba revala ze chce ist domov potom sa s priatelom nieco povadili tak znova revala no katastrofa ani som s nou nemala o com hovorit ved je o viac ako 10 r. mladsia :grinning: ja neviem ako chce babatko vychovavat a poviem vam ze mala bola este kludnejsia ako moj samko :wink:
23. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ze samko :grinning: :grinning: :grinning: jasne ze malo byt sebastianko :wink:
23. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pekne, to čo bolo za štena, keď tak furt revala...asi mala prvý x sex a hneď sa zadarilo neplánovane... :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miška - ja som to tak aj pochopila, že Sebiho myslíš.. neboj ešte to trošku potrvá, pokiaľ si zvykneš, rovnako aj švagriná si nevie zvyknúť na dievčatko a stále hovorí v mužskom rode... :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja to mam take ze ked neni samko je slavko :grinning: :grinning: :grinning: mala som rad meno risko a uz by som sa nemylila :wink:
23. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no všetkých chlapov máš na S.. tak to tak nejak splinie... :grinning:
23. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano ozaj nasa úpeta sa nam neozyva :frowning2: zeby bola az taka zaneprazdnena pohladom na maleho krasneho zlatuckeho maximka? :grinning: dufam ze su obaja v poriadku
23. máj 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru neviem čím to je.. :unamused:
mi ideme s malou k našim na obed a potom ešte ku svokrovcom a majú sa ozvať aj kamaráti..takže dnes budeme celý deň vonku.. takže papa večer :slight_smile: :wink:
23. máj 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala dnes rusny den bola som uz aj v nemocnici ani nechcite vediet preco no krvi by ste sa mi nedorezali vtedy :confounded:
23. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme dnes boli na countrycrosse v Čelkovej Lehote,kamoš jazdil tak sme boli fandiť,no aj ma super spieklo okolo krku :rolling_eyes: celá som červená,a okrem toho som bola aj celá špinavá lebo sme sledovali jeden úsek kde skákali cez blato a samozrejme že sme boli od blata :grinning: :grinning: :grinning: no ale som sa aspoň prevetrala,lebo mám taký pocit že mi to udrelo na mozgy to domasedenie :rolling_eyes:
No čo zajtra netuším,každým dňom akosi neznášam viac a viac náš byt :pensive:
23. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky trebalo by zjest tortu co mam v chladnicke :grinning: kto sa hlasi???zajtra vyzeniem sestru von s detmi a ja so sebim budem doma tak pribehnite na chvilocku az sa to poje
23. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok