• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
Bris a asi o ktorej???
23. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja zajtra nemám žiaden plán a to mám aj auto doma :unamused: len ak bude zase pršať tak ma šlahne.
23. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta tak cas neviem to ti dam vediet zajtra nakolko neviem o kolkej bude papkat sebastianko :grinning: ale asi niekedy poobede :wink: popripade ti napisem sms :wink: takze s tebou pocitam este cakam ktora kocka sa prihlasi :slight_smile: malu tamy by sme radi videli :grinning:
23. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Domcu? :frowning2:
23. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja no ved to je samozrejme ze aj tvoju princeznicku :grinning: ja som si nanu spomenula hned ako som odoslala prispevok no volalal mi mamina tak som nestihla odpisat
23. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ok uz mi je lepsie :slight_smile: tak aj my by sme dosli :wink:
23. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my uvidíme.. ako sa bude maminke chcieť...ale ak bude pekne, tak doma isto nebudeme.... :wink: :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - ved si tak chcela ísť k Bris a teraz špačkuješ,to čo :angry:
23. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nešpačkujem, no ja som radšej vonku na vzduchu ako byť zavretá v byte... to si ešte užijem až bude škaredo a chladno :angry:
23. máj 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neserte ma lebo ja vam tu tortu dovleciam aj na ihrisko :grinning: :grinning: :grinning: nika nevyhnes sa koloriam predomnou neujdes :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ale dufam ze nemas zlu naladu...uz je doma po udobrovani :wink: ? :grinning:
23. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ale to by nebol zly napad deti by sa riadne vyjasili :grinning: myslim hlavne mojho samka a sestrinu brisildu :grinning: :grinning: :grinning: lebo doma to je na zblaznenie :grinning: mam aj papierove tanieriky :slight_smile: MQ Quina :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to už je lepší nápad... :grinning: :grinning: :grinning:

@eyya - nie a už ani nevládzem nejaké mať... no asi ani nieje treba... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piknik :grinning:
23. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa s toho vypapal? :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - no super ak by bolo vonku fajn,poprípade urobím doma kávu,čaj a vynesiem von pod altánok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
deti sa pohrajú a pokecáme aj zo segrou :slight_smile:
z toho :sweat_smile:
autor
@eyya - asi.. ale boli sme aj na nejaké to pivko a tak.. takže pohodkaaaaaa... :grinning: :grinning: :grinning: ešte teraz aj večeru spravil, mňam...
23. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som práve dožrala balík piškôt s čajom,kača už ma je dosť aj bez toho.
23. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kosta123 - no vieš si predstaviť ako s nimi pokecáme, keď začnú hutoric??? šak im nebudeme ani rozumieť... :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi -ááále čoby :sunglasses: ved segra žije v GB tak tá už má aj možno anglický prízvuk,že Bris?
23. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika hutorec :grinning: lebo my zname aj po vyhodnarsky :grinning: :grinning: :grinning: ale nie budeme pekne rozpravat jedine briska rozprava obcas po anglicky :grinning: a inak nebol by to zly napad :wink: uz len aby pocasie bolo krasne :slight_smile:
23. máj 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uvidíme...
23. máj 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky tak ja sa rano prihlasim a dam vam vediet aky ma papkaci rezim maly a podla toho sa uz budeme vediet zariadit :grinning: ak by bolo skarede pocasie tak pribehnete k nam :grinning:
autor
@eyya - už môžeš TURN OFF... dobrúúúúú
kocky kuk ze piknik :grinning:
23. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - :grinning:

Ok baby tak ráno idem už aj ja spať.
23. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile: dnes sa nam super spalo :grinning: skoro az do 7mej :grinning:
24. máj 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zato my sme šli spať až o pol 12ej, o 4ej hore a teraz sme tiež už hore... :angry: :angry: :angry:
24. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to domka za vcerajsok naspala 50min tak asi dospavala...zaspala po pol 9tej a na papaniesa zobudila az okolo 4tej sice pred tym viac krat plakala co jej vypadla duda ale dostala ju a bolo dobre ...inokedy jej vobec neva ked ju nema ale dnes dako ano tak som bola taka vkladacka dudky ale neva aj tak som sa fajn vyspala :slight_smile:
24. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok