Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
31. máj 2010

aha vykrikala ako teraz? 😀 😀 😀 neviem po kom ten hlasisko 😀

nikiarudi
autor
31. máj 2010

teraz ju už nepočujem, lebo Tamy mi tu bľaboce..a hrkoce a tak... 😀

petka55555
31. máj 2010

kosta, ved ja dokedy sa vykokcem von, vecne aj telefon zabudnem.....a ved sa ti stale kukam do okien ci si tam neni...a vcera aj tak maly plakal a potom zacalo hned prsat, tak som sla domov......ved neboj ked uz budeme zabehnuty, tak ti dam aj dopredu vediet ze idem, lebo ja sa vzdy rozhodnem na poslednu chvilu a hlavne pri takomto pocasi to neni nikdy iste ci idem....

inak baby dnes nam nad ranom spustil monitor dychu alarm..... ☹ inak sme obaja vyskocili z postele a schamtli ho a on si spinkal, ja neviem ci to bol falosny poplach alebo prestal nachvilku dychat, boze to bolo strasne, teraz cely den nad tym len rozmyslam...a stale ho kontrolujem.... ☹

nikiarudi
autor
31. máj 2010

Peti, takže si vieš presne predstaviť ako som sa cítila vtedy ja, keď mala Tamy 2 týždne a začalo nám to hulákať... ☹

nikiarudi
autor
31. máj 2010

strašný pocit, však? a ako rastiete? hoď nejaké foto.. 😉

eyya
31. máj 2010

@petka55555 oni deticky niekedy tak tuho zaspinkaju ze sa az zabudnu nadychnut ale neboj nato mas monitor tak sa neboj vsetko bude v poriadku aj niki to tak raz urobilo som to pocula az sem ku mne...bolo to hnusne...

kosta123
31. máj 2010

Normálne premýšlam že by som si ho mala kúpiť,len keď to je dosť drahé,a MM mi povedal že načo mi to bude že kedysi to neexistovalo a sme tu.

kosta123
31. máj 2010

Bris - a aké bolo ozaj fotenie z maličkým ????

nikiarudi
autor
31. máj 2010

no veru Miška, aké bolo to fotenie.. si sa zabudla pochváliť...
kosti - povedz mm, že kedysi tiež nebolo tak veľa náhlych úmrtí detičiek...ako je v dnešnej dobe... 😠

brisilda
31. máj 2010

peta aj nam sa spusta ten monitor uz som si tak zvykla ze nestresujem ked zacne hukat 😀 lebo to moze byt aj vtedy ked babo tuho spinka a je na boku vtedy ho to nemusi zaznamenat a spusti sa alarm ako v nasom pripade a hlavne ak ma madrat hrubku viac ako 10 cm 😉 no zo zaciatku som aj ja vyskocila z koze krvi by sa mi vtedy niok nedorezal 😀
dnes sme mali rusnu noc nas maly sa rozhodol nespat 😀 😀 😀 inak fotenie bolo uzasne boze deniska je tak zlata a mila ze moja sestra neverila vlastnym ociam cize mam dalsiu adeptku na pravidelne fotenie 😀 najblizsie sme si rezervovali august 😀 😀 😀 hadam uz aj atelier bude 🙂 ak budu fotky poslem na FB 😉

brisilda
31. máj 2010

kosta jednoznacne si ten monitor kup nemusis kupovat uplne novy ale kup aspon nejaky 😉 je to poistka a hlavne si doprajes pokojny spanok nahle umrtie novorodencov na slovensku stupa takze ja by som nic nenechavala na nahodu par eur hore dole ale isto to za zivot dietata stoji

kosta123
31. máj 2010

Ja som si bola už tiež pre foto,dala som si ich 10 urobiť,ale 2 nemôžem zavesiť na stenu MM povedal že či mi nešiši ukazovať skoro hole cici 😀 😀 😀 😀 no sa priznám že sú odvážnejšie ale mne sa páčia 🙂

nikiarudi
autor
31. máj 2010

juj super Miška, už sa tešíme na foto...

kosta123
31. máj 2010

@brisilda - no neviem či pokojnejší,keď hovoríš že sa to vie spustiť aj samo,šak ma porazí 🤐

nikiarudi
autor
31. máj 2010

nám sa to zatiaľ samo nespustilo...jedine vtedy, ak sme vybrali malú z postieľky a zabudli sme to vypnúť... 😀 😀 😀 neviem prečo vám to robí...

brisilda
31. máj 2010

nika neboj ja zabudam stale vypinat 😀 som hrozna ale ked som bola ri malom tak spinkal krasne na boku a zrazu alarm tak som vedela ze je to falosny poplach nasa hrubka madraca je 11 cm 😝 no v noci to je ok 😉

nikiarudi
autor
31. máj 2010

náš matrac má 8 alebo 9 cm?? už ani neviem presne...

brisilda
31. máj 2010

ozaj kosta a ja som mala pod malym este paploncek lebo soplikoval a trebalo aby mal hlavku vysie cize sme polohovali

eyya
31. máj 2010

neviete nahodou co je za znacka kocika ked je na nakupnom kosiku len ako keby pocarbane ? vcera som jeden taky videla a bol skvely a chcela som kuknut co je to zac aleneviem co to je... 😒

nikiarudi
autor
31. máj 2010

uuuuuuf Eli, tak to teda netuším.. 😀

brisilda
31. máj 2010

no eya malo informacii 😀 ani ja netusim co je to zac 😀

fialllka
31. máj 2010

ahojte kocky

no my sme nastastie monitor nepotrebovali a dufam, ze ani pri druhom nebudeme 😉 takze ja ho zatial kupovat nebudem 😉

zajtra si robime s Terezkou program na MDD, ideme na koncert Canakyho a Podhradskej, tak dufam, ze sa bude tesit, uz teraz hovori, ze pojde pozriet uja a tetu ked sa vyspi ako hraju a spievaju 😉

brisilda
31. máj 2010

fiallka normalne vam v dobrom zavidim 😉 my nesmieme ani kebyze sme chceli tak to nahlas doma ani nejdem hovorit a dnes mi doktorka povedala ze nemam maleho natieraz tek. pudrom ale mam ho kupat v hypermangane takze panio doktorka na pohotovosti ma staru skolu

kosta123
31. máj 2010

@brisilda -a kedy budete asi môcť prísť ku nám,na další týždeň až???

brisilda
31. máj 2010

kosta maleho davam do skolky az od pondelka bud. tyzden takze najskor az vtedy .to by hadam uz aj mata prisla zajtra by ju mali pustit ak bude vsetko OK

brisilda
31. máj 2010

a samozrejme len v pripade ze Sebastianko nedostane kiahne

kosta123
31. máj 2010

Ok,baby tak to môžeme dať zatiaľ na stredu (9.6.) -ďalší týždeň, to by mohla možno aj MAŤA už, ok??? Nikto neochorte 😀

eyya
31. máj 2010

@kosta123 tak to uz budem aj ja isto zdrava 😀

kosta123
31. máj 2010

eyya - no to dúfam 😉

nikiarudi
autor
31. máj 2010

ani my nemáme nič iné pláne v tú stredu, takže môžete s nami počítať 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre