Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
5. jún 2010

dakujem ludka ... som rada ze to mam za sebou a ze mam malickeho uz pri sebe 😉 nemenila by som za nic na svete ....

brisilda
5. jún 2010

mata ani ja by som nemenila za nic na svete 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
5. jún 2010

ani ja by som nemenila... 🙂

mata0312
9. jún 2010

a tu čo uz nik nechodí???

brisilda
9. jún 2010

a naco ked su tu spehuni?

fialllka
9. jún 2010

tu su nejaky spehuni???

nikiarudi
autor
10. jún 2010

nooooooooo niečo na tom asi bude... 😀

mata0312
10. jún 2010

to fakt to som nevedela ....

miselin
14. jún 2010

Čaute ak by ste náhodou nevedeli tak Ľudke sa dnes ráno narodil synček Riško 3520g a 49cm 😵 😵 😵

kosta123
14. jún 2010

@miselin - jéj ďakujeme za info 🙂

nikiarudi
autor
14. jún 2010

no super, ďalšie bábätko na svete...

brisilda
14. jún 2010

fiiiha ten cas ale leti 😉 to je krasne tolko babatiek uz aby aj nasa kosta a fialka porodili 😉 inak ja mam tak krasne zazitky na porod ze stale tomu nemozem uverit 🙂 takze ludke blahozelame a prajeme vela zdravia 😉

nikiarudi
autor
14. jún 2010

@brisilda stale zabudas na zicu...

brisilda
15. jún 2010

no saakra 😝 asi zabudam ☹

mata0312
15. jún 2010

no ale zica tu uz riade dlho nebola... 😉 či?

kosta123
15. jún 2010

@mata0312 - asi je v Ilave u mami

zica1
21. jún 2010

Caute kocky, tak sa hlasim 🙂 😉 , naozaj dlho som tu nebola...vacinou len zapen pc a automaticky fb...velmi na nete ani niesom len obcas, tak to musim nejako napravit zacat chodit aj na konika 🙂
Co mate noveho? Ako sa dari detickam? A co kosta, ako sa citis?

brisilda
22. jún 2010

veru moja dlho si tu nebola tak sup k nam do sukromky

iljanka
24. jún 2010

Ahojte 🙂 Gratulujem vam ku krasnym babatkam ! Uz sem asi velmi nechodite, teraz mate viac starosti. Sem-tam som vas citala. Nase snazenie tiez dopadlo velmi dobre 🙂 a v decembri budeme mat babatko. Uz sa tesime, len keby mi bolo trosku lepsie. Zelam vam nech su deticky zdrave 😉

kosta123
24. jún 2010

@iljanka - Gratulujem 🙂

iljanka
24. jún 2010

@kosta - jeeej tebe sa to uz inak blizi. Chcela by som byt na tvojom mieste 🙂 Drzim palce

kosta123
24. jún 2010

@iljanka - no to hej už mi je ale dlho 😀

Odkiaľ si z PB??? ja z rozkvetu

iljanka
24. jún 2010

aj my momentalne byvame na rozkvete na hackach, ael koncom oktobra by sme sa mali stahovat... kebyze mi nebyva zle, tak by som si to tehulkovanie viac uzivala, ale akosi ma to chytilo a nie a nie prestat...
vy kde byvate na rozkvete ?

mata0312
24. jún 2010

@iljanka a kam sa budete stahovat?? ahoj a gratulujem k mimi...a nech vsetko dobre dopadne a rychlo ti to ubehne.... 😀

mata0312
24. jún 2010

@iljanka neboj to prejde.... 😉 aj mne byvalo zle... ☹

iljanka
24. jún 2010

diky mata, no ja sa tiez stale utesujem, ved najneskor v decembri mi uz bude dobre 😀 stahovat sa ideme do sebestanovej, staviame tam domcek...
baby ja vas uplne obdivujem, ze ste to zvladli, ked to sama na vlastnej kozi pocitujem, ze to nie je len tak to tehotenstvo 🙂

mata0312
24. jún 2010

@iljanka no pre mna tiez tehotenstvo nebolo prechadzka ruzovou zahradou... ja som stastna ze to mam za sebou a krpcek je uz pri mne.... 😉 neboj ale leti to ako voda maly sa len teraz narodil a uz ma mesiac... 😀 jééé a mas pekny termin ja som sa narodila 3. 12. mozno to bude vtedy... 😀 😀

brisilda
24. jún 2010

@iljanka moja ani premna nebolo tehotenstvo ruzova zahrada mala som na sebe 25 kil a neustale nevolnosti cele dni som lezala a spala dokotulala som sa len na poradne a v 9 mesiaci ma cosi nakoplo a mala som vela energie 😀 takze nemam zle spominky ale som rada ze maly je uz na svete a tulkam si ho kedy len chcem uz neprosikam brusko aby sa pohlo 😀 😀 😀

iljanka
24. jún 2010

mas krasneho synceka 🙂 Tiez dufam, ze mi zbehne velmi rychlo... No s tym terminom neviem, skor si myslim, ze to bude o tyzden posunute, aj dr. mi tak povedal, ale ak budem mat problemy s tlakom tak to moze byt aj skor... Ved uvidime 🙂

iljanka
24. jún 2010

@brisilda aj ty mas krasneho synceka 🙂 super... ja chodim este do prace, ale poobede som k.o., niekedy sa mi podari aj nieco uvarit pre mm, ale vacsinou lezim. A teraz vyberame aj zariadenie do domu, tak je to tazke rozhybat sa. Obdivujem mm, ze ma taku trpezlivost, ale co ine mu ostava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre