Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
12. aug 2009

ale ten net je len prípojka,že?? musíš mať vlastný laptop..že? a hlavne ako je to s vecami..nebojíš sa, že ti odtiaľ niečo zmyzne?? aj ten laptop a tak? či tam máš prístup len ty a zamykáš si?

petka55555
12. aug 2009

niki kto by tam kradol???a ved tam nebudes mat cennosti, iba babatko a to ti hadam nikto nezobere... 🙂 🙂

nikiarudi
autor
12. aug 2009

no ale keby tam mám ten laptop..a mobil..alebo tak... 😉

zuzka99
12. aug 2009

niki, ja som si normálne nechávala všetky cennosti (peniaze, doklady, mobil) na izbe a nikdy nikomu nič nezmizlo, ale zase uvidíš aké tam budete baby...a niki neni ti zle? kvoli tým lízatkám, už som sa ťa pýtala v druhej téme, len to asi nečítaš, lebo teraz sme boli v ČR a som nevedela či ich ešte chceš

petka55555
12. aug 2009

ale neboj...

nikiarudi
autor
12. aug 2009

jeeeej zuzka...to si mi mala IP napísať, lebo tú mamičkovskú bystrickú tému ešte nečítavam 😀 ale ani som ich nepotrebovala... doteraz mi bolo zle len jediný raz...takže pohodka jazz.. ale ďakujem, že si na mňa myslela... 😉 🙂

nikiarudi
autor
12. aug 2009

oki babulky moje, tak ja už dnes za pár hodín odchádzam..no ideme už teraz ku švagrovcom..oni bývajú v Kolónií a od nich to máme na autobusovú stanicu blízko..tak sa mi tu pekne majte, snažte, maminkujte a hlavne teším sa na nové správičky, kt. si pak prečítam.. tak ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miselin
12. aug 2009

Niky prejem ti príjemnú cestu, aby vyšlo počasie a aby ste sa šťastlivo vrátili domov 😉

nany100
13. aug 2009

niki, krásnu dovolenku a opatrujte sa s drobčekom 🙂

nany100
19. aug 2009

xixi, niki je na dovolenke a tu je pusto 😅

petka55555
19. aug 2009

nany ja som tu, ale neni tu s kym pisat... 🙂

nikiarudi
autor
19. aug 2009

ahooooooooooooooooj babulky moje, tak som tu... az teraz som sa dostala k netu.. vsetko je supeeeeeeeeeeeer teda do dnesneho rana bolo...pretoze stale len sedim na wc alebo vraciam... 😠 ☹ 😒 nieco musi byt vo vzduchu, pretoze niesom sama..z nasej 8 clennej skupinky to nechytilo este 2, tak len cakame, ze kedy....ale inak sme spokojny vsetci... 😉 😀 😀

petka55555
19. aug 2009

:- to je faraonova pomsta v bulharsku...

ozaj baby a viete ako nazval moj manzel perinku??? OBAL NA DETI 🙂 🙂

jajkar
26. aug 2009

to sa tu uz fakt nikto neukaze???

nikiarudi
autor
26. aug 2009

čauteeeeeeeeeeeeeeeee už sme domaaaaaaaaaaaaaaa.... no cesta bola strašná..som fakt šťastná, že sme dom...ale bolo fantasticky!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

petka55555
26. aug 2009

no hura konečne sa tu aj cosi popise, lebo tu skapal pes 🙂

nikiarudi
autor
27. aug 2009

no ahoj peti, no to hádam nieee.. 😀 😝 😝 a inak ako?? čo nové??

petka55555
27. aug 2009

a nic...stale to iste....a daj na facebook nejake foto nech sa pokocham morom... 🙂 a babo kope????

nikiarudi
autor
27. aug 2009

no neviem či kope..a neviem či sa mi to vtedy na dvči len nezdalo.. 😀 😅 a už sa na foto pracuje..takže strpenie... 😉 🙂

jajkar
27. aug 2009

vitaj Niki na MK 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
27. aug 2009

Ďakujeeeeeeeeeeeem Jani.... 😉 🙂

nikiarudi
autor
30. aug 2009

no čo je kočky, som tu a nikde nikto?? ☹ ☹

petka55555
30. aug 2009

ja som tu.... ☹
inak mas krásne nove vecicky.... 😀 ale uz ti to pomaly pribuda, uz sa tesim aky kupite kocarik...

nikiarudi
autor
30. aug 2009

juuuuuuuuuj tak to sme dve.. už sa aj ja neviem dočkať... 😵

petka55555
30. aug 2009

aj ja sa tesim ked budeme kocikovat...

nikiarudi
autor
30. aug 2009

no už sa len treba poriadne s Ivkom v posteli vypotiť a bude to... 😉 😀 😝

andulkau
30. aug 2009

Ahoj niky.Citala som tvoje mena, ake chces dat.TAmia je krasne my mame podobne, Tamarku.Meniny ma 26.1, ale to uz asi vies.
Pomaly sa gulaties.Nech sa ti dari a nech rychlo rastiete a sup sup von na svet. 😀

nikiarudi
autor
30. aug 2009

hej hej guľatieme veru.. 😀 a ďakujeme pekne za prianie.. a to s tým menom je tak, že TAMIA je odvodené od Tamary, a keďže nieje Tamia v kalendári, tak oslavuje meniny s Tamarou.. 😀 😀 😀

miselin
31. aug 2009

Jééj Niky ale ti to pristane 😵

Jajkar tušim som ťa dnes videla v meste išla si okolo Quéčka a máš nádherný kočík, teda ak si to bola ty, ale concord sa nedá prehliadniuť a mala si malú v autosedačke, bola by som na teba aj zakričala ale veď ani neviem ako sa voláš 😅

miselin
31. aug 2009

Jajkar a ako sa máte maličká poslúcha? Júúj aj ja by som brala zase také maličké bábätko,ono je to tak nádherné 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre