Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

miselin
10. mar 2009

Ale aj tak chcem strááááááááááášne to druhé aj keby malo byť rovnako zlé ako Dominika 😀 😉

dadulaa
10. mar 2009

baby, medzi mnou a sestrou je rozdiel necelé 2 roky a keď sme boli malé, tak sme sa nonstop bíjavali alebo hádali, no teraz mi je najlepšou kamoškou a nedám na ňu dopustiť, ale neviem, aký vekový rozdiel je ideálny.. 😉

miselin
10. mar 2009

Ale to sa všetky deti spolu omia aj mi sme sa bíjavali ale teraz si tiež veľmi s bráchom rozumieme a to som mu ešte ako 15 ročná vykrikovala, že keď sa raz odsťahujem tak k nemu nikdy neprídem ani na návštevu 😀 😝 a teraz je aj malej krstný 😀 Ale aj sme sa spolu dosť hrávali len to potom vždy skončilo bitkou a hádaním 😀

miselin
10. mar 2009

Opravujem omia malo to byť lomia 😕

jerryjanka
10. mar 2009

teda tema snažilky z PB a ked kukam skôr su to buduce snažilky z PB je tu vôbec niekto kto sa aktuálne snaží o dieťatko? 😀 poväčšine ste tu maminy ktore planujete tak buduci rok 😀

zuzka99
10. mar 2009

my sme také ukecané a jedna téma nestačí 🙂
my máme rozdiel 3 roky a tiež sme sa skoro pozabíjali, takže ideálny rozdiel asi nie je

miselin
10. mar 2009

Ale druhé chcem mať také ako tvoj Slávko 😵 😵 😵 On sa tak krásne usmieva 😵 😵 😵 Domča sa tak usmeje až keď jej zo seba robím totálneho šaša 😖 a aj to len keď má náladu 😀

nikiarudi
autor
10. mar 2009

no to nejde o to či sa hádate..ja to vidím na sebe..s bratom je to ešte fajn, aj keď je to chlap a s ním sa o ženských veciach baviť nemôžem...a ak by som aj chcela so sestrou, tak je vo mne skôr taký pocit rešpektu a akoby nejaký odstup alebo čo to je... proste ju skôr beriem ako autoritu..a to si myslím nieje až taký super vzťah, aj keď sa máme veľmi radi...

dadulaa
10. mar 2009

niki, veď to som presne myslela, sestre môžem povedať hocičo, bavíme sa o všetkom, úplne jej dôverujem, no keby som mala brata, tak by som sa s ním asi nemohla baviť napr. o ženských veciach. 🙂

Jerryjanka, zo mňa bude snažilka už tento rok, teda dúfam.. 😉

jerryjanka
10. mar 2009

dadulaa - no zo mna nebude ale vam to moc moc prajem
som zvedava ako tobude vyzerať buduci rok 🙂 😵

jerryjanka
10. mar 2009

bosorky vy ste tu okrem mna a niky všetky mamičky
ake mate kočíky a ako ste s nimi spokojné - fiallku už vieme ma cortinu Xtris a je spokojná
a čo vy ostatné - 😀

leninka75
11. mar 2009

ja nepotrebujem značky-čačky, je uprednostňujem praktickú stránku, poriadnu vaničku a širšie kolesá, aby som prešla aj po snehovej kaši, ktorá u nás býva na cestách........... a k tomu vekovému rozdielu, my so sestrou máme 4 roky, pokiaľ sme boli mladšie tak to bolo hrozné, hádali sme sa.... ale teraz keď sme staršie je to super!!!!...podľa mňa sa vekom vekový rozdiel začne zanedbávať, ... a je to na každej mamine, aby sa rozhodla, či už je pripravená na ďalšie dieťa alebo nie...

zuzka99
11. mar 2009

jerryjanka, ja som mala hlboký klasický kočík NeoNato, práve preto, že malý bol zimné bábo, tak aby mal veľkú vaničku na fusak a deku a zavinovačku a veľké kolesá do snehu. Potom na jar sme kúpili Casualplay - športovú časť, je krásny, ale vadí mi, že sa nedá otočiť bábo ku mne (čo malému nevadí vobec. mňa vidí dosť doma) a na zimu je hrozne malý. teraz keď tam má fusak a je naobliekaný, ledva ho tam vopchám. Ale po snehu sa s ním jazdí výborne a je super do terénu, kvoli nafukovacím veľkým kolesám a odpruženiu. Je pohodlný, dá sa dať do úplneho ľahu, preto sme tam mali malého od 4 mesiacov a inak má všetko čo potrebujem a chcem 🙂

zuzka99
11. mar 2009

ešte chcem povedať, že pri druhom bábu, by som si kúpila už len vaničku k tomu Casualku. NeoNato som predala, už 2x, je o takéto kočíky veľká zhánka, už si baby uvedomujú, že na zimu nie je dizajn všetko 😉

jerryjanka
11. mar 2009

zuzka veru - dizajn je super - a kvoli dizajnu sa mi strašne pači speedi - a ma aj dobre kolieska a je dosť velky ale predsalen mi tam vadia veci niektore ktore na jane nie. ale aj na jane mi vadi to neotačanie sedačky - ja si myslim že je to vec ktoru by mali vyriešiť a potom to bude super kočik - no a vadi mi cena - to je prišerné - aj ked cez ebay sa da kupiť o tretinu lacnejšie čo vyjde asi 10 tisic zlava

miselin
11. mar 2009

Jeryjanka na každom kočíku nájdeš aj chyby, mohli by vymyslieť taký čo má všetko a ešte by bol za super cenu 😉
Ja mám Moon s4 a na zimu som si dokúpila ešte jedno koleso tak mám z neho momentálne trojkolesák a je dosť málo odpružený a nemá nafukovacie kolesá tak sa dosť šmýka na snehu, sedačka na šporťáku sa dá aj otáčať ale mne by viacej vyhovovala otočná rukoväť, aby si si mohla aj na prechádzke otočiť dieťa k sebe ak by plakalo alebo mu svietilo slnko, pretože takto sa to nedá no dá ale ťažko 😖 A ešte nejde úplne do ľahu sklápa sa celá sedačka takže má dieťa nohy hore ale malej to absolútne nevadí. Ale ja si myslím, že zodpovedá tej cene, pretože nebol moc drahý 🙂

miselin
11. mar 2009

teda neni to Moon s4 ale Moon ocean 4S, lebo hento je ešte stará kolekcia čo som napísala 😅

zuzka99
11. mar 2009

My sme sa rozhodovali medzi Jane a Casual a nakoniec sme zobrali Casualplay S4. Ale Jane je tiež super. Je strašne veľa super kočíkov.

miselin
11. mar 2009

Ale tie ceny, mne sa to zdá zbytočné dať skoro 30000sk za kočík ktorý budeš používať dva a pol roka a aj to ti už dieťa v ňom moc neobsedí keď vie behať 😒

dadulaa
11. mar 2009

ja som si kúpila pred 3,5 rokmi 4-kolesák Tako, čo vtedy strašne letelo, dal sa z neho urobiť aj šporťák, no za 2 roky som ho predala a kúpila športový, no už neviem značku, lebo sme ho používali iba pol roka a odvtedy je v pivnici, úplne nám potom stačila obyčajná malá bugyňa, ani v tej dlho nechcel byť. Baby, keď budem raz zháňať kočiar, tak mi potom poradíte, ja sa už v nich moc nevyznám 🙂

miselin
11. mar 2009

Ja si už nechám tento aj pre druhé i keď mi starouš stále hovorí aby som všetko predala, že už druhé nebude ale ja mám v pláne použiť donucovaciu metódu tak druhé bude a hotovo 😀 😝

jerryjanka
11. mar 2009

ja teda by som za kočik 30 tisic osobne nedala - aj keby som mala akože nemam 😀
ale da sa zohnať napriklad aj za 19 tisic na ebay alebo na inych nemeckych strankach kamaratka tak zohnala a so všetkým.
alebo som našla speedi za 6300 nový aj s poštovným s tym že by som vaničku, a autosedačku dokupila z druhej ruky a tak by som mala konštrukciu a sedačku novu a ostatne staršie ale to sa aj tak použiva max. 6 mesaicov. a potom dokupila tak plaštenku a tak.

no teraz to nejak neriešim len obkukavam. ale určite budem kukať aj na kvalitu - ale za dobru cenu. 😉

zuzka99
12. mar 2009

miselin, ho znásilníš? 🙂 potom povedz

miselin
12. mar 2009

Zuzi to budem asi musieť 😀 😀 😀 Len dúfam, že sa potom zadarí hneď na prvý krát až ma potom neudá, že ho týram 😀 😀 😀 Ale on vždy začne hovoriť, že uvidíme keď má malá dobré obdobie a sa stále škerí ako aj teraz už je 4 dni úplne ukážková tak sa na nej len smejeme lebo to je taká herečka, že až 😀 😀 😀

zuzka99
12. mar 2009

tak to využi, kým ju to neprejde. Teraz ho ukecaj. Alebo ho opi. 🙂

miselin
12. mar 2009

Teraz si ešte netrúfam na ďalšieho pištiaka ale dúfam, že do troch rokov sa mi ho podarí ukecať

jerryjanka
12. mar 2009

niekedy mi to je viacmenej jedno že ešte nemame mimi - ale pride čas a mne zostane take smutno vnutri.
snad sa raz k vam pridam 😔

fialllka
13. mar 2009

jerry: pridas 😉

leninka75
17. mar 2009

halo, halo, kde ste sa stratili???..........nepreháňajte to s tým snažením 😉 😉 😉 .... a trošku aj popíšte

nikiarudi
autor
17. mar 2009

tak a čo vieš robiť v tejto kríze a ešte je aj takéto hnusné počasie..to láka byť len doma v postielke.. hehee.. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre