Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
21. jan 2010

Inak moja spolužiačka tak porodila 😀 dali si večer sexík a ráno bol na svete 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
21. jan 2010

no my sme mali sex v pondelok ráno a nič.. 😒 je na to aj nejaká špeci poloha?? 😀 😀 😀

kosta123
21. jan 2010

nikiarudi - tak to neviem teda 😀 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
21. jan 2010

škoda.. 😒 ale šak vyskúšam aspoň tie čo zvládnem a budú mi príjemné.. 😝 😀

nikiarudi
autor
21. jan 2010

ozaj Mati, ako pokračujú prípravy na svadbu?? už máte všetko??

Brisilda, Peťka - mohli by sme sa dohodnúť a ísť toho 6.2.2010 pozrieť spolu Maťu do kostola..ak budem v schopnom stave.. mali sme ísť totiž na svadbu kamarátovi, ale až tak dobre na tom nebudem, aby som tam bola celý deň.. tak by som šla rada kuk aspoň Maťu, čo vy na to???

kosta123
21. jan 2010

Hej už je takmer všetko ešte čakám na vankúšik na obrúčky z netu a je to O.K.

Jojojojojoojojojo 6.2 o 15,00 🙂 prídite

nikiarudi
autor
21. jan 2010

uvidím čo na to baby, a hlavne ako budem na tom ja s malou.. 😉 🙂

nikiarudi
autor
21. jan 2010

oki, tak ja padám, ideme od našich preč..tak zajtra sa tu možno ukážem, ak sa mi bude chcieť dohrabať dole..ak nie, tak keby rodím pošlem Peti sms..až viete.. 😉 😉 😉 tak sa zatiaľ držte paaaaaaaaa 🙂

brisilda
21. jan 2010

niki nezeby som ta tu rada nevidela alee radsej by som zajtra uvitala tu spravu od peti 😀 😀 😀 drzim place az sexik pomoze 😉
kosta v pohode ta mozeme prist mrknut akk ti to neprekaza 😀 ved to mame na skok 😉
peti sledujem tvoju aukciu tie botasocky takze predsalen si sa rozhodla ich predat co ? 😀 ak nik nepotvrdi cenu tak mi ich potom mozes ukazat ja by som ich kupila 😀 len sa bojim potvrdit cenu lebo si spominala ze su mini 😀

kosta123
21. jan 2010

brisilda -jasné že neprekáža 😉
Naučte ma nakupovať na tých akciách,aká to je stránka?

nikiarudi
autor
21. jan 2010

ozaj baby, ja sa zajtra predsalen ozvem..som skoro zabudla..musím ísť do tej nemocky okolo 13tej na to CTG meranie, tak potom z nemocky sa stavím u našich a dám vám vedieť čo a ako...teda ak si ma tam nenechajú... 😀 😀 😀

brisilda
21. jan 2010

kosta www.mimiaukcie.sk musis sa zaregistrovat a nasledne aj na mimibazar je to bezproblemove tam si potom kupujes veci ake sa ti pacia da sa povedat ze niektore veci tam kupis ovela lacnejsie ja svoju autosedacku tam predavam za 50 € a cisto nova stala 170 € som zvedava ci niekto potvrdi cenu lebo lacnejsie ako 50 € nepojdem lebo obycajne skrupinky sa za taku cenui predavaju ta moja je aspon ohodnotena 4 hviezdickami v testovani

kosta123
21. jan 2010

idem kuknúť teda,dík 😉

petka55555
21. jan 2010

to co ste tolko popisali...a ja som tu nebola...sme kukali prci 7, ina kravina....niki zajtra rano chcem mat sms...ved to je strasne ze tu tolko strasis....
brisilda botasocky sa predali...uz som si ich chcela nechat...no co uz...ved ich mam kopec... 😉
niki a myslis ze stihnes porodit do kostinej svadby ked sa tam chces ist kukat 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
21. jan 2010

peti no do prcic 😀 ja som si nevsimla ze dnes to konci ☹ ale to nevadi ja musim sestru naockovat na e-bay az mi tam pokupi inak tie botasocky boli krasne 😀 len skoda ze si nedala aj realne foto 😒 ja sa vtedy nikdy neviem rozhodnut 😀

brisilda
21. jan 2010

jeeej kosta inak ty maz uz riadne brusko 😀 nezdas sa 😀 😀 😀

kosta123
21. jan 2010

brisilda - no hej 😵 a hlavne večer 😀
a už som sa tam zaregistrovala

brisilda
21. jan 2010

no vidis to aka si sikovna inak ked nakupujes cez MMA tak musis mat IB aby si mohla posielat korunky z uctu na ucet lebo kocky na dobierku neposielaju podla mna to je velka vyhoda lebo ti to pride vsetko az domov 😀 ziadne stresi z nakuppovania v obchode 😀 a ziadne tlacenice

petka55555
21. jan 2010

baby aj vy mate pocit, ze vam niekedy ide utrhnut kozu na bruchu...mne to akosi taha na bokoch a pupku...kazdym dnom cakam ze sa mi urobia strie lebo sa citim ako keby som mala puknut ako parok...zatial strie nemam len tie co som mala a tych je hodne, ale len priesvitne...tak som zvedava, ved poctivo mazem, tak dufam ze nebudu aspon take obrovske...
no kosta ma uz riadne brusko...ale ja uz mam inak velke...uz aj nad pupkom narastlo, tak uz som riadna gulka...

petka55555
21. jan 2010

a este sa mi stale robia kutiky....to som nikdy nemavala a teraz mam riadny,ledva som jablko uhryzla ☹

kosta123
21. jan 2010

petka55555 _ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala veru 😀 mne sa ťahajú už dlhšie k zemi 😀

petka55555
21. jan 2010

kosta a ty co nespis ved rano nevstanes 😲

petka55555
21. jan 2010

kosta a co sa ti taha k zemi???

brisilda
22. jan 2010

peti mne nic netaha len ma jeden cas priserne svrbelo brucho 😀 hlavne v okoli pupku a ked som sa natrela svojim kremom tak ma stipalo cize som si kupila detsku kozmetiku aje to ok odvtedy ani stipanie ani svrbenie 😉 co sa tyka strii tak pri prvom sa mi porobili trosku pri stehnach hore pri zadku ked som zacala uzivat Hak tak na prsiach a teraz mam pocit ze uz jednu striu mam aj na bruchu 😝 co uz ☹ inak krem proti striam nezaucinkuje ja im neverim jeden som si kupila a priserne mi smrdi 😒

kosta123
22. jan 2010

petka55555 -prsia sa mi ťahajú k zemi 😀 😀 😀 som si to zle prečítala ti si myslela kožu 😀 😀 a ja že kozu

😀
nespala som lebo mám dnes dovolenku,volala som do UK dlho,za chvílu príde moja kaderníčka (dlhoročná super kamoška) z košíc a idem mi robiť ten melír,a vyskúšať nejaký ten účes,dúfam že budem vyzerať lepšie lebo mám zo seba fakt depky to bude isto baba a kradne mi z mojej krásy 😠 😀 😀 😀
ak budem normálne vyzerať hodím foto,papa

brisilda
22. jan 2010

no kosta ja mam take skusenost ze chalan kradne krasu aspon mne 😀 neviem co by potom bolo kebyze cakam dievca 😀 😀 😀
inak co sa tyka zemskej pritazlivosti tak vyhoda malych prs vyhrava lebo mne nic dole netaha 😀 😀 😀 a nemam problem si kupit aj podpiru 😀

petka55555
22. jan 2010

no kosta aj mne ich taha, hrozne ich mam tazke ako melony......bez podprdy som len ked sa sprchujem, aj to sa bojim...mozno su neni ani take velke, ako tazke a to gravitacia ucinkuje...ja viem ze kremy nezabrania vzniku strii ale mozno to asopn zmiernia...ja mam elasticq, detsky johnson olej a najnovsie som si kupila dermacol akysi, ale strasne smrdi...ale je uplne super, najskor je to krem a ked sa nim natrem tak ostane ako olej je riadne mastny, aj rano mam este mastne brucho...len vsetko od neho smrdi 😒

nikiarudi
autor
22. jan 2010

halooooooo kde ste kto?? tak mi už balíme a vyrážame smer NsP PB - pôrodnica, od 5tej rána mám kontrakcie..len také slabšie a v intervale 10min., no teraz sa to už skrátilo a nás to chytá každých 5min. a silnejšie.. takže držte palce... 😕 😵

petka55555
22. jan 2010

🙂 🙂 niki myslime na teba a ocakavame sms.....juj tesim sa.... 😉 😉 😉 😉

brisilda
22. jan 2010

waaaw no konecne 😀 😀 😀 tak si to teda uzi a daj nam potom info ako si to zvladla 😀 ale od 5 rana do 5 poobedia ta to drzi uz dost dlho dufam ze stihnete dojst do porodnice 😉 drzim place

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre